Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

Razblazio danas Lozu ...
izvadio nekih 7l vina i dobio 90 l kvalitetne Loze na 46% od 400kg hamburga bez dodatka secera
Prezadovoljan ovogodisnjom rakijom

Lazic


Andjelo

Evo nesto od ovih dana ,na Virago 250ccm auspusi od drag star 650


Andjelo

Malo sam se namucio dok sam izveo cev od drugog izduva posto sam morao da je uklopim u kamuflaznu cev,ali sve odradjeno kako je zamisljeno


Andjelo

Evo malo posla da ne ispadnem iz stosa .....Yamaha tenere izduvna grana sa cevkom do topa






mkt

andjelo
koliko bi kostalo da se uradi neki izduv za malu teneru ili ako imas vec nesto gotovo

Andjelo

Ne znam sta te konkretno interesuje

Andjelo

Evo danas sastavio sve do topa , sutra samo ukrasnu rozetnu da nakacim i uskice za ooruge




mkt

uuu ovo fino izgleda, kapiram da se I lepo cuje
pitam za drugara on ima fabricki koji em ruzan em se nista ne cuje pa bi stavljao neki top na ovaj fazon
koliko bi kostalo ovakvo zadovoljstvo

Andjelo

Pa jedino mogu okrugli da odradim ali najbolje da nadje neki polovan pa da ugradim

Andjelo


Andjelo

Evo jedne zahtevnije opravke blok motora Virago 1000






Andjelo


Andjelo

Jos malo i gotovo ......ima sitnice






Andjelo


Lazic

Ima godinu dana kako ti poslah sliku grane za mene... :D :-*

Gašpar

Citat: Milos96 poslato 20 Oktobar, 2017, 19:00
PRVI PUT JE SEO NA MOTOR KOJI NIJE NJEGOV, DRUGI JE TIP A UZ TO I KOSTA, ALOOO !!!  [djavo]

Ja recimo nisam smeo cak ni to, bubreg mi je jos uvek drag :) A kamoli da ga stiskam, a znate vec kako je kad se prvi put sedne na nesto totalno drugacije u prvim kilometrima... tako da... tisina tamo :P

Jel to neko doterao Suter 500 pa je tako skupa cvaja? Ne kapiram.

Glava Dole

20. oktobar druze, zaboravio sam i o cemu se pricalo :) cr 500 u fabrika stanju, takmicarski motor, svakako nije jeftin. Ko 2 moja minimum a sigurno i preko toga... sad zavisi sta ti podrazumevas pod tim "skupo" ;) Pre nego sto se upozna dusa tudjem motoru, i to po OFFu, svakako treba paziti i to je za svaku pohvalu a ne osudu ;)

Lazic

Dajte mi 5-6-7 piva i ima da smem opet... ;D

Andjelo