Glavni meni

BMW K1600 - motorcikl ili skuter ?

Započeo velimlje, 02 April, 2011, 17:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

velimlje

Nas kolega Pit je postavio delimicni prevod nekog testa kojeg je samo on nasao ???

Napisao je ovoliko , siguran sam da nisam ovde jedini koga bi interesovao test u vise detalja

Citat sa drugog foruma

Nasao sam zanimljiv tekst iz jednog uglednog aamerickog motocasopisa i zamolio mog sestrica da prevede. ''Radi se o tome da je bmw svojim novim modelom presao onu tanku liniju koja je ionako delila njegove turer modele od pravih motocikala i otisao skroz vizuelno u pravcu skutera konkretno ocigledna jei frapantna slicnost sa hondom silverwing 600

http://www.wallpaperpimper.com/wallpaper/Bikes/Honda/Honda-Silverwing-600-1-BFE1XUM4VW-1024x768.jpg
Usudio bih da dam moje skromno misljenje da je slicnost frapantna




http://www.webbikeworld.com/BMW-motorcycles/bmw-k-1600-gt/bmw-k1600gt-red-front-left.jpg

;Dalje navodi isti novinar da mu nije jasangledno da je u zelji da pogodi srednji platezno jaci sloj ljudi poceo da dizajnom koketira sa skuterima sve u zelji za pojacanim profitom ...a vodeci se istrazivanjima da bi se ciljan grupa teze odlucila za neku muskiju varijantu .
;Da lej isti novinar tvrdi da je novi bmw 1600 bedan pokusaj kopiranja legende poput HONDE GOLDWING 1800 kralja medju turerima i bla bla....

http://image.motorcyclecruiser.com/f/32088148+w750+st0/1102_crup_03_o+2012_honda_gold_wing_red+.jpg


Slede novi tekstovi i novi prevodi aktelnih zbivanja na svetskoj motosceni
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

A taj clanak , predpostavljam pisao si ti ?

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

Mislim , stvarno nije fer od tebe

Aktuelna zbivanja na moto sceni ?  i nista ?

Idem uskoro da testiram taj skuter K1600 , pa rekoh da procitam nesto smesno pre toga

Vozit cu ga i umirati od smeha , samo mi treba kompletan prevod

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

pit

              Hahahakoji si ti bolid prvo taj clanak nisam postavio na ovom forumu jer to nikog ovde ne zanima ..drugo sto ti ima da skidas moje teme sa drugih foruma i postavljas ih ovde ....nesto s tobom nije uredu.Proganjas me na svim forumima skini  mise bre manijaku jedan


velimlje

Citat: WOLVERINE poslato 02 April, 2011, 18:28
http://www.twowheelsblog.com/post/5281/bmw-k-1600-gt-and-k-1600-gtl-new-six-cylinder-touring-bikes

Wolverine , hvala ti na linku

Mada sam citao sve sto se procitati moze o tom motoru , bukvalno sve :D



Definitivno ga kupujem , ujesen verovatno ...

Ali , ova tema je zezanje , isto ko sto je zezanje i prevod Pitovog sestrica :D :D :D :D

You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

UFF

Vas dvoje manijaci ali ste definitivno i spameri

WOLVERINE

Citat: velimlje poslato 02 April, 2011, 18:32
Citat: WOLVERINE poslato 02 April, 2011, 18:28
http://www.twowheelsblog.com/post/5281/bmw-k-1600-gt-and-k-1600-gtl-new-six-cylinder-touring-bikes

Wolverine , hvala ti na linku

Mada sam citao sve sto se procitati moze o tom motoru , bukvalno sve :D



Definitivno ga kupujem , ujesen verovatno ...

Ali , ova tema je zezanje , isto ko sto je zezanje i prevod Pitovog sestrica :D :D :D :D



  Neznam sta da ti kazem,,,,, sem sto imam OGROMAN RESPEKT PREMA KOMPANIJI   .........BMW......

I ja bih voleo na jesen ,,  ali stolno ima nesto prece a i zemlja nikako da izadje iz bule u koju je usla pre 30 god..........

pit

Citat: WOLVERINE poslato 02 April, 2011, 19:56
Citat: velimlje poslato 02 April, 2011, 18:32
Citat: WOLVERINE poslato 02 April, 2011, 18:28
http://www.twowheelsblog.com/post/5281/bmw-k-1600-gt-and-k-1600-gtl-new-six-cylinder-touring-bikes

Wolverine , hvala ti na linku

Mada sam citao sve sto se procitati moze o tom motoru , bukvalno sve :D



Definitivno ga kupujem , ujesen verovatno ...

Ali , ova tema je zezanje , isto ko sto je zezanje i prevod Pitovog sestrica :D :D :D :D



  Neznam sta da ti kazem,,,,, sem sto imam OGROMAN RESPEKT PREMA KOMPANIJI   .........BMW......

I ja bih voleo na jesen ,,  ali stolno ima nesto prece a i zemlja nikako da izadje iz bule u koju je usla pre 30 god..........


               Darko aj molim te prenesi Velimlju one utiske koje si meni rekao uNisu a vezane za GS 1200 koje si posedovao ali isto onako kao meni..

serbduck

 [watching] [watching]

  Pite.... neces mi verovati, ali ovog puta sam na tvojoj strani.


  Naravno nista licno samo ne volem BMW...


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

©eki

 Da li "Velimlje" ume da pi¹e jo¹ o neèemu, sem o "BMW"-u ??   [thumb_down]  [thumb_down]

Pa, zar i ovde ...?

pit


          Serduck ,hvala na podrsci.
          Seko , ocigledno da ne ,al to mene ne tangira tolko...problem je sto me taj covek ''progoni po svim forumima'' nigde ne mogu da pobegnem od njega ...obavezno me nadje i onda me smara smara sa bmw -ima bla blabla ...
          Nego ne zameram mu ja mnogo covek se zajebo kad ga je kupio pa mora nekakoda leci frustracije

UFF

Pit aj ti kupi bmw
onda ce da prestane i mi nemoramo ovo da citamo :D

pit

Citat: UFF poslato 02 April, 2011, 22:26
Pit aj ti kupi bmw
onda ce da prestane i mi nemoramo ovo da citamo :D

         Grozim se  i od same pomisli na tu stvar.

SSZGO

ja bih vrlo rado kupio bmw

s1000 rr
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

pit

Citat: SSZGO poslato 02 April, 2011, 22:42
ja bih vrlo rado kupio bmw

s1000 rr

     NJega ko da nije bmw pravio i da nije onih razrokih farova reko bi covek da je dosao iz JAPANA.

djavo

Citat: pit poslato 02 April, 2011, 23:00
Citat: SSZGO poslato 02 April, 2011, 22:42
ja bih vrlo rado kupio bmw

s1000 rr

     NJega ko da nije bmw pravio i da nije onih razrokih farova reko bi covek da je dosao iz JAPANA.
I ja tako mislim!

goranvojska

pit-e kad ce ti da ispeces taj burek pa mi lepo dodjemo u nis i resimo tu dilemu .mi placamo i burek i pivo.nema veze sto ce se useremo od proliva samo da se ta dilema resi,il bmw il ostatak sveta.gledaj da je vikend.


Panta Zemunac

Velimje...nije valjda da obraæa¹ pa¾nju na nekoga ko ni pravopis ne zna (skini MISE)...

E sad, Gold ili Wing....sve po ¾elji buduæeg vlasnika! I jedan i drugi su nedosti¾ni kao modeli, za pojedine marke!! Ali ako se potrude....