Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 36 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Dukags


bucko


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mkt


UFF


Lazic

Èemu to slu¾i...? Osim da konvertuje pare u malo buke...

UFF


mkt

Citat: Laziæ poslato 12 Avgust, 2017, 01:55
Èemu to slu¾i...? Osim da konvertuje pare u malo buke...
ma ludacki je skrozzz

mrle


Hurricane

..ja obozavam ove ludorije americke

Cak stavise to je jedino sto mi se svidja kod njih uopste..

Od mene plus

I ne, ne treba da sluzi nicemu, osim da bude lepo za oko, ne svacije naravno, radi se o ukusu

Volkswagen je da sluzi tu cemo se sloziti

Dukags


Dukags


eclipse4


Kostić



ima interesantan komentar na sliku. ka¾e neki kuronja, ako vozite motor ko kurac, uvek æete da budete u ovakvoj situaciji. ma ne, voziæe ko pièka i slikaæe selfiæe da zbari pièoke

Kostić

Citat: Laziæ poslato 12 Avgust, 2017, 01:55
Èemu to slu¾i...? Osim da konvertuje pare u malo buke...

hedonizam je bolest nepoznata ¹irokoj populaciji zemljana. to slu¾i za da ga vozi¹ 30 na sat po gradu i da se takvi ko ti pitaju, èemu to slu¾i. auto je umetnost zlatnog doba

Boban_m

Slika ne docarava koliki su to automobili u stvari jer smo nenavikli na te gabarite auta. A takva je i masina, 500 kubnih incha=8200 ccm. A cemu sluzi? Kulturoloske razlike ali i kurcenje jer im se moglo da prave, prodaju i voze te grdosije. Danas nije bas tako ali je komocija i dalje jedan od imperativa u zivotu.

Hattrick

Citat: kosta66 poslato 15 Avgust, 2017, 22:15
hedonizam je bolest nepoznata ¹irokoj populaciji zemljana. to slu¾i za da ga vozi¹ 30 na sat po gradu i da se takvi ko ti pitaju, èemu to slu¾i. auto je umetnost zlatnog doba

Hteo si reci, jer su tako u mogucnosti ?  ;D

UFF

pa i ja sam u mogucnosti da jedem govna pa ih ipak ne jedem :D


neka hvala to kurcenje sa takvim vozilom je ko kad bi neko imao do jaja ribu sa odlicnom oogromnim zategnutim dupetom i sisama a ja mu dovedem moju od 300 kila
angazovao sam kran da je podignu iz kreveta, skinuo krov sa kuce za tu priliku i kao sad sam ja veci baja? jebac, hedonista, oni to ne mogu da imaju itd   [facepalm] [ludak]


NE BRATE SAMO SAMO SI VECI MAGARAC  [rofl]