Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 24 gostiju pregledaju ovu temu.


viper

Gluppp

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

misa-pei

Samo im jo¹ fali da im naprave i fontanu na tom kru¾nom toku. :D :D :D (proèitao na fejsu :D :D :D )
Država je najveći neprijatelj naroda

UFF


Lazic

#38964
Veæ neko vreme me Opel iritira sa nazivima novih modela koji me podseæaju na vojne operacije treæeg rajha, Crossland, Grandland... I onda ove felne... :o  [facepalm]





Hit je ¹to su sad oko ovoga na tapetu Francuzi jer su kupili Opel... :o ;D [facepalm]

UFF

uvek sam mrzeo opel, jedini nemac tj amerikanac koji nije ni za kurac, e sad mogu da bacam hejt jos vise jer je postao usrani francuz  [rofl]

Lazic

Samom sebi zvuèim èudno(kao neko ko ceo ¾ivot hejtuje Francuze), sad je bolji nego ranije... :o ;D

A imao 7 Opela... :o

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Odvratna, odvratna uvreda za kravu...

Bori¹a



Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Lazic

Hvala Borko, sad sam zaboravio onu, onu, onu gadost...

eclipse4

#38971
Citat: megaidiot poslato 14 Novembar, 2017, 01:03
to sve tako treba, ovde su zbog zastite prvatnosti zabranili guglu street view, ali zato ovi pokidali sa 3d gradom, jos lakse se snalazis kad trazis nesto.

o cemu je rec?

Citat: Milos96 poslato 14 Novembar, 2017, 00:34
Sta toj slici fali?  [neampojma]

ma da sve je super samo meni nesto ne izgleda kako treba....bice da sam na lsd-u :)


Lazic

I meni drveæe izgleda kao da si na lsd-u... :o ;D

eclipse4

ma ne bre sve je ok...i ova zgrada gore kao i automobili sve je super,ako mi ne verujes pitaj milosa :)


UFF

verovatno softver docrtava u pokusaju da spoji fotografije u jednu celinu

ili su slikali nesto sto ne smeju

Lazic

@Pomraèenje:
Skroz si u pravu, stvarno sve izgleda kao da si na lsd-u... :o :D :D :D

bogdan

ja vidim sve neke zelene gljive ,  [neampojma] , hrèke

megaidiot

Citat: eclipse4 poslato 14 Novembar, 2017, 18:49
Citat: megaidiot poslato 14 Novembar, 2017, 01:03
to sve tako treba, ovde su zbog zastite prvatnosti zabranili guglu street view, ali zato ovi pokidali sa 3d gradom, jos lakse se snalazis kad trazis nesto.
o cemu je rec?
austrijanci kazu da street view krsi zakon o zastiti privatnosti gradjana, posto mozes da se "setas po ulicama". iako google zamulja face ljudi i registracije vozila i sav tekst koji moze da prepozna, austrija nema street view. evo vidi, svi putevi i ulice su pokriveni do granice:



naravno, to ne sprecava google da voza vozilo unaokolo i snima sve. onda pametni softver kombinuje satelitski snimak i materijal snimljen sa ulice, poklope se gps koordinate i rekonstruise 3d model, pa naprave nesto ovako, sto je super za navigaciju jer vidis kako stvarno izgleda okolina:



naravno detalji kao drvece i vozila ne ispadnu ok kad si na lsdu.

eclipse4

#38978
Citat: UFF poslato 14 Novembar, 2017, 19:07
verovatno softver docrtava u pokusaju da spoji fotografije u jednu celinu

ili su slikali nesto sto ne smeju

ma brate cela nemacka je takva   (((((((edit jedan://    nije cela nemacka evo gledam gde mi baba i deda i vidi se super :)     ))))

pazi tek ovu scenu iz nemacke  [rofl] [rofl] [rofl]


eclipse4

Citat: megaidiot poslato 14 Novembar, 2017, 21:08
Citat: eclipse4 poslato 14 Novembar, 2017, 18:49
Citat: megaidiot poslato 14 Novembar, 2017, 01:03
to sve tako treba, ovde su zbog zastite prvatnosti zabranili guglu street view, ali zato ovi pokidali sa 3d gradom, jos lakse se snalazis kad trazis nesto.
o cemu je rec?
austrijanci kazu da street view krsi zakon o zastiti privatnosti gradjana, posto mozes da se "setas po ulicama". iako google zamulja face ljudi i registracije vozila i sav tekst koji moze da prepozna, austrija nema street view. evo vidi, svi putevi i ulice su pokriveni do granice:



naravno, to ne sprecava google da voza vozilo unaokolo i snima sve. onda pametni softver kombinuje satelitski snimak i materijal snimljen sa ulice, poklope se gps koordinate i rekonstruise 3d model, pa naprave nesto ovako, sto je super za navigaciju jer vidis kako stvarno izgleda okolina:



naravno detalji kao drvece i vozila ne ispadnu ok kad si na lsdu.


kada smo isli metaldetektorima tu "u okolini" beca koristili smo onaj skener satelitski...kako to jebe mamu terenima,tumuli su bili vidiljivi toliko da ni slepo covek nije mogao da ih promasi!