Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Andjelo jel koristis viber ili whats app...poslao bih ti neke slike mog auspuha i onoga sto treba da se odradi?

Andjelo

koristim viber na broju 063/8060818 ali sam retko ukljucen ,najbolje je  na  [email protected]

jevta

Citat: Andjelo poslato 30 Jun, 2015, 22:10
Kako li je majstor uspeo da zavari titanijum  za obicnu cev a da drzi  ,kada titanijum ne moze da se spoji ni sa prohromom ,taj deo spojke uslikaj malo bolje da vidim o cemu se radi 
Obièna cev malo ra¹irena i zavarenaFali jedna mala krivina posle grane da bi donji deo auspuha u¹ao vi¹e unutra i malo da se donji deo izbaci napolje.li bar daj neko savet.Ako dolazim kod tebe to treba ba¹ da planiram daleko je treba ceo dan








Andjelo

taj sto ti je postavljao top  odradio je dobro sto se tice pozicije i linije sa repom  ,jedino sto treba malo da se pozabavis estetikom a to je da tu cev lepo prefarbas u crno  boju za temperaturu  i nista ne diras 

Andjelo

neka slika od ovih dana  gsxr 1000 K3  montaza 2 topa   






Andjelo


BOKYBOY

...ooo Boze...Suono x 2.... :'( :'( :'(

Andjelo

do sada najbolji zvuk,  sto sam cuo uzivo   na motociklu

Silvana

#528
I konaèno...




 




Fotke postavila sa telefona, ali ne mogu sve da pi¹em tako :)
Danas Anðelko sklonio bojler/bazuku :) i montirao Wings. Èuje se :) ©to ka¾e Luka, ''nisam dosad znao kako vozim''. Fen se èuva do daljnjeg, idem sad malo da objavim da sam zamenila auspuh.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Silvana

Primetiæete i vrlo originalno re¹enje odbojnika centralnog ¹tendera, koji je na fabrièkom auspuhu bio navaren ali se nije video od NENORMALNIH DIMENZIJA istog :)
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

joka


BOKYBOY

@Silvana...daj klip da cujemo zvuk... [balavi]

Andreja

©ta æe joj Bandit sa tri klipa? :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

BOKYBOY


Silvana

Citat: BOKYBOY poslato 22 Jul, 2015, 21:40
@Silvana...daj klip da cujemo zvuk... [balavi]

Nema. Telefon lo¹e snima. Mora¹ da doðe¹ lièno u subotu  :D :D :D :D
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

BOKYBOY

Citat: Silvana poslato 27 Jul, 2015, 16:04
Citat: BOKYBOY poslato 22 Jul, 2015, 21:40
@Silvana...daj klip da cujemo zvuk... [balavi]

Nema. Telefon lo¹e snima. Mora¹ da doðe¹ lièno u subotu  :D :D :D :D

...hahahah...e onda dolazim...a inace ne bih... ;D

Andjelo

u radionici trenutno grane i top od Honde Hornet  2009,  koje treba da se srede u protocni  .................slike sutra

Andjelo


Lazic

Ako je to Silvanin, provozao sam ga kad ga je kupila, odlièna, vi¹e nego odlièna sprava... ;D

Andjelo

i jos jedan posao od ovih dana  ovakav auspuh kosta  1060 evra i od crnog lima je  ,   materijal je kostao  7200 dinara  prohrom