Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE


mkt


jevta

Pre par godina dobijem ja neke ulaznice za bazen.Pa reko da ne propadne izaðem iz noæne smene i zovem drugara da idemo zajedno.
Zove on ¾enu da pita gde su mu kupaæe i pe¹kir [rofl].Ka¾e ona nemoj sluèajno sa onom budalom da ide¹ da skaèete u ladan dunav po krst.
Tek kad mi je isprièao ja ukapirao koji je dan [rofl] [rofl]

Lazic

Citat: mareskin poslato 20 Januar, 2018, 13:03
Citat: mkt poslato 20 Januar, 2018, 02:41
koja je fora sa tim plivanjem po ledenoj vodi, ne kapiram


Za¹to to plivanje ne pomere u letnje dane?

Mo¾da bolje da pomere u 19-ti vek... [facepalm]





bigbad86

Ovo ko hemijskom olovkom da je crtao. Debil.

eclipse4

naruceno 28.12.2017



zatim 3.januara stize poruka



11.januara u noc ja njima posaljem mail (10 na 11 januar da ne bude zabune )



i naravno istog dana stize poruka od njih



ima tu jos poruke gde me nabedjuju da kurirske sluzbe nisu radile vec su spojile odmor (i to sve kurirske sluzbe)



mkt

ahahha ali popsi ako sam ga dobro prepoznao

Boban_m

Dobro braco manijaci, neko je vjernik, neko nije (npr ja ne mogu reci za sebe da jesam) ali to nije razlog da se sprdamo sa svojom tradicijom. Poznavanje elementarnih stvari je stvar opste kulture. Danas po prvi put samostalno u svom domu obiljezavam Jovanjdan, ruckom za par najblizih ljudi. To radim jer mislim da je lijepa tradicija, ma nasa je na kraju, i kad pomislim da su moji preci vijekovima slavili Jovanjdan, nekako mi nije u redu da ja to prekinem jer sam "moderan", cak i ako nisam vjernik u onom religioznom smislu. Mozda cu i to nekad postati, ali mislim i osjecam da je postovanje nase tradicije vazno, bez obzira na licna uvjerenja u vezi sa religijom.

Svima koji danas slave, sretna slava a ostalima sve najbolje.




MIGE

jarane,svaka ti je na mestu  [thumb_up]

dzimika


Ivicat

Lepo receno Bobane.

To je i cilj savremenog drustva, da se istorija i tradicija prikazu kao nesto nepotrebno i suvisno. Kao nesto lose. Sledeci korak je da se ljudi odreknu svoje proslosti. Sto je vidljivo na svakom koraku (na zalost i ovde na forumu). Time je cilj postignut. Osoba gubi deo sebe. Ali zato dobija trzne centre. I medije koji joj govore sta i kako treba.

megaidiot

Citat: Ivicat poslato 20 Januar, 2018, 21:47
Ali zato dobija trzne centre. I medije koji joj govore sta i kako treba.
mislim da su bas mediji, od kad vise ne propagiraju petokraku, nego "obicaje i veru", najvise ogadili i obicaje i veru narodu.
proslost su isto vise puta brisali i pisali novu.
evo sad rade reviziju drugog svetskog rata, ispasce nacisti ok ekipa, samo se malko zaneli, sto rece imali su svojih bubica.

Biker-Boy

Ja mislim da je RELIGIJA ta koja je nepotrebna i suvisna, ali u tom smislu da ne treba da se shvata ozbiljno, vec kao recimo "deda mraz" , svi verujemo u njega dok smo deca a posle kad malo odrastemo naravno niko u to vise ne veruje, e isto tako bi trebalo sa religijom, samo vecina ljudi ne stigne do tog nivoa svesti (zbog zestoke indoktrinacije) ali verujem da ce vremenom covecanstvo to da prevazidje i da ce da se otrese tih malignih stvari kao decije bolesti i da nastavi svoju evoluciju,
i ljudi ne treba da budu bogobojazljivi vec da budu svesni da obelezavanje ili neobelezavanje nekog religioznog rituala im nece doneti ni srecu ni nesrecu, vec to treba shvatiti kao deo istorije, kao sto su ljudi nekad verovali da ako cepas zenu zguza da ce biti musko dete.

Naravno, istoriju i njene svedoke (gradjevine, spomenike i ostalo) treba negovati kao deo nase kulturne bastine.
I feel the need..... the need for speed !!!

mrle

Citat: Biker-Boy poslato 20 Januar, 2018, 23:46
da budu svesni da obelezavanje ili neobelezavanje nekog religioznog rituala im nece doneti ni srecu ni nesrecu, vec to treba shvatiti kao deo istorije,

npr ovo navedeno je deo koji pripada paganstvu i koji se poistovecuje sa pravoslavnom verom, a razlog je sto se cita u medijima d aje danas ovaj svetac i sta treba, a sta ne da uradimo. A sve to je smisljeno bas tako da bi nas odvelo stodalje od tradicije, vere, kulture.... pomesaj sve, aonda pametuj o svemu.


dzimika

znas sta je najveci fazon, takvih likova na limundu i kp ima koliko hoces, a ljudi se naloze cesto i na aukciji pa plate vise nego sto kosta u radnji novo

feelgod

Tako je i na Bubanj Potoku ima ljudi koji kupe u Uradi Sam pa prodaju tamo za vece novce.
To je odafno poznata fora :)

El Jefe

Комплетни  разводни каблови са капама за свећице за бубу су били јефтинији  у радњи него на бувљаку. А узгред су били и јефтинији него два разводна кабла за мотоцикл било где да си куповао.
Друштво за заштиту од животиња

Dukags

Samo se vi zajebavajte...