Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

..mo¾e da se krati bez problema, video sam 2 skraæena, ali na tu debljinu ne stoji mu lepo kad se skrati, izgleda neozbiljno..

bolje uzme¹ neki drugi a ovaj ostavi¹ da ima¹ i fabrièki...

BOKYBOY

Citat: hurricane poslato 28 April, 2015, 11:40
..mo¾e da se krati bez problema, video sam 2 skraæena, ali na tu debljinu ne stoji mu lepo kad se skrati, izgleda neozbiljno..

bolje uzme¹ neki drugi a ovaj ostavi¹ da ima¹ i fabrièki...

...ja rekoh dok ne skupim za neki Mivv suono da imam nesto sto se cuje bar malo...naime,on ima jednu komoru dole na ulasku cevi i posle je protocan do kraja...cenim da moze samo ta komora da se izbaci i ostace isti spolja a imace malo bolji zvuk...jbt sa dva Yoshija skroz otvorena prednjem na OVO...pa ne cujem sam sebe a kamoli da me neko cuje u saobracaju... [panic]

Andjelo

Citat: makinjo poslato 28 April, 2015, 11:35
Boki bice ti mali  :P [rofl]
trebalo bi da moze .............do sada sto sam radio nisam imao problema sa prepravljanjem u protocni  ................cena prerade oko 50 evra  u dinarima 

UFF

Citat: Andjelo poslato 27 April, 2015, 19:26
....................posto nisam imao sa cime da usnimim klip to ce uraditi Marko  kada dodje u Beograd  inace  Jamaha sad  bljuje  vatru  i Grmiiii.......................................utiske ce vam preneti  UFF a i Majstor Juga

Yamaha MT-03 custom exhaust

Andjelo

Majstor Jugo  merenja  jacina zvuka  se meri na otvorenom  prostoru   , tako sto se merni aparat  postavi metar  razdaljine od izduvne cevi pod uglom od 45 stepeni  ...... ;)

Andjelo

sta ovo bi  ............................. :o


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

UFF

andjelo mu ebo kevu kakav je top napravio, yamaha besna bljuje vatru  [panic]

Gvozden

Jos da mu brend namestimo i full.

UFF

nesto mi se javlja da ces za nekog rezerevoar da radis u crveno sa supermen znakom i da ce sa strane da pise supergirl :D

Gvozden

Samo da prodje ovaj jebeni praznik lepicu i na krive tarabe nalepnice..

perlx


Che

Citat: UFF poslato 29 April, 2015, 23:42
nesto mi se javlja da ces za nekog rezerevoar da radis u crveno sa supermen znakom i da ce sa strane da pise supergirl :D

nesto mi se javlja da si uparavu ;D

Ivan1979

Citat: Che poslato 30 April, 2015, 00:39
Citat: UFF poslato 29 April, 2015, 23:42
nesto mi se javlja da ces za nekog rezerevoar da radis u crveno sa supermen znakom i da ce sa strane da pise supergirl :D

nesto mi se javlja da si uparavu ;D

i to ovako 女超人     ;D

perlx


Gvozden

ja ko obucar bez cipela, krojac bez pantalona...dok dodjem na red ihaj....

UFF


Andjelo

kako se meni cini , opasno si se nalozio na  izduv   ;) ..................... ili te to majstor Juga LOZI

Nadalina

Citat: Ivan1979 poslato 30 April, 2015, 00:50
Citat: Che poslato 30 April, 2015, 00:39
Citat: UFF poslato 29 April, 2015, 23:42
nesto mi se javlja da ces za nekog rezerevoar da radis u crveno sa supermen znakom i da ce sa strane da pise supergirl :D

nesto mi se javlja da si uparavu ;D

i to ovako 女超人     ;D

Ne zna se ko je ludji, ali vas volim bas bas!!!! :-*
Gvozdene, tebra, ma samo opusteno!!! Jul ce tek za dva meseca.... :D
Dzukela u podznaku

Andjelo