Glavni meni

Moto slalom

Započeo Simon69, 13 April, 2011, 09:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Simon69

Posto ima dosta ljudi,medju kojima sam i ja,koji nemaju neke sanse da se oprobaju na moto trkama postoje i drugi vidovi takmicenja u kojima se moze pokazati pravo umece na dva tocka i da dozivljaj bude vrhunski.Pored SUPERMOTO takmicenja voleo bi kad bi kod nas zaziveo i MOTO SLALOM kao npr:
http://www.gaskrank.tv/tv/motorrad-fun/motorradslalom-japanisch-alles-15091.htm

Sta kazete?
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Pop

Cool... Barata 'ondom ko blesav :)

"Грме танки џефердари..."


gojko

Zato dasa ima rolbarove, podignut volan, veliki lancanik pa mu dosta olaksava ovakvo peglanje a i greske.
u svakom sluèaju - svaka cast za peglanje :)

UFF

i ja sam o istrom razmisljao...mogli bi da se skupimo negde da postavimo cunjeve pa da se zajebavamo :D

serbduck



   Ja bi ovo isto prosao... ko od sale....


...samo peske...mozda   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


  Uzivanje je gledati sta covek radi.



Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Lazic

svaka njemu cast na preciznosti, jeste provalili, koliko daje gas i koci pod onakvim nagibima...? Fijuuuu... [yahoo] [yahoo]

Simon69

Citat: UFF poslato 13 April, 2011, 10:31
i ja sam o istrom razmisljao...mogli bi da se skupimo negde da postavimo cunjeve pa da se zajebavamo :D
Tako je krenuo i auto slalom,97-me,mi iz zezanja postavili cunjeve u Backoj Palanci da bi posle dva meseca dosli Novosadjani,Mitrovcani,Suboticani,Somborci a 98. preraste u kup Srbije.Tad sam imao Omegu 2.4 automatic(!) pa sam vozio i uzimao neke pehare..Hajde da se radi nesto.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

SSZGO

400 kubika, mikro motor, malo rastojanje tockova, STUNT zupcanik, ogroman torque, vozac od 160cm i 60 kg

eto tad ce ovo da uspe, i nije ni cudo sto je samo u japanu...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Aaaaa, hvala Ivane, sad je dosta toga jasnije... Stvarno izgleda bolesno...

SSZGO

dacu paralelu sa rolerima

Trkacki roleri sa tockom 10 cm - velika brzina, jako slaba upravljivost

Urban roleri sa tockom 8 cm - solidna brzina, dosta upravljivi

Stunt roleri sa tockom 6 cm - brzina 0, upravljivost nevidjena


isto tako i ovo, smanji motor po gabaritima i stavi ogroman zupcanik - bice ekstremno upravljiv i startuje iz jako niskih obrtaja, ali max brzina 0


kod nas na slalom mogu da dodju mozda supermoto i stunt motori, i opet nema sanse ovako da obaraju zbog velicine motora, rastojanja medju tockovima, a i velicine vozaca...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kengur

Veci motori- veci razmak izmedju cunjeva, i veci poligon

doktor

Pre 10-ak godina, na moto skupu u Bjeljini, organizovana je voznja izmedju cunjeva...bila je fora voziti bmw boxera zbog niskog tezista i lake upravljivosti.
Bikers work is never done!

prpa_zr

Kontam da bi ovaj lik sa snimka sigurno pro¹ao kod nas na polaganju.. osmica mu ne bi bila problem :D

svaka èast..
nego drugo ne¹to kontam.. nikad nisam razmi¹ljao o R-u ali sa ovakvim podignutim volanom mo¾da bih se i usudio

cone

http://www.moto-berza.com/video-klipovi/zanimljivosti/i-panduri-znaju-da-voze-motore/

pogledajte sta pandur radi :) ja bi ovde bajsem skinuo pola cunjeva, on se sprda sa ovolikim motorom

sasafilipovic

Ma voze i velike motore, dodu¹e malo sporije ali ... respect

ZZR1400 Gymkhana_Japan#2

gojko

E ovom skidam kapu - iako ima podignute komande..
Ovo je ipak tezak motor sa standardnim prenosom ;)