Glavni meni

Radionica Visoki Sjaj

Započeo Andjelo, 14 April, 2011, 19:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hattrick

Pa tako nesto sam i ja mislio, ja bih to sve sam odradio mehanicki, ali nisam bas nesto preterano vican limarijsko/karoserijskim poslovima.  ;D
Sto se tice neke hipoteticke vrednosti, nikada ta buba nece imati vrednost u oglasima koliko ce biti ulozeno u nju, i vremenski i materijalno, tako da o tome ne razmisljam, ja tu hocu da odradim kompletnu restauraciju iskljucivo za sebe, za moju dusu, lagano i po etapama. Nema zurbe.  :)
A posto ne zelim muzejski primerak, ne mora sve da bude u originalu, vec vise tipujem na lezerni call look.
Nista hajde kada me put navede blizu Bele Crkve navraticu do tebe da popricamo malo, pa da se izdogovaramo oko svega toga. ;D

Andjelo

evo jednog poslica ovih dana  ............sutra ce biti i slike celog sklopljenog motora








Andjelo

i jedna slika sklopljenog slikana telefonom vlasnik je slikao ............


Andjelo


Andjelo

evo jedan  rad koji je radjen gratis  mom prijatelju iz Beograda kao  poklon za 18-ti rodjendan  njegovom sestricu 




con3

Sta se desava sa ovom temom,malo da osvezim  ;D
Poliranje ili farbanje felni 18 ica ,cena ? :)

Andjelo

sve zavisi sta sse radi na felni da li ima ostecenja koja treba da se saniraju i  sta bi jos trebalo da se radi  ,velicina felne ne  igra bitnu ulogu u ceni   ..............................................najbolje da se uslika da vidim trenutno stanje felne i sta bi trebalo da se radi onda mogu tacno cenu ga kazem za rad sa mojim ili vasim materijalom

Andjelo

Citat: con3 poslato 10 Mart, 2015, 22:32
Sta se desava sa ovom temom,malo da osvezim  ;D
Poliranje ili farbanje felni 18 ica ,cena ? :)
pa sa temom malo neki put okasnim da uslikam rad ,pa da okacim ovde  inace  BMW-ove  18 -tice juce otisle za Beograd al ih nisam uslikao  ove druge iz Beca cekaju da se dogovorim  sa musterijom posto ima dodatnih izdataka  peskiranja jer je neko to fino ofarbao Becki  da se sad i spric git dize a uradjeno je poliranje rubova tako da su radovi obustavljeni do daljnjeg

Lazic

Jede mi se ro¹tilj... ;D :-*

UFF

 [prebicute] kakav bre rostilj to imas u mesari ispred zgrade
talandara ili gulas samo

Lazic


Andjelo

Citat: Laziæ poslato 11 Mart, 2015, 01:07
Jede mi se ro¹tilj... ;D :-*
odkud  znas da sam u ponedeljak  nesto rostiljaoooo  [balavi]............................nije bio rostilj Lazo u pitanju vec nesto slicno   

Andjelo

spremljene felne  iz Wienna  za farbanje bice slike radova kada se odradi  ...................

Andjelo

felne juce ofarbane ostalo samo jos jednom rucno da se ispolira jer su trake  stojale 5-6 dana  na poliranu povrsinu ..........................sutra bi trebalo da se farbaju  jedne 19 zoli felne a imam i jedan set od ZZR 1400 na poliranje jer je  sve oksidiralo na fabricki polirane i lakirane felne  ispod laka




Andjelo

a u petak bi trebalo da mi stigne 3kg boje na bazi chrome  efekt  pa cu morati da isprobam  kako ce biti  efekat kada se ofarba

Andjelo

radovi na peglici su malo zapostavljeni zbog ovog posla   felne od ZZR-a   sredjeni samo ruboivi posto je fabricki bio poliran pa plastificiran  ali je pocela  oksidacija ispod plastifikacije pa sad imaju mnogo veci sjaj nego fabricke






Andjelo

od danas  19 zoli  za Reno .............




Gašpar

Citat: Andjelo poslato 17 Mart, 2015, 18:51
a u petak bi trebalo da mi stigne 3kg boje na bazi chrome  efekt  pa cu morati da isprobam  kako ce biti  efekat kada se ofarba

Ajde da probamo na obruèima od Tomosa  ;D ;D ;D

Andjelo

moze al bi moralo prvo da se ispeskari ,pa da  se udari podloga ,pa crna mat podloga za boju,pa  tek onda boja  pa lak .....................zezam, se mozemo da odradimo 

Hattrick

Stigao je i Mart  ;D
Zovem te u toku sledece nedelje da se dogovorimo kad da ti donesem ram i felne.  ;D