Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


mkt

preteca teniskih loptica na kuku

mkt


Lazic


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Jagodinka je bila riba i po.. :D

idanijel


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt


El Jefe


Српски културни центар у Паризу. Излог
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Oni su jo¹ dobri, mi za venèanje dobili sliku onog anðela, po¹to je bio mnogo mali stan jedino slobodno mesto je bilo na zidu pored kupatila, godinama je muèenik pokazivao rukom gostima gde je klonja... :o ;D

El Jefe


Српски културни центар у Паризу. Излог
Друштво за заштиту од животиња

Biker-Boy

Pa s obzirom na orijantaciju naseg predsednika i premijerke, ne treba se cuditi :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

@El Jefe:
Bez obzira na javnu sodomiju bar anðeo pokazuje na drugu stranu... Na to sam mislio... A mislim da se Dizni prevræe u zamrzivaèu...

Lazic

Citat: Laziæ poslato 21 Avgust, 2018, 17:14
Oni su jo¹ dobri, mi za venèanje dobili sliku onog anðela, po¹to je bio mnogo mali stan jedino slobodno mesto je bilo na zidu pored kupatila, godinama je muèenik pokazivao rukom gostima gde je klonja... :o ;D
Zaista me nikad nije bilo briga da li æe neko da mi na MM forumu da minus zbog mojih stavova, politièkih/antireligiozinih, al' da mi neko lupi minus ¹to sam iskren je vrhunsko licemerje... Pri tom '96-te kad sam muèio muku gde da okaèim belog anðela sam bio "vernik", i tada mi je bilo skroz ok da pokazuje rukom na klonju... :D Sad bih sve zaèinio soènom psovkom davaèu minusa, al' se pla¹im da ga poznajem i da mi je prijatelj... :D :D :D


Nego da se manem offovanja, moje dete od 14.5 godina je za manje od 3 sekunde uklavirilo ¹ta nije u redu na slici... ;D Oni(Gagy) koji vide da mi Windows nije legalan neka æute jer znam... :D







Ovako ne¹to da se desi Marvelu sluèajno, ¹anse nema... :D