Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


Damnmoto

Ima li neko gotovu flansnu za remus , kacenje na tri srafa, sa ili bez kolena .
Za ugradnju na kle500


Andjelo

Jedna prerada od fezer 600




Andjelo





Gotovo ......jos samo da vidimo da je usterija zadovoljna kada bude montirao

lord_oblivion

Anðelo, zna¹ li onu Juginu XT? Nije vi¹e njegova i voleo bih da iskonstrui¹emo neki db kilerèiæ  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andjelo

Jos jedna prepravka   Yamaha tenere








Gavrolini

Jedva cekam da sutra stigne da cujem kako radi.

UFF

nema greske kod andjela, videces i sam

Gavrolini

Danas stize pa javljam utiske.

ЯЭВОЛУТИОН

mojoj musteriji je radio za ST750....vrhunski...izgleda kao original....cuje se ko akrap....preporuka
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo

Jedna montaza ixrace na fjr1300




Andjelo


Andjelo

I jedan sac za moju dusu od tanjira  tanjirace




ЯЭВОЛУТИОН

a sto mu po vrhu ne dodade slajfnu od santim da moze lepse da se baci zar...da ne spada kad skines poklopac
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo


Andjelo

Izrada od prohroma grane za cb450




Andjelo

I jedna bicikla .....bila isecena na pola , ukrali cigani iz  Beca




Lazic



Moja je vrlo slièna ovoj... Tj, sad nije al' bi trebalo da bude... :)

Andjelo

Evo nesto svajsovano danas cekrt za vadjenje sidra na camcu


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Andjelo poslato 19 Novembar, 2018, 16:07
Izrada od prohroma grane za cb450




ovakve grane su se pravile u srbiji pre pedeset godina...ja sam mislio da posto se duze vreme bavis time da te zanima funkcija grana...to nije samo cunak vec imaju svoju ulogu u odvodjenju gasova....test je jednostavan...u jednu granu uguraj duvaljku sa kompresora a na drugu stavi maramicu...kad dunes komprimovani vazduh nesme da mrdne maramicu....stavlja se samo jedna sloj papirne maramice....grana ce raditi, ali ako je hteo da izgleda kao 2 u 2 trebao je da napravi 2u2...a ako je hteo 2u1 onda to treba da izgleda tako...
https://picclick.de/38mm-Kr%C3%BCmmer-Honda-GB-500-Clubman-Honda-NEU-192785424103.html
pricam i o estetskom i o tehnickom delu....ne o zanatskom...dobro izgledaju ti varovi...odjebi zelje vlasnika po tom pitanju....


p.s.
jebi ga izvini...jace od mene....auspusi cine motor lepim ili ruznim....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11