Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

perlx

Je zanemarljiva u odnosu na kolicine i vrednosti transportovanih tereta.

El Jefe

 Motor uses up to 250 tons of fuel per day
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

To je oko 10 tona na sat...Na¹e nekada¹nje fregate su tro¹ile oko 30 tona na sat, a bre mala govanca u poreðenju sa ovim... Konkord je prilikom poletanja (uz dodatno sagorevanje) tro¹io 30 tona na sat po motoru... :o :D

Andreja

A posle se poznati lo¾e da voze Prius i ostala govna, ¹atro zelena planeta  [rofl]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

dzimika

Pa za proizvodnju baterija za bilo koji elektricni ili hibrid se zagadi vise nego sto zagade obicna kola

Jovan D

Citat: perlx poslato 16 Jun, 2018, 21:44
Je zanemarljiva u odnosu na kolicine i vrednosti transportovanih tereta.
Bas tako, to je jedan od najefikasnijih motora SUS ikada napravljenih, u nekim radnim tackama ima efikasnost preko 50%...

Nika

Pa ¹to ga onda ne ugraðuju u putnièke automobile...?  [rofl] [rofl] [rofl]


Hohštapler

Pa ugradjuju. Dizel je.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

image hosting over 5mb
Валентина Терешкова
16. Јун 1963. прва жена у свемиру
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

I onda su imali foto¹op... :) 55 godina i dan danas ima ravnozemlja¹a... Pakao...

El Jefe

Није бре све равно, слонови који држе земљу су округли.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bogdan

  veèeras , majstore pogledaj samo karburaciju , ne¹to neæe 



Glava Dole

Auuuh naotvarao sam se loncica ihahaaj al ovakav jos nisam video... kako li je nastala ova crvena smesa da mi je znati, ne deluje kao naslaga korozije i prljavstine sto se uglavnom vidja... nesto je nekad greskom sipano?

bogdan

metalna kanta sa malo goriva pa sipa sve u rezervoar , poèetnièka gre¹ka a matori ribar

misa-pei

Ovo je cveæe... Tamo neke '91, '92 u dostavni I® sam gre¹kom sipao 5l siræeta. U rezervoaru je mo¾da bilo oko 5, 6l benzina. Mukica je i¹ao èitavu turu od oko 25km, dovukao se kuæi. Tad smo shvatili za¹to je ¹tucao, prdeo, podrigivao, gasio se... Ali je radio! Kad je otvoren karburator, govana i èuda, ali u benzinskoj pumpi (onoj na druk) neka pena ljige. E, to je bilo jedino gore ¹to sam video od ovog lonèeta :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: misa-pei poslato 18 Jun, 2018, 23:48
Ovo je cveæe... Tamo neke '91, '92 u dostavni I® sam gre¹kom sipao 5l siræeta. U rezervoaru je mo¾da bilo oko 5, 6l benzina. Mukica je i¹ao èitavu turu od oko 25km, dovukao se kuæi. Tad smo shvatili za¹to je ¹tucao, prdeo, podrigivao, gasio se... Ali je radio! Kad je otvoren karburator, govana i èuda, ali u benzinskoj pumpi (onoj na druk) neka pena ljige. E, to je bilo jedino gore ¹to sam video od ovog lonèeta :D :D :D
Radi I® na siræe 50%... :o :D ;D :D ;D

Hohštapler

Kako nisi osetio kad si sipao da d¾ibri?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.