Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mil@n

Ovaj motor je totalno lud...po meni nema tu ni T od turinga, ja sam ga do¾iveo kao R, samo zamaskiran u drugo odelo ...
Rièe kao lav, iz usisa dolazi taj pogani zvuk koji te tera da mu zavrces rucicu stalno ... da ne prièam kako puca iz fabrièkog topa, bolest...na abgasu prdne ono ba¹ lepo...
Èudi me da taj hvali udobnost, ja kao da sam na fosni sedeo dok sam ga vozio, otpala bulja za nekih 40 min vo¾nje  ;D
Vibracije nisam ne¹to primetio, valjda od utiska ostalih stvari...uglavnom, opasan motor, tra¾i dobrog i jakog vozaèa...





mali_zmaj

izgleda odlicno,ali versys 1000 mi je bolje rjesenje,barem mu ne ispadaju srafovi!!!
jin-jang

UFF

ma tomos automatik je bolje resenje
manje trosi i jeftinija registracija  [facepalm]

Hohštapler

Da pare nisu stavka, i da mogu da biram, XR1000 bi bio prvi pik na draftu...
De mi reci - postoji li univerzalniji? [klanjam_se]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Zeljkamp

Taj XR i mene golica...
TwinZ Auto & Moto

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Zeljkamp

Zaboravih da kazem da sam pored GS-a kupio jos jednu spravicu u izuzetnom stanju. :)









TwinZ Auto & Moto

Gavrolini

Zeljkamp ne mogu da izdrzim da ne pitam koja je fora imati i jedan i drugi?

Zeljkamp

Oba ce na oglase. GS-a sam registrovao i vozim. Ako ode prvi, onda cu registrovati i voziti Yamahu.
TwinZ Auto & Moto

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF



freepartyman

#1673
Ove planiram..



Najlepsa litra iz japana... volleo bih imati  :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man


Zeljkamp

Citat: PECA BMW poslato 22 Jul, 2017, 01:34
pricaj malo o razlikama , ili su isti q ?
Razlika postoji ali bi morao da probas oba motora kako bi napravio paralelu. Generalno, oba motora su odlicna. Tenera je novijeg dizajna i za nijansu mrsavija. Treba napomenuti da je ciklistika kod oba motora je izuzetna.
TwinZ Auto & Moto

Charuga


milomir22

U domenu sanjarenja ostaje bmw s 1000 xr, kao nesto sto cu malo teze ostvariti, a sledeci bajk je 99% suzuki gsx 1250 f, nije neki snagator, ali cupa iz niskih obrtaja, sto, meni lenjom na saltalici, dosta odgovara, zastareo ram (celicne cevke), ali najjeftiniji u klasi ubedljivo + vidim svi ga hvale na testovima.



"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Major


milomir22

Zamenio bih top i poskidao ove bocne katadioptere i eventualno bih mu turio kofere. Inace, kosta oko 6 000 evra 2012, godiste kod nas, a motor je jedva malo izmenjen iz bandita 1200 (u prevodu neprejebiv), abs svi hvale kako je taman (ne previse nametljiv), u principu je jeftin i u nabavci i za odrzavanje, a mana mu je da je tezak u mestu i da satire zadnju gumu.

Ovaj motor je manje vise potpuno prilagodjen mojim zeljama i potrebama, samo da je para.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr