Glavni meni

Shabani na motorima i Failovi ;)

Započeo SSZGO, 15 April, 2011, 08:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

OKi


mkt


Glava Dole

Ovog kralja pratim od ranije, na kanalu ima carskih failova kolko ti dusa pozeli

Biker-Boy

Ovaj je il pijan il lud, nema trece :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

eclipse4

Citat: Glava Dole poslato 14 Maj, 2018, 22:03
Ovog kralja pratim od ranije, na kanalu ima carskih failova kolko ti dusa pozeli

znaci da radi za kintu to sve :)

verovatno mu i taj motor od reklama na yt

Glava Dole

Ne, lik dodaje svoj glas na tudje klipove... a prepravlja za kintu koju dobija uz monitezaciju(preglede i reklame na YTu) naravno :) Do duse ja reklame ne vidim uz adblock plus al od ostalih koji ne znaju za foru jutjuberi zive :)

Andreja

®ive samo oni koji imaju milione miliona pregleda svakodnevno, ne zavaravaj se. Ja imam oko milion, od 2014. do januara ove godine se skupilo tridesetak evra.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Dobro, ne bukvalisi... video sam i sam da je to neka sica za manje pregleda, pratim dosta toga na YTu odavno s obzirom da tv ne gledam uopste vec godinama :D Nadovezao sam se na eclipsovu poruku :) Sustina je da nisu ni klip ni motor njegovi nego da kopa po netu raznorazne klipove, dodaje svoj glas i vremenom nesto zaradjuje od toga(ne znaci da bukvalno zivi od toga) ;)

Andreja

Nema ¹ta da bukvali¹em, bio si prilièno konkretan. N'o nema veze ( =
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Pricao sam u sustini. Hoces reci da npr Mudja s preko milion suba(moj sub inace nema, pogledao sam samo par klipova ali dajem primer najuspesnijeg balkanskog jutjubera) ne zivi od jutjuba? Nije imao za nove patike kad je pocinjao a sad postao bogatas, to svi znaju i nije nikakva tajna. Ali cak ni on ne dobija ni dinar ako ja automatski softverski blokiram reklame, to je sustina. Bio to 0,1 dolar ili 10 dolara ;)

Major