Glavni meni

Yamaha XT 1200 Z Super Tenere

Započeo Dzigi Boy, 28 Mart, 2011, 23:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit


MILJAN

Citat: Dzigi Boy poslato 25 Januar, 2012, 13:26
evo ga i prednji


Postavio sam kardan-  ne toèak ;) Mnogo ru¾an kardan..I za to su smislili ukras za njega..Kupi¹ i æuti¹ :D
Cave ab homine unius libri

Dzigi Boy

isao mi je brat pre neki dan za Gornji Milanovac......i kaze da XTZ trosi 4,5L!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja mu kazem daj keveti nemoj me zajebavati meni TDM trosio 6,7.......kaze on meni kada si ti budala i mislis da ti je iza ledja Valentino Rossi ili ti pokusavas njega da pratis......kaze vozio ga je normalno do 130


kako je moguce da 1200ccm trosi tako malo

pit

Citat: Dzigi Boy poslato 12 April, 2012, 17:54
isao mi je brat pre neki dan za Gornji Milanovac......i kaze da XTZ trosi 4,5L!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja mu kazem daj keveti nemoj me zajebavati meni TDM trosio 6,7.......kaze on meni kada si ti budala i mislis da ti je iza ledja Valentino Rossi ili ti pokusavas njega da pratis......kaze vozio ga je normalno do 130


kako je moguce da 1200ccm trosi tako malo


              Moguce je ..meni je TDM do Crne gore trosio prosek 4....tebi ili nije nesto u redu sa TDM ili sto ga brat jebes mu kevu za sve pare.

Dzigi Boy

meni TDM sada kada je bilo jako hladno po gradu potrosio 6,7......otvorio sam temu pa ako nesto znas pite slobodno reci, svi saveti su dobro dosli

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,8493.0.html


Kengur


pedjakg


i konacno , pa posto smo mi domacinska kuca red je da se popije po koja domaca kruska za sretnu voznju !!!

















Jefta