Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Dukags


El Jefe

Случај за психијатрију.
Друштво за заштиту од животиња

megaidiot

zanimljivo. ON ima rast i ON moze da pusti i ON ne da, ali ce to NAMA da utice na kreditni rating posto MI vracamo kredite, a ne ON.

mareskin


Realno niko ne pominje onih 0,2 po¹to ne znamo odakle tih 0,2 kad je 8,0 - 7,9 = 0,1.
Stvarno me interesuje gde je nula koma jedan po¹to raèunam da su to prilièno velike pare, a negde su zavr¹ile :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

To se vraca kreda tetki iz Kanade :D

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

dzimika

ovog treceg sleva na desno su ja mislim tukli previse u osnovnoj pa je resio posle da batali skolu i ide u teretanu :P

durmitor2000

Istina

Sent from my MI 5 using Tapatalk

durmitor2000

😁😁

Sent from my MI 5 using Tapatalk

eclipse4

Citat: Bojan poslato 09 Februar, 2018, 18:48
Citat: eclipse4 poslato 06 Februar, 2018, 00:56
Oni i ne zidaju,vec dobijaju od nasih jer pickousti i ostali moraju da se umile ocevima sa zapada

To ti po sebi? Koliko se secam slika tvog dvorista i ne lici bas na starosedeoca.

sta ti zapravo znas o mojim dvoristima ???
ja ih gradim i usavrsavam onako kako mogu i umem :)


Citat: Milos96 poslato 11 Februar, 2018, 19:40
hahhaha realno se dobro lik setio da sacuva cipelu, te zajebancije mogu i da se kupe u fabrickoj izvedbi :)



imam ja to originalno govno.....ko kupi prevarice se jer je beskorisno,napravis tri koraka van motora i ispala ti sa patike....


eclipse4

Citat: mareskin poslato 20 Februar, 2018, 12:27

Realno niko ne pominje onih 0,2 po¹to ne znamo odakle tih 0,2 kad je 8,0 - 7,9 = 0,1.
Stvarno me interesuje gde je nula koma jedan po¹to raèunam da su to prilièno velike pare, a negde su zavr¹ile :D


pazi da ne budes i ti ko onaj indijanac sto je rekao da je 2+2=4 pa ga ubili jer je previse znao  [rofl] [rofl]

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 23 Februar, 2018, 03:38
Citat: mareskin poslato 20 Februar, 2018, 12:27

Realno niko ne pominje onih 0,2 po¹to ne znamo odakle tih 0,2 kad je 8,0 - 7,9 = 0,1.
Stvarno me interesuje gde je nula koma jedan po¹to raèunam da su to prilièno velike pare, a negde su zavr¹ile :D


pazi da ne budes i ti ko onaj indijanac sto je rekao da je 2+2=4 pa ga ubili jer je previse znao  [rofl] [rofl]

Nisam ¹kolovala  [zvizdi]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Citat: dzimika poslato 21 Februar, 2018, 22:29
ovog treceg sleva na desno su ja mislim tukli previse u osnovnoj pa je resio posle da batali skolu i ide u teretanu :P

Ko je to?
[neampojma] [neampojma]

mareskin

Citat: Major poslato 23 Februar, 2018, 12:44
Citat: dzimika poslato 21 Februar, 2018, 22:29
ovog treceg sleva na desno su ja mislim tukli previse u osnovnoj pa je resio posle da batali skolu i ide u teretanu :P

Ko je to?
[neampojma] [neampojma]

Ovaj treæi sleva na desno?
Kako ne zna¹ lika?!?
Ma to je onaj za koga dzimika misli da su ga previ¹e tukli u osnovnoj ¹koli pa je re¹io da batali ¹kolu i ide u teretanu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle


dzimika

Citat: Major poslato 23 Februar, 2018, 12:44
Citat: dzimika poslato 21 Februar, 2018, 22:29
ovog treceg sleva na desno su ja mislim tukli previse u osnovnoj pa je resio posle da batali skolu i ide u teretanu :P

Ko je to?
[neampojma] [neampojma]

Nemam pojma ko je, samo ga pogledaj pozu i sve ti je jasno

niki64

Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Lazic

Gde su botovi da objasne da je po¹teno zaradila...



El Jefe



Хонда АЦЕ 110 намењена тржишту Нигерије
Цена 600 долара
Друштво за заштиту од животиња