Glavni meni

Honda cbr f2 mutacija

Započeo isterivac, 15 April, 2011, 19:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

isterivac

 Aj polako da pocnemo sa temom iako motor jos nije gotov  [glavazid]
Posto sam bio primoran da prodam prosli motor koji je takodje bio preradjen, odlucio sam se na nov poduhvat.
Posle nekoliko pregledanih motora odlucio sam se na Hondu cbr f2 jer je bila u ubedljivo najboljem stanju od svih pregledanih motora...
Posto sam se zaljubio u ducati diavel, ovaj novi projekat je nesto na uzoru na njega. :D
Nemojte mi govoriti i pitati me zasto nisam uzimao mladji motor, zbog cega trosim pare u bakutu... JBG, takav sam. Lepse mi je a i draze da imam nesto sto niko nema... To mi je u KRVI!  [doh] [doh] [doh]

Opet je pao dogovor sa Janjketom ali sam ovaj put ja bio zaduzen za nabavku delova :)
Do sada su pribavljeni svi delovi koji su mi potrebni za projekat koji su stizali sa svih strana sveta :D
Dakle, pribavljeno je sledece:
- Fabricki auspusi Suzuki GSXR 1000 K7/K8 (2 komada, bukvalno novi)
- R6 2007 Stop svetlo sa integrisanim migavcima
- Prednji migavci od Kawe ZX 10
- Prednji custom far sa maskom
- USD viljuska
- Koso retrovizori
- Digitalni cajger
- ..... Sitnice.....

E sad, rep ce biti od R6 2006/7 i to skracen, imace samo jedno sediste. Ako me pitate zasto, odgovor je: "Zato sto mi je jedno dovoljno" :D
Imace stranice od kawe er6n u koje ce doci prednji migavci. Posto su mi se na Diavel-u svideli difuzori za vazduh, morao sam i njih da zahtevam, pa sam posteno namucio Dalibora, morao je sve da ih prvo izmodelira pa da pravi kalupe...... U sustini, velik posao.... Trenutno strugar radi glavni posao jer je usd viljuska od suzukija a treba da naidje na Hondu i to tako da ostane Hondin prednji tocak.

Ubacicu par slika samo da vam zagolicam mastu, jer i sam nemam vise  [glavazid] 
 

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

isterivac

Evo slika.. Fali tu jos plasticnih delova, ali toliko za sada
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

isterivac

zadnji blatobran je malo ukrojen :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

rboban

Ride It Like You Stole It

Andjelo

nije los projekat na prvi pogled bode oci............... ove fuzastere suvozaca skidajte jer lepse je da se odrade nosaci za auspuhe nego da koristite ove fuzastere vec nema suvozacevog sedista ,a ove polustranice treba da idu jos malo nazad da se ne vidi nosac  motora

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Andjelo

gde si nabavio masku da nije na EBAY .de ili at  ja sam ubedjivao drugara da kupi za bandita prosle godine cena bila nekih 60 ili 70 evra ne secam se bas tacno

UFF

Dobro deluje
nemoj da preteras sa repom u nebesa
spusti to malko

zmiya

ako si pravi stritfajtera¹,podigni taj rep jo¹..  ;D

isterivac

Citat: angel poslato 15 April, 2011, 20:27
nije los projekat na prvi pogled bode oci............... ove fuzastere suvozaca skidajte jer lepse je da se odrade nosaci za auspuhe nego da koristite ove fuzastere vec nema suvozacevog sedista ,a ove polustranice treba da idu jos malo nazad da se ne vidi nosac  motora

Ostace fuzasteri jer ce biti malo(pomocno sediste za nedaj boze). A stranice nisu jos gotove,  ima tu jos toga, kao i ralica dole.
Maska je sa EBAY.com deluje kvalitetno od abs plastike je. oko 70e je kostala sa svim troskovima.
Rep ostaje takav, ni dole ni gore. Nije jos montiran podrep a i na stenderu je pa malo odaje pogresnu sliku :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

isterivac

Ovo je model kako izgleda otprilike!
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Andjelo

taj koji bude sedeo na mestu suvozaca  .....nece mu biti bas prijatno  po ovim nasim putevima  voznja od jedno 100km  ................mislim da posle voznje nece moci da sidje sa motora

UFF

eee jos kad bi imao neku pravu viljusku za napred...
... pa amortizer nazad pa kljesta i diskove... to bi bila prerada..

isterivac

Ne citassss Uff-e ! ! ! Kupljena je USD viljuska sa kocionim klestima. Druga stvar, heblovi idu u oglase a stavlja se redovna guvernala.
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

SSZGO

rep stoji previsoko...
ili je motor na slici nagnut uvis?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

Pa sta cekas onda?
kacu viljusku jebes kozmetiku ona dolazi na kraju

mohikanac

Ne sumnjam da ce janjke i isterivac napraviti nesto zanimljivo  [cheers] ,vec vidim kako ce to ispasti,ali ja i volim i mrzim f2-3ke jer imaju uzan ram i zadnju felnu,ali opet imaju jako dobre i izdrzljive agregate.

konjarnik


isterivac

Citat: UFF poslato 16 April, 2011, 10:42
Pa sta cekas onda?
kacu viljusku jebes kozmetiku ona dolazi na kraju

Znas pricu, nemoj da si mi spomenuo opet viljusku :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

zmiya

ko mi jo¹ jednom spomene vilju¹ku,krvi æu mu se napiti..   :P