Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

megaidiot

al nema te price ovde, samo dobronamernog podjebavanja

UFF

milose napisi mu da to nije deranje vec dranje, karaj ga :D

Glava Dole

Citat: UFF poslato 20 Oktobar, 2017, 21:27
milose napisi mu da to nije deranje vec dranje, karaj ga :D

Gavro, to nije nije deranje nego dranje, karam te [rofl] [rofl] [rofl]

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 20 Oktobar, 2017, 21:58
AUUUUUUUUUUUU [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]  :violina: :violina: [pop] [pop] [pop]
malo je berba usiju za ovo....mozda je Irena oprostila (zaboravila nije garant) ali gavra....srecom ne ide u te tvoje ruralne krajeve iz pariza ....cecenija mu bas daleko....
a ovaj baaaaneeee podbada....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Ne bih da dolivam ulje na vatru ali...
©ta ti rek'ooooooooooooooo!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gavrolini

Samo lagano. Mali dosao na jedan rodjendan pa mu narasla muda....samo lagano

Lazic

Volim ja vas obojicu... :D  [srce] [srce]

Milo¹e, Gavra je duplo u pravu, em mo¾emo da se napu¹avamo ceo dan i da se i dalje volimo, em nisam smeo br¾e da bih izbegao mega blam i tro¹kove popravke da sam se prosuo... :D

A i jedva èekam priliku da probam Gavrin motor, samo da ga jo¹ malo ofuca da se ne vidi kad ljosnem... :D

Hvala ¹to me brani¹, al' ne preteruj... :D :-*

@Gavra:
Ako ne raèunam Pjaðo fri ¹to sam vozio 5 dana pre 10 godina, ovo je bila prva cvaja na koju sam seo... :o ;D


@Svi ostali:
Ne dirajte mi Milo¹a, veliki je emotivac, ali dobar kao panja... ;D

edit:
Smanjio sam slova, bila su previ¹e buèna... ;D


Glava Dole

Pa blam i troskovi, bas to i pricao, kako je onda duplo u pravu kad je on isao protiv toga a ja bas zbog toga i pokrenuo raspravu :) Na pedjinom neuporedivo slabijem za koji sam znao da bih mogao da pokrijem stetu odmah da se ne daj boze nesto desi(zahvaljujem ovom prilikom jos jednom zato sto je davao da me malo zelja mine) sam bio kao na trnju a kamoli na onoj azdaji od 70 i kusur konja koja ne moze da se obuzda tek tako, na koju bih recimo seo prvi put :) Nebitno ko je u pitanju, nervira me takav stav u sustini, nebitno da li je rekao meni, tebi ili nekom dedestom :) A i to je vidjeno na mom snimku pa ispada da ja okacio kako se blamiras a stvarno nije tako, ja prvi ne bih smeo brze na tudjem motoru i zato mi digo pritisak na 200 :)

Inace, Lazicu, volim i ja tebe ;D :-*

Gavrolini

Klinac ponovicu ti zadnji put ne trpaj se tamo gde ti nije mesto. Nije Lazic malo dete da ne zna da se brani niti si ti njegov advokat.  Sta tebe boli kurac kakav ja stav imam ako tebe ne diram? Zato odjebi brzim korakom. Idi tamo boksuj se sa tvojim vrsnjacima tipa borisa i slicni.

Glava Dole

Diras me, reko si mi da da nista nisam doprineo forumu iako nisam bio zlonameran vec sam hteo da pomognem tako da je ovo bilo vise povod nego razlog da puknem :)

Gavrolini

Da pomognes kome? Pomoc je trazio ko? Jel neko uopste postavio pitanje vezano za ono sto si ti napisao? Nisi ti hteo sine da pomognes vec da ispadnes pametan, jer pomoc tvoju niko nije ni trazio.

Glava Dole


Hattrick

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Oktobar, 2017, 23:45
srecom ne ide u te tvoje ruralne krajeve iz pariza ....cecenija mu bas daleko....

Pariz i Cecenija ? Pa to mu jos malo pa dodje na isto.  [rofl]

Inace stvarno lep CR 500, treba imati dobra muda i znanje terati ono stalno u rezonanci, kako dolikuje. Vidi Lazic kako dobio galone za ono lerovanje, sta bi tek bilo da ga stvarno vozio.  [rofl]

Lazic

I jo¹ prva vo¾nja cvaje u ¾ivotu... :D Naj¾alije mi ¹to nisam imao muda da odem malo jaèe, br¾e, bolje... :o ;D


@Gavra:
Bre 12 godina si stariji od Milo¹a, seti se sebe sa 20 godina... ;D :-*


Gavrolini

Secam se i secam se da sam bio jebeno lud ali sam imao postovanja prema starijima i dobro sam birao reci. Ne mogu vise da se cimam sa ovim i slicnim balavcima. Jebe mi se za nevaspitana derista. Obicno su svi jaki za tastaturom a kad se pojave ispred mene onda mucaju. Ne bitno. Nije on moj problem vec svojih roditelja.

Glava Dole

Povuci rec !!! Roditelje nemoj da mi uzimas u usta, za to ja bijem prvom prilikom !!! Oni su em tolerantni em bolji ljudi nego sto ces ti biti za 3 zivota sudeci po tvom tako(bespotrebno) dugackom i prgavom jeziku.

A inace... to sto si stariji ne znaci i da si bas uvek u pravu i da imas pravo da podistavas mladje ;)

Hattrick

Auh, sunce ti jebem, vec je pocelo. :o  A jos nismo ni Novembar.  [dunce]

Glava Dole

Ma ne utice godisnje doba na njega... mrzi ceo svet u 3 smene dnevno

megaidiot

ma jok, jasno je da je problem sto ste ispred vaseg vremena, pa vas savremenici ne razumeju. da pomerite vi to za prvu polovinu decembra i sve ce bit kako spada.