Glavni meni

er5 i moje zanimacije

Započeo vlada_dee, 29 Mart, 2011, 17:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

vlada_dee

Kad uvezoh ovaj solidni primerak iz 98-e izgledao je ovako:


pa je tu bilo svakakvih zahebancija, drug pao sa njim pa sam morao da pravim oklop cajgera:


koji je ispao veoooma dobro:


pa zamenih i korman, isekoh drzac tablice, mutljavio neshto sa zadnjim shtopom, farbao dekle (jer je neko pre mene zasr'o stvari)







zimus sam prepravio izduv, tj. napravio otvoreni, sa superishka zvukom:



napravio grill hladnjaka makazama za lim od aluminijumske mrezice :)



onda me je retard u kombiju zakovao spreda, popeo kombi na moj prednji tocak i smrskao branik (ja sam pobegao) pa sam ga vario chime sam se snashao:




naruchio karbon foliju da ga oblepim, ali je u putu spljeskana i ispucala pa sam morao branik iz 3 dela da oblepim, a sa viskom folije uradio neke detalje...

sad izgleda ovako:









a, da, napravih i LED obrtomer











Sledece u planu mi je zamena zadnjih migavaca, nove reflektujuce trakice, zadnja guma, jednoga dana mozda farbanje jer je rezervoar izchvokan nechim i neki vizir za dalja putovanja... ali polako, znate kako je kod studentarije ovih dana   [veryangry]

Tehnicki nisam imao vecih problema, "samo" sto mi je slavinica riknula pa pomesao chorbu i ulje pa su morali da se menjaju lageri na klipnjachama. Hvala Bogu sad je sve OK.

Juche sam malo zategnuo zadnje amortizere i sad vishe ne poskakuje u neravnim krivinama. Inace ne izvlacim maximum iz njega, ali sam ga stisnuo na auto-putu bez problema do 190km/h iako tamo negde pishe da nece preko 180km/h  [yahoo]

Komentari i saveti dobrodoshli!
[cheers]





K_A_W_A

Druze, svaka cast na trudu. +

Kobaja

Fino +
A gde si nabavio alu mrezicu i koliko kosta?
VOLEM SREM
Sunku i bela hleba,
Guzvaru,
Ladna spricera i
Frsuke gore Lad

vlada_dee

Hvala! Hajde te plusice gore :)
Aluminijumsku mrezicu u svakoj bolje snabdevenoj gvozdjari, mislim da je 600din/m2

Kobaja

VOLEM SREM
Sunku i bela hleba,
Guzvaru,
Ladna spricera i
Frsuke gore Lad

nesic1

svaka cast, imas li neki link da vidim ovo za led obrtometar, hteo bih i ja kod mene da ugradim

rboban

Lepa majstorija..... Potrudio si se!!!
Ride It Like You Stole It

vlada_dee

Citat: nesic1 poslato 01 April, 2011, 22:02
svaka cast, imas li neki link da vidim ovo za led obrtometar, hteo bih i ja kod mene da ugradim

mnooogo odavno sam ovo pravio ali sad kad sam progooglao, mislim da sam znanje popio sa ovog foruma:
http://www.elitesecurity.org/t63782-LED-obrtomer-jedno-resenje-potrebno