Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: navajo poslato 14 Mart, 2017, 01:47
Koji ste ludaci, ja ovuda ne bi prosla ni peske  :o [panic] [stop] [pop] [ludak] :wtf: [panic]

Ja nikud ne bi pro¹ao pe¹ke ;D
Kad ne volim da ¹etam i debo sam :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

lord_oblivion

Ma i to na Stra¾evici ¹to Uff vozi, metar od ivice i kao sad tu ne¹to  ;D :P ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Obzirom koja je tema u pitanju, svima jasno da æe¹ opet da kupi¹ kineza... ;D


Edit:
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


mkt

Citat: Laziæ poslato 14 Mart, 2017, 15:40
Citat: mkt poslato 14 Mart, 2017, 12:40
Citat: Laziæ poslato 14 Mart, 2017, 01:41
Miketa se u motore razume kao Marica u kriv kurac... ;D Tek ¹to vozi... ;D
aj na off da ti pokazem papak
aj na asfalt... :P

zalepicu se za tebe ko dlaka za sapun, nemas sanse prile

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-* Ja na klepetalu sa sedmogodi¹njim gumama, ti na èemu god hoæe¹, al' ti da vozi¹... :D :D :D

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Citat: Laziæ poslato 14 Mart, 2017, 17:20
Obzirom koja je tema u pitanju, svima jasno da æe¹ opet da kupi¹ kineza... ;D


Edit:
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Mo¾da jednog dana padne i neka Hondica, nikad se ne zna  ;)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Bojan

OK sad sam otprilike ukapirao sta zovete hard enduro a sta enduro. Mozda je ostalo samo da se nekako sortiraju motori prema funkciji da ne ulecu neki motori (da ih ne nabrajam ) koji nisu ni za asfalt a od trave i zemlje bi trebalo da beze.
@Gavro svaka cast za tvoje vikende i druzenja. Tacno znam o cemu pricas a i mene ponovo ceka od sledeceg leta. Deca ce da porastu a onda uzivancija
Npr.






Bojan

Evo i par fotki sa jednog od enduro druzenja u UK. Generalno ko povremeno izlazi na offroad ni ne ispalti se kupovati motor, kad ti dodje odes i iznajmis.










Taj konkretno put je bio pola hard pola samo sumica.

Gavrolini

Ma volim ja sve ali se ne moze. Bio sam uzeo xr600 u nadi da cu malo laganije da se vozam ali sam ubrzo shvatio vise stvari zbog kojih sam ga prodao.  Posto radim od ponedeljka do petka kao konj i dete skoro i da ne vidjam onda kad dodje vikend ja moram da biram izmedju druzenja sa detetom i voznje motora, sledece je da me je ta laganija voznja jezivo smorila pogotovo sto se vozim sam jer nemam nikog iz sapca za.off a i gde god krenem moram nesto asfalta da predjem a to brije gume. Sledece je to da sam svestan da motor star 20+ godina nikad vise nece biti mlad i samo je pitanje kad ce u kolo da se uhvate kvarovi i krenu jedan za drugim. A i realno nije mi xr legao nikako, jednostavno mi nije legao a i bio mi je pretezak posle exc250 2t.  Plan mi je za sad da se malo strpim(skupim pare) i uzmem neki cross 250 4t do 5godina starosti max. Probao sam 450 i to je prejako za stazu. Mada realno samnom se nikad ne zna. Mozda me eto i na nekoj zujci od 150+ ks vec za mesec dana :)

mkt


Andreja

Odgovor na prvo pitanje:

http://www.destockplus.co.uk/upload/2013-11-04-12.09.04-tKbmJqHh.jpg

Za do prodavnice, posla, po gradu, Bubanj potok. Automobil nemam i ne nameravam da kupim u skorije vreme; kad je hladno, na skuterèe stavim kecelju, muffove i udri. XR mi se ne pali za vo¾nju od pola sata, treba mu 15 minuta da dostigne radnu temperaturu.

Odgovor na drugo pitanje je podugaèak, iz godine u godinu sve du¾i :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mi¹ko_kolo

Juèe bili na sajmu. MLogo mi se dopali S 1000 rx i Multistrada 950.









UFF

bravo misko, isto razmisljamo.
jedina dva motora koja su nesto vredela tj koje bih rado posedovao od svih na sajmu ako mene pitas

mi¹ko_kolo

Meni je ovo MPV. Dovoljno visoko za grad zbog preglednosti i okretnosti, ne prete¹ko, dovoljno snage za auto-put, a nije preveliko sa kubika¾om kao GS ili velika Multistrada. Svideo mi se i MT 09 ali ga nisam slikao.

megaidiot

ako mislis na tracer, ocekivao sam da je veci motor gledajuci po netu, uzivo mi deluje sitno i uopste ne izgleda robusno, kao da ce da pukne sve kad da ga posteno natovaris.
a ovaj s1000xr je super.  [thumb_up]

mi¹ko_kolo

Tracer jeste manji od ova dva ali nije toliko sitan kao MT 07. Mada i one hale "pojedu" motore pa sve izgleda manje nego ¹to, u stvari, jeste. Nisam slikao Versysa, ni malog ni velikog, po gabaritima su èini mi se OK.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Citat: UFF poslato 31 Mart, 2017, 11:38
bravo misko, isto razmisljamo.
jedina dva motora koja su nesto vredela tj koje bih rado posedovao od svih na sajmu ako mene pitas

ja bas skoro naleteo na uporedjivanje ta dva motora .. nisu moj tip ali oba su mocne mashine !

! No longer available
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

bmw-a treba da porede sa malom multistradom, veliku sa gs1200