Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 33 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Citat: Laziæ poslato 30 Novembar, 2017, 03:57
Realno, trebalo bi svi koji su bili vlast na Balkanu u poslednjih 30 godina da se samoubiju... Kad ih nismo mi...
Ma garant ce govno da ispliva negde u Buenos Airesu...
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

To mi nije palo na pamet... Javili iz bolnice da je preminuo...

Lazic


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


Lazic

#39065
Majko mila... :o







;D ;D ;D



Lazic


Hattrick

Vucjaci, Rotvajleri, Dobermani, svi sluzbeni psi odreda Svabovi, majke im ga spalim.  :)

zozon



Lazic

 Na njihovim starim kartama pi¹e Servia... Za¹to li...

Hattrick

Ma bitno da je instagram pun bogatstva i glamura, za ostalo ko te pita.  :)

milomir22

Ja imam neku dalju rodjaku, isto cistila klozete po austriji, kupili su tamo kucu (ona i sin), a ovde je uzela 2 stana u centru kga, da imaju gde da budu kad dodju jednom u pet godina, a otisla je tamo kao teska sirotinja. Kod nas cistacica moze da zaradi za uze da se obesi.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Dukags


Lazic

Citat: milomir22 poslato 03 Decembar, 2017, 09:01
Ja imam neku dalju rodjaku, isto cistila klozete po austriji, kupili su tamo kucu (ona i sin), a ovde je uzela 2 stana u centru kga, da imaju gde da budu kad dodju jednom u pet godina, a otisla je tamo kao teska sirotinja. Kod nas cistacica moze da zaradi za uze da se obesi.
A zamisli tek da je radila neki kr¹ten posao...

milomir22

To ti pricam.

Malo je ruzno sto ovo kazem, zena je bas dobra, ali malo priglupa i kada se videla sa mojom majkom posle 2-3 godine, odvela ju je da vidi te stanove i na kafu. Moja majka se sokirala (pozitivno), sta je sve zena uspela da zaradi iskljucivo se baveci prostim poslovima, doduse, niko ne spori da je puno radila.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Jecko

Sve je to ok, ali ja evo nikad ne bih radila da kupim stan tu....sta ce mi? Da se hvalim da ga imam a ovde da zivim ko cigance...?
Ok mi je ako tamo negde zivis ok pa onda jos kupis i kuci... Ok mi je cak i ako planiras da se vratis kuci za stalno....ova treca varijanta mi nije jasna...
Al dobro svako radi kako zeli  :)

megaidiot

ja bi svuda kupovao stanove

Lazic

Ja bi vi¹e voleo helikopter... ;D (c) by Uragan... ;D

misa-pei

Pa ga prepravi¹ da leti na plin. :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda