Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

Hohštapler

Citat: yamahar6dejan poslato 07 Avgust, 2017, 12:40
Do sad sam uglavnom vozio Japance,i mogu samo da kazem da je svaki dobar na svoj nacin,ali neki dan probao Italijana i resio da malo promenim,motor me odusevio sa kakvom lakocom se vozi,sa r6 Yamahaom sam se uvek patio sa svojih 170 visine,ramena i ledja su me ubijala stalno,dok dukati iako duzi od yamahe ima dosta normalniji polozaj,a ono na sta sam pao na prvu to je zvuk njegov,neko voli neko ne voli,ali ja sam se zaljubio na prvu [srce] uskoro cu sa njim na more pa cu podeliti utiske voznje na dalje relacije



Prelep.
Sad mora¹ da menja¹ nick na forumu. ;)

ps.
L2 je fenomen, kad navikne¹ na tu vrstu isporuke snage plus efekat zvuka.... posle ti èetr'ured bude dosadno....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

vracam se staroj ljubavi, sm-u [rofl]

cim zalivadim hondu, idem po 690sm [djavo] [djavo]

prva ljubav zaborava nema... cak mi je torta za 18ti bila 690smc :D

mali_zmaj

Planiram Versysa..,mislim da ce da zadovolji sve moje potrebe..,redna dvica,koja mi pase,nije veliki potrosac,malo visi ovjes,mali tourer endurac,znaci mogu i na neku livadu,na neki rostilj ako treba....,a i zbog losih puteva.....  Stoje mu koferi.. Svima ruzan,meni lijep.....  Svakako sam usporio,ne vozim po autoputevima,pa mi ne treba litra...  E sad samo ako uspijem skupiti tu lovu..,a u medjuvremenu ne puknuti i potrositi lovu na nekog nakeda starog sto godina!!!  He he
jin-jang

mali_zmaj

Ah da,i V Strom mali je bio opcija,i Honda Transalp. Al sjeo na Stroma,tezak majku mu.., a Transalpi skupi ubi boze...,barem oni koji nemaju zilion km.
jin-jang

Bori¹a

versys je i meni bio jedan od izabranih, ali nisam mogao da uzmem kawasakija posle svega sta sam mu rekao [rofl] [rofl] [rofl]

megaidiot

Citat: mali_zmaj poslato 20 Avgust, 2017, 11:39
Al sjeo na Stroma,tezak majku mu..,
mislis na 650 ili 1000? 650 je ko baciklo, dobar motor za voznju svaki dan i svuda osim po auto putu.
Citata Transalpi skupi ubi boze...,barem oni koji nemaju zilion km.
to ti je ustvari investicija. kupis afriku i transalpa i cekas, za par godina menjas za stan ili kucu sa imanjem.

mali_zmaj

Na 650 ku mislim,sjeo sam na par komada,i nekako mi djelovao tezak,al vidjet cu...Ja sam nizak pa mi je to mozda otezavajuci faktor? 

borisa  kawa je kawa...,tesko je to objasnit,ili ti lezi ili ne, nema izmedju... 
jin-jang

srbac

Citat: Bori¹a poslato 19 Avgust, 2017, 21:57
vracam se staroj ljubavi, sm-u [rofl]

cim zalivadim hondu, idem po 690sm [djavo] [djavo]

prva ljubav zaborava nema... cak mi je torta za 18ti bila 690smc :D

To je slabo, TDM ga otkine  [rofl] [rofl] [rofl]

gixxer

Z 1000 SX Ima li neko isustva sa ovim modelom i kakva _


mkt


mi¹ko_kolo

Citat: mali_zmaj poslato 20 Avgust, 2017, 11:34
Planiram Versysa..,mislim da ce da zadovolji sve moje potrebe..,redna dvica,koja mi pase,nije veliki potrosac,malo visi ovjes,mali tourer endurac,znaci mogu i na neku livadu,na neki rostilj ako treba....,a i zbog losih puteva.....  Stoje mu koferi.. Svima ruzan,meni lijep.....  Svakako sam usporio,ne vozim po autoputevima,pa mi ne treba litra...  E sad samo ako uspijem skupiti tu lovu..,a u medjuvremenu ne puknuti i potrositi lovu na nekog nakeda starog sto godina!!!  He he

Moj pa¹enog (svastikin mu¾) je pre mesec dana kupio novog Versysa. Ti i sigurno morao da mu spu¹ta¹ visinu, jer je meni taman. Uop¹te nije mali po gabaritima.

mali_zmaj

Ma znam,al ima i tu lijeka..,ima kit za spustanje istog..,nesto sa propustanjem amortizera..,,ameri dohakali.  Za pocetak mi je dovoljno da prstima mogu da dohvatim i bit cu zadovoljan... Naravno naci cizme sa djonom od dva canta   he he...
jin-jang

Bori¹a

Citat: mkt poslato 20 Avgust, 2017, 18:56
hehehe kad se setim
joooj sad i meni proradi kliker hahahahahahaha haos bese... eeh mladosti [rofl]

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 20 Avgust, 2017, 11:34
Planiram Versysa..,mislim da ce da zadovolji sve moje potrebe..,redna dvica,koja mi pase,nije veliki potrosac,malo visi ovjes,mali tourer endurac,znaci mogu i na neku livadu,na neki rostilj ako treba....,a i zbog losih puteva.....  Stoje mu koferi.. Svima ruzan,meni lijep.....  Svakako sam usporio,ne vozim po autoputevima,pa mi ne treba litra...  E sad samo ako uspijem skupiti tu lovu..,a u medjuvremenu ne puknuti i potrositi lovu na nekog nakeda starog sto godina!!!  He he
Samo da mu odmah stavi¹ masku sa novog i stvarno æe biti lep... Inaèe je ne¹to najru¾nije posle sv-a...

mali_zmaj

Ma boli me dupe..,bitno da je ispravan!!   Apsolutno sem najosnovnijeg servisa,guma...itd..,neæu da radim,samo da se vozim...... 
jin-jang

Hohštapler

Citat: Laziæ poslato 23 Avgust, 2017, 13:14Samo da mu odmah stavi¹ masku sa novog i stvarno æe biti lep... Inaèe je ne¹to najru¾nije posle sv-a...

SV je lep. :D
(stari)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


stilgar

Citat: mali_zmaj poslato 20 Avgust, 2017, 14:07
Na 650 ku mislim,sjeo sam na par komada,i nekako mi djelovao tezak,al vidjet cu...Ja sam nizak pa mi je to mozda otezavajuci faktor? 

borisa  kawa je kawa...,tesko je to objasnit,ili ti lezi ili ne, nema izmedju... 
evo ti motor od 150 kila, dizajn philippe starck-a, bices jedinstven u RS :) italijanski dizajn koji je smislio francuz :)