Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PECA BMW



Pricali smo o ovom motoru i bas malopre naletim na onog iz cuprije sto ga ima. Motor je kupljen pre malo vise od godinu dana a 9 meseci stajao u garazi i cekao COC i na karaju je morao COC iz japana.
Naravno ovim nasim seljacima nije dao originalni COC pa sledeci ko bude registrovao imace istu muku . To je 1600 - i neki primerak po redu i prvi u srbiji , liste cekanja formirane ali ne zna se kad ce krenuti sa isporucivanjem .
Cena bila prava sitnica nesto oko 30,000 e .

Uzecu mu i slike dok je bio na paleti u kutiji ,  to se retko vidja pa postavljam da vidimo ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Major

Ako je on registrovao na SRB table onda vise ne treba COC, COC je potreban samo ako uvozis motor i kad se prvi put registruje kod nas.
Mada mi nije jasno sto je cekao COC 9 meseci, moze da se registruje i bez toga. Trosak je koliko se secam 30-40 eura skuplji ako nemas COC.



PECA BMW

Cekao coc jer je prvi takav motor u srbiji a nije kod zvanicnog distributera kupljen i sad nemaju pojma na tehnickom sta je to . Nema ga ni u jednoj knjizi i ne znaju kako da ga zavedu.
Cak uvoznik nije mogao da nabavi coc pa se obratili direktno japanu i odande stigao fabricki coc da je motor uopste legalan za saobracaj .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Charuga

Ma nabijem ih na k.... nemaju ni GTR 1400 u knjigama...letos kada sam prenosio...nema ga nigde.... a to je model koji se pravi bar 9 god,

Zeljkamp

Isti slucaj i sa Multistradom... Raspali AMSS i raspala drzava. Vazno je da naplate pregled a to sto ne znaju sta pregledaju, to nema veze....
TwinZ Auto & Moto

Lazic

Pre 7-8 godina oteram u Ni¹ neki A0 ploter da ga "atestiraju", doèekao me lik sa prièom kako treba ja da raspakujem, montiram i pustim u rad prokletinju od 350 kila... :o Nije da nisam znao, ali mamu im jebem neradnièku i neznalièku, ja da ga dovezem, raspakujem, montiram, probam, a oni d'uzmu pare... Jeb'o sam mu sve po spisku i oti¹ao... Posle su ga i spakovali k'o bele lale, i to bez da su otvarali kanistere sa bojama, svaki je ko¹tao po soma eura, probali ga na suvo... Raspakovali, rekli jeste to je ploter i spakovali ga... Bagra...

mareskin

Citat: Laziæ poslato 22 Novembar, 2017, 01:54
Pre 7-8 godina oteram u Ni¹ neki A0 ploter da ga "atestiraju", doèekao me lik sa prièom kako treba ja da raspakujem, montiram i pustim u rad prokletinju od 350 kila... :o Nije da nisam znao, ali mamu im jebem neradnièku i neznalièku, ja da ga dovezem, raspakujem, montiram, probam, a oni d'uzmu pare... Jeb'o sam mu sve po spisku i oti¹ao... Posle su ga i spakovali k'o bele lale, i to bez da su otvarali kanistere sa bojama, svaki je ko¹tao po soma eura, probali ga na suvo... Raspakovali, rekli jeste to je ploter i spakovali ga... Bagra...

Rodi me majko da udaram peèat na atest :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Taj rad... Pajseri... A mogli su i na Googlu da provere specifikaciju...

Major


Lazic


mali_zmaj

jin-jang

bigbad86

Sada sam nesto u fazonu Hornet 900 EFI i vrv bi imao para nekad da ga kupim.

navajo

Ja bih jos jednu Zumu, ali 1200, i jedan Triumph Bonneville T100...a moze i neko magare za zabavu...jos samo da pocnem da igram loto :)

Lazic

Citat: bigbad86 poslato 26 Novembar, 2017, 20:18
Sada sam nesto u fazonu Hornet 900 EFI i vrv bi imao para nekad da ga kupim.
Mislim da oko Uffa ima jedan lep na prodaju... Ili je bio... Mo¾da Ausvasjov... I tata bi sine... ;D

Al' bolje Versis 1000... :D

sasa ns 1

Citat: UFF poslato 24 Avgust, 2017, 00:06
taj fancuz je garant bio gay
uostalom koliko vremena im je potrebno da shvate da oni jednostavno ne umeju da napravne motorna vozila i odustanu?

lazicu verzis je keva i avion zajedno za tvoj motor.
da nisam licno video sta lik sa njim radi na stazi i kako posa po svim ostalim jacim motorima mislio bih da je sranje jer je kantasaki (za kantasaki generalno mislim da je sranje ali za citrone sam ubedjen :D)
kantasaki svima uzima meru kao u maratoncima

Lazic


bigbad86


Bori¹a

izvadio bih kitu i popisao ga... to je moje misljenje o okruglom faru
u ponedeljak tablicu u ruke i idem da odjavim buljavoga

navajo


Lazic

Meni ne smeta okrugli far ako oko njega ide nekakav vizir... :D

Oduvek su mi bili najlep¹i klasièni motocikli... Dok nisam probao prvi put... Pre dve godine sam po malom minusu vozio nejkid kle 20-ak km, majko mila, zagrevao sam se 6 sati... :o ;D

Samo ozbiljni mazohisti mogu da u¾ivaju na nejkidima... :D Mada ti obièno voze kao babe... ;D :D ;D