Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 39 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot

@slaninar pretece me s pajtonima.
da, priznajem, kriv sam, zajebavo sam se, a posle me zanimalo dal si ozbiljan.  :-[
mozda dzudo radi na baciklu (kako je govorila moja baba, jer sluzi da te odbaci tamo i vamo), biram da ti verujem, ali sa motora nesto mi zvuci cudno i neverovatno, stvarno.
mozda ako si tolko utreniran pa tako padas i kao civil u svakodnevnom zivotu, nemam pojma, zvuci nerealno.  [neampojma]
jednom sam skoro ukocio pre cukanja i "odsetao" od motora dok je padao na stranu posle cukanja, ispravio sta se malo pokrivilo i nastavio put od 4-5 dana, ali to je bila velika velika kolicina srece.

Slaninar

Citat: megaidiot poslato 15 Jun, 2017, 13:39
@slaninar pretece me s pajtonima.
da, priznajem, kriv sam, zajebavo sam se, a posle me zanimalo dal si ozbiljan.  :-[
mozda dzudo radi na baciklu (kako je govorila moja baba, jer sluzi da te odbaci tamo i vamo), biram da ti verujem, ali sa motora nesto mi zvuci cudno i neverovatno, stvarno.
mozda ako si tolko utreniran pa tako padas i kao civil u svakodnevnom zivotu, nemam pojma, zvuci nerealno.  [neampojma]
jednom sam skoro ukocio pre cukanja i "odsetao" od motora dok je padao na stranu posle cukanja, ispravio sta se malo pokrivilo i nastavio put od 4-5 dana, ali to je bila velika velika kolicina srece.


Pajtonovci carevi. :)

Poma¾e i na motoru, barem kod padova koje sam ja do¾ivljavao - ne znam za Kostu.  :)
Mada sam to nauèio u ranoj mladosti, pre ¹kole, pa mi je postalo toliko refleksno da moram ulo¾iti svestan napor kako bih na nos/glavu/ispru¾enu ruku i ostale "gluposti".

Inaèe, mislim da ni plavu¹e ne padaju koliko ja padam. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

misa-pei

Godinama sam trenirao atletsku gimnastiku. Padovi sa svih moguæuh sprava, padovi u parternim ve¾bama, sve to zahteva da se nauèi padanje. Dok sam bio mlaði (i debelo lak¹i), padao sam s motora (bajs ne raèunam, to sam prestao da teram s 18 god) i uvek me je spasavalo znanje/ve¹tina/spretnost steèeni na gimnastici. Sad ne bih mogao ni deseti deo onog ¹to sam ranije mogao, pa se trudim da ne padnem :) . Poslednji pad na offu me je ko¹tao polomljenog i dislociranog ramena, po¹to sam pao direktno na njega. Presporo sam krenuo da se okreæem. Mada, kako smo se potkaèili, obojica smo super pro¹li.

Meni je pri padanju uvek bilo najva¾nije da me ne potkaèi motor (kao ¹to mne je tresnuo '99.) i da ne padnem pred neko drugo vozilo. Naravno, trudim se da pomoguæstvu izbegnem i iviènjak, bandere i ograde. Nekad je bolje odleteti nego ostati na motoru.
Država je najveći neprijatelj naroda

misa-pei

Hoæu reæi, Relja je u pravu. :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

mareskin

Citat: misa-pei poslato 15 Jun, 2017, 13:55
Hoæu reæi, Relja je u pravu. :D :D :D

Nemoj da pi¹e¹ takve stvari... pa¹æe nam forum :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

kosta se napadao i ni¹ta mu ne fali. uvek al skoro pa uvek je odma usto i magla, èak i sa jednom sjebanom nogom. jedino pravilo, ako se ja i¹ta pitam, postoji. tj, postoji samo jedno pravilo, ako se pita moje iskustvo.

metar dva pre udara i pre moguæeg ¹oka - skaèi u vis ako vidi¹ da je direkt ili skaèi u suprotnu stranu ako vidi¹ da je bok.

sve ostalo je samo sreæa.

mali_zmaj

Atomski s leva,ili s desna kod Koleta!  jednom nauèi¹ u JNA i ostaje do kraja ¾ivota!! To je bila armija,majku mu bo¾ju imperijalistièku,kapitalistiæku Jovanka...
jin-jang

mkt


Boban_m

A hoklica ako je niza? ;D

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

stilgar


DebeliZmaj

E kako ce sad ovu sto vole da titulu prelamaju ... Pa je doktor doktorka ... Lekar lekarka ...
Premijer premijerka ustvaRi premijer ...


Trololo ...




Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Poljanac92

Preticao sam i kad nisam morao :D

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

bogdan

oficijelna muzika za telefon skupstinskih odbornika   :D  ! No longer available

Dukags


dzimika


Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!