Glavni meni

Snimci i analiza sudara i padova

Započeo SSZGO, 08 April, 2011, 13:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

AndreyRR

ima jos groznija slika,koji se bukvalno u komadicima
sa nekog r-a i to u full opremi

Taraba

@Tamanitu: U pretrazi mo¾e¹ da bira¹ Safe Search u tri pode¹avanja.
Rokne¹ ga na Strogo setovanje i nema ni¹ta od 18+ slika.

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

bigbad86


Tamanitu

al jeste podeseno, samo izgleda je xxx sadrzaj strasniji od leseva...

MILJAN

#84
Citat: Tamanitu poslato 15 Novembar, 2011, 17:55
U picku lepu materinu!

Ovo me podseti na onaj sajt sa nesrecama, duuugo sam imao slike pred ocima onih leseva i ostataka, sto i auto-moto sveta, sto ostalih ljudskih gresaka...
ride2die sajt..trenutno ne ¹ljaka
Cave ab homine unius libri

UFF

verovatno je vozio bez opreme pa poginuo

Tamanitu

E ajde iskulirajte direktne slike nesreca?!
Ko zeli time da sjebava sebi raspolozenje, ima sajtova za to, a ovde ostavite link ako vec ne mozete da izdrzite.

zmiya


Tamanitu

Nisam stavio sliku?! nego link, i upozorenje.
A i to je sa naslovne gugl-slike pretrage.
Ne zajebavaj.

MILJAN

Citat: Tamanitu poslato 25 Novembar, 2011, 18:47
E ajde iskulirajte direktne slike nesreca?!
Ko zeli time da sjebava sebi raspolozenje, ima sajtova za to, a ovde ostavite link ako vec ne mozete da izdrzite.
Ako forum zabranjuje postavljanje direktnih slika nesreæa, neka uzbri¹u...Nemam ni¹ta protiv...
Cave ab homine unius libri

Tamanitu

Miljane, pa sta ima forum da ti zabranjuje, valjda bi sam trebao da imas obzira prema ostalima, zar ne?
Treba da se obrise svakako, ni meni nije prijatno da ni zbog cega neocekivano ugledam pun ekran leseva, a deca po pravilu uvek gledaju kad ne treba... Razumite me ljudi.

MILJAN

Citat: Tamanitu poslato 25 Novembar, 2011, 19:27
Miljane, pa sta ima forum da ti zabranjuje, valjda bi sam trebao da imas obzira prema ostalima, zar ne?
Treba da se obrise svakako, ni meni nije prijatno da ni zbog cega neocekivano ugledam pun ekran leseva, a deca po pravilu uvek gledaju kad ne treba... Razumite me ljudi.
mako sam..
Cave ab homine unius libri

zmiya

Citat: Tamanitu poslato 25 Novembar, 2011, 19:27
Miljane, pa sta ima forum da ti zabranjuje, valjda bi sam trebao da imas obzira prema ostalima, zar ne?
Treba da se obrise svakako, ni meni nije prijatno da ni zbog cega neocekivano ugledam pun ekran leseva, a deca po pravilu uvek gledaju kad ne treba... Razumite me ljudi.

Papuèo,usr'o si se da ti ¾ena ne vidi,pa da ti proda motor..