Glavni meni

Ulje Repsol

Započeo ACO610, 08 April, 2011, 13:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ACO610

Po¹tovani  bajkeri  i  foruma¹i  interesuje  me  va¹e  mi¹ljenje  vezano  za  ulje  marke  Repsol.  Znam  da  je  proizvoðaè  Repsol  jedan  od  vodeæih  svjeskih  proizvoðaèa  ulja  u  svijetu,  ali  imam  jednu  nedoumicu  vezano  za  proizvode  Repsola  koji  su  se  pojavili  na  tr¾i¹tu  Republike  Srpske.  Ova  brendirana  marka    ulja  kod  nas  je  veoma  jeftina  litar  ulja  "REPSOL  15-50" polusintetièko  ko¹ta  oko  6 EURA,  zar  to  nije  malo  jeftino  za  to  ulje. Ja  sam  do  sada  sipao  kastrolovo  ulje  u  svoju  Hondu,  a  cjena  ovoga  ulja  je  oko  10  eura.  Interesuje  me  za¹to  je  ovako  Repsol   jeftin,  da  li  u  Srbiji  ima  repsolovog  ulja  i  koja  mu  je  cjena ?  

Gavrolini

ima...oko 700din l......znaci malo manje od 7e je kod nas inace je uvoznik za srbiju iz mog grada

bigbad86

JA sam za kola kupio za 1000 din 4L al neko najobicnije mineralno... Repsol.

Cale

I ja sam ga pronasao u Zrenjaninskim prodavnicama i bilo mi je interesantno da litar repsolovog sintetickog ulja kosta kao litar motulovog polusintetickog.

bigbad86


ACO610

Ja  danas  kupio  repsolovo  polusintetièko  ulje  15-  50    po  cjeni  od  11  km,  to  mu  doðe  oko  600 dinara. Nasuæu  ga  u  motor  pa  ¹ta  bog  da,  mnogi  su  prije  mene  sipali  ovo  ulje  i  nisu  se  po¾alili.  Samo  da  nebude  na  kraju  [glavazid]

bigbad86

Nece, pod uslovom da je original!

ACO610

Citat: bigbad86 poslato 13 April, 2011, 16:37
Nece, pod uslovom da je original!


To  i  mene  kopka.

MILJAN

Klikni na repsol sajt u odeljku dilera i naði za Republiku Srpsku. Ako kupuje¹ od ovla¹æenog uvoznika onda nema frke.
Cave ab homine unius libri

eclipse4


eclipse4


gixxer

Godinama koristim Fuchs Silkolen 10-40 polusintetika i nikad nisam imao problem,napominjem sve u R motore 600-1000 ccm,cena je bila 900 dinara,pa prosle godine 950,a ove 1180 litar