Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick

Citat: eclipse4 poslato 27 Maj, 2018, 01:51
zar mislis da je hteo da mu postedi zenu ???

Mislim da su Navy Seals dobili naredjenje da postede zenu.  :)

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 27 Maj, 2018, 01:51
a da je promasio metu velicine covecije glave na 80 metara.....bolje da se sam ubio tamo u biblioteci.

Bilo bi dobro da se ovde ukljuèi neki lovac.  :)

Ja sam proseèan strelac, metu velièine grudnog ko¹a, kada se kreæe ravnomernom brzinom i bez promene pravca, do 200 metara mogu pogoditi tako da i pre povlaèenja obaraèa znam da æe biti pogodak (analogija ¹utiranja na prazan gol - ono kad zna¹ da je "sigurica" i pre ¹uta). Ipak, za metu velièine glave, èak i sa 100 metara, jo¹ kad nije u pitanju bezbedna i legalna aktivnost ("¾ivci"), nisam siguran da je nemoguæe za proma¹iti, ni sa 80 metara, ni za solidnog strelca dobrih ¾ivaca.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Èitao pro¹le godine 11.22.63, pitali Stivena Kinga ¹ta misli o zaverama, ipak je godinama istra¾ivao materiju zbog knjige, reèe da je na kraju do¹ao do zakljuèka da je Osvald ipak bio jedini strelac... Izmeðu ostalih jedan argument je da se ovaj zaposlio u skladi¹tu knjiga pre nego ¹to je bilo ko pomislio da æe Kenedi uop¹te iæi u Teksas, a ne da æe ba¹ tuda da proðe... Osvald je nekoliko dana pre atentata saznao kuda æe iæi povorka i tad je valjda prelomio da proba... Jebem li ga, znam da je Tito bio poslednji strani dr¾avnik koji ga je video ¾ivog i da mu je Kenedi tada tra¾io da vrati pare od one prevare sa svemirskim programom... Ako i to nije izmi¹ljeno, mada ima dosta kasnijih pokazatelja koji to potvrðuju...

mareskin


I ja mislim da ga je Tito "skinuo". Jedino logièno obja¹njenje.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Milijarde $ su bile u igri... :D

Lone Wolf

Каква илузија се баци на то убиство тако маестрално да је сва прича од тад па до сад КО је убио Кенедија а тема уопште није Кенеди је убијен. Председник УСА.
Не може рај на земљи.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Biker-Boy

Ludi kinezi, napisali su ovo na skolsku torbu, i jos se nadaju da ce neko da kupi, i da stvar bude gora, neko i kupi  [rofl] [rofl] [rofl]

I feel the need..... the need for speed !!!

eclipse4

Citat: Slaninar poslato 27 Maj, 2018, 09:01
Citat: eclipse4 poslato 27 Maj, 2018, 01:51
a da je promasio metu velicine covecije glave na 80 metara.....bolje da se sam ubio tamo u biblioteci.

Bilo bi dobro da se ovde ukljuèi neki lovac.  :)

Ja sam proseèan strelac, metu velièine grudnog ko¹a, kada se kreæe ravnomernom brzinom i bez promene pravca, do 200 metara mogu pogoditi tako da i pre povlaèenja obaraèa znam da æe biti pogodak (analogija ¹utiranja na prazan gol - ono kad zna¹ da je "sigurica" i pre ¹uta). Ipak, za metu velièine glave, èak i sa 100 metara, jo¹ kad nije u pitanju bezbedna i legalna aktivnost ("¾ivci"), nisam siguran da je nemoguæe za proma¹iti, ni sa 80 metara, ni za solidnog strelca dobrih ¾ivaca.

Lovac i poznavalac ti je i pisao.
.primera radi,sakala ubijes na 80m mehanickim nisanom,pravo u plecku gde si ga i i nisanio a da ne govorim snajperom (optikom).govorim znaci iskljucivo o nisanjenju u plecki i pogotku u plecki,znaci NE o nisanjenju u plecki a pogotku u stomak!
Plecka je manja i od glave a sigurica je za gadjanje jer on reeeetko kad stoji u mestu,krece se.
Imace da stoji u mestu,sto je retkost, na 150m bih ga zviznuo svaki put kad bih i nisanio.
80m kazem da je promasio ljudsku glavu,bolje da se sam ubio,mada sad koliko vidim on nije prvi hitcem pogodio (nisam pratio ovo,malo pogledah na yt).
I jos nesto meta je isla od njega,sto znaci nikakve korekcije na optici nije trebao da napravi nit je mora da racuna vetrove,brzine,uglove itd.....pure shot!

Inace kad sam stelovao sad novu masinu,fazan raskomadan na 180-200m a to je otprilike kad bi se oljustio od perja manje od ljudske glave....al naravno zavisi i od kalibra.

Ovo je recimo 120-150m u pokretu,pod uglom





Za one sa osetljivim zeludcem u vidu "jaooo,kako samo moze tako" :
Taj je predvodio grupu od jod 6-8 komada i krenuli na srnu,unakrsno,znaju lovci kako ova govana love tako da pored srne spasena su jos bar 2 mala laneta koji ce uskoro biti u njenom stomaku.

Hattrick

Spasio si Crvenkapu, Baku, i Bambija.  :)

mrle

Citat: Hattrick poslato 27 Maj, 2018, 16:45
Spasio si Crvenkapu, Baku, i Bambija.  :)

i trI praseta.



u stvari prasicima nema spasa.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Hohštapler

Kako nema. Kurac i dva jaja.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

coolermaster

Front wheel drive sucks :)
nista gore do sporog interneta

bucko

Citat: Hattrick poslato 27 Maj, 2018, 16:45
Spasio si Crvenkapu, Baku, i Bambija.  :)
Kazu da je rakija spasila vise zivotinja od svih lovackih udruzenja zajedno
Kad se urokaju vola ne mogu d ubodu

Lazic


lord_oblivion

Èek, pa jel idu u lov da love ili da se ponapijaju?  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

monsterbnt

Definicija lovaca - Gomila ljudi koja naoruzana ide kroz sumu u kafanu...
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

Definicija lovaca- naoruzana gomila ljudi koja kroz sumu traze najkraci put do kafane :)



Citat: bucko poslato 27 Maj, 2018, 23:37
Citat: Hattrick poslato 27 Maj, 2018, 16:45
Spasio si Crvenkapu, Baku, i Bambija.  :)
Kazu da je rakija spasila vise zivotinja od svih lovackih udruzenja zajedno
Kad se urokaju vola ne mogu d ubodu


imali smo jednog (ne lovi vise zbog godina) taj vola ne moz da ubode dok ne popije,e posle postane cudo!