Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


Lazic

Pojaviæe se valjda negde...

[wtf]

®or¾


Lazic

Kakva nam pismenost takva nam i vlast... Kad reèe pismenost, moraæu da poènem da bri¹em Kostiæeve poruke ako ne prestane da siluje srpski...



Ontopic:
Srpski ranac... :o :D (c) by Gagy na Viberu... ;D Bez svega ovoga ni u wc ne idem... ;D




mkt


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic


eclipse4

ovaj irinej u ocima mu se vidi da je neko zlo od coveka i prevarant

UFF


Major


bigbad86

I on je neki Kacavenda 100%

stilgar


Lazic

#40972
Citat: bigbad86 poslato 27 Novembar, 2018, 15:58
I on je neki Kacavenda 100%
Da sam vernik rekao bih da bi svi u odorama trebalo d'idu u pakao... Ovako samo ka¾em da ih sve treba pobiti ili baciti u polja na prinudni rad... Sa sve av, onim fikusom pederom, petrovima i ostalim tarzanèiæima koji vise iz bulje vlasti...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

:o [rofl]

Jedne godine dolazim kod drugara, kad na vratima papir i poruka: PAPAGAJI SU PU©TENI! :o :D

freepartyman

#40975
Pobeda

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

UFF

ovo me podseca a i lici na jednog clana naseg foruma  [rofl]

http://i.postimg.cc/1tv4FWps/Screenshot-1.jpg

navajo

Beatboxerki pun kurac u Srbiji, duvaljki u armoniku ima samo jedna...svaka slicnost je slucajna, i potencirana uglavom od raznoraznih pickopacenika sa malom pisom 😂😂😂
Nego, moracu da javim kolegama Peri Dzou, Jovanu Ilicu iz Raw Hida kako su avanzovali od vrhunskih harmonikasa do beatboxera, verujem da ce im se napredak u dugogodisnjoj karijeri vrhunskih bluz muzicara jako dopasti😂😂😂










UFF

ajd ova dole i moze da prodje ali javi toj dvojici gore da menjaju profesiju  [rofl]