Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 42 gostiju pregledaju ovu temu.

freepartyman

Nije smesna ,nego ne znam gde a okacim..

I became a beast to rid myself the pain of being a man

goranvojska

pa zanimljiva jeste.valjda ce da i njima dodje iz dupeta u glavu da mi nismo tamo neke nedokazane budale .pa nek vide kako izgleda da nismo za sve uvek mi krivi.

Hattrick

Ne mora da se smaraju u vezi zapisnika, neka unapred odstampaju izjavu kavezara by default: "kad sam stao nije bilo nikog,  dok sam krenuo, 2 sekunde posle, pojavio se k'o grom iz vedra neba, sigurno je isao bar 220 u gradu".

goranvojska

Citat: Hattrick poslato 14 Jun, 2017, 21:37
Ne mora da se smaraju u vezi zapisnika, neka unapred odstampaju izjavu kavezara by default: "kad sam stao nije bilo nikog,  dok sam krenuo, 2 sekunde posle, pojavio se k'o grom iz vedra neba, sigurno je isao bar 220 u gradu".
bas tako.

Andreja

Nadam se da je èovek ok.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

ja se nadajm da ce da se vozacu automobila najebu mile majke i da objave na svim tv kanalima i novinama

Kostić

ako je imo kacigu na glavi a ne na ruci biæe dobro. salto unapred i pad na leða je uglavnom u najmanju ruku bla¾i potres mozga. sudeæi po slici il mu je neko skino kacigu il je bila na ruci.

mi¹ko_kolo

Ја не видех пандура на мотору са кацигом на руци.

Kostić

ja viðah. nosi kaèket, kaciga na ruci,  kod mene po selu i okolini. ni¹ta neobièno kad je paklena vruæina. mo¾da nisi viðao ni da leti nose ko¹ulje sa kratkim rukavima umesto pune ratne opreme, jer je leto.

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 15 Jun, 2017, 00:16
ako je imo kacigu na glavi a ne na ruci biæe dobro. salto unapred i pad na leða je uglavnom u najmanju ruku bla¾i potres mozga. sudeæi po slici il mu je neko skino kacigu il je bila na ruci.

Zavisi od brzine u momentu udara i kako pada¹. Mene su d¾udo padovi milion puta spasili. Izmeðu ostalog i prilikom udara & leta preko haube. Bez kacige - nekih 30 na sat bajsom u trenutku udara. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

ti si maestro. po tebi treba napisati knjigu, kako se pada i pre¾ivljava... ni ovaj sreæom nije i¹ao brzo, vidi se. isto sam tako pro¹ao al sam bio 15 metara od auta. od udaca mi u letu spala kaciga. bio sam mrtav po sata... nego ¹ta bi sa onom, ne skidaj kacigu dok ne doðe struèno lice hitna bla bla, ako mu je neko skinuo, a kaciga je fip, di¾e se donji deo da mo¾e da di¹e.. ako u trenutku samog udarca nisi u ¹oku, mo¾da i ne udari¹ glavom prilikom salta o zemjlu, al obièno ¹ok nastane sekund pre onog tup, pa telo nema kontrolu i padne¹ ko d¾ak pa se razbije¹ vi¹e nego kad si svestan. ja kad sam pao tad kad mi spala kaciga, kurac sam znao kako sam pao, kad me napo ¹ok. mada, ono kad sam pao pod d¾ip, bio sam svestan sve vreme, pa sam se borio sa kukom i branikom. ko zna kako bi pro¹o da me napo ¹ok. zanima me i ¹ta æe vladimir i alviroviæ da ka¾u u televizoru povodom opreme i bezbednosti sad, kad je èovek vozio u ko¹ulji sa kratkim rukavima i dal æe da nas i dalje maltetiraju da smo ovakvi i onakvi...

megaidiot

Citat: Slaninar poslato 15 Jun, 2017, 07:28
Mene su d¾udo padovi milion puta spasili.
nikad cuo, kakvi su, jesu to plasticni ili oni fleksibilni? jel ti ne smeta u voznji?
ja usio u pantalone neke jeftine plasticne protektore zlu netrebalo, ali razmisljam da uzmem nesto ozbiljnije nekad mozda.

zVuk

nisam siguran da li trolujes, ali za svaki slucaj...

! No longer available
Ko se ljuti, uleti mu kruti

megaidiot

ja sad nisam siguran dal si ozbiljan ili se zajebavas

Slaninar

Ja sam mislio da se megaidiot zajebava, kao igra reèima.  Hteo ROFL da stavim, dok nisam proèitao ove postove ispod.  :)

Mislio sam upravo na to ¹to je zVuk linkovao - d¾udo pad (salto). Ili ti: kako bez za¹titne opreme, bez povreda, preleteti haubu Pasata.  :)
Milion puta me to spasilo na motoru, bajsu, fudbalu na betonu...

Iako mo¾da ne izgleda tako po postovima, ali stvarno nikad nisam pri padu udario glavu, :)  a ne znam nikog ko pada vi¹e od mene.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 15 Jun, 2017, 08:31
ti si maestro. po tebi treba napisati knjigu, kako se pada i pre¾ivljava...

©ta da ti ka¾em - mu¹karci ¾ele da budu sa mnom, ¾ene ¾ele da budu kao ja... èekaj... NE!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

pao si milion puta?  [klanjam_se] ;D al sere¹ brate ko foka, zaceniæu se.... nisi ti pao kako treba .... ja takve svesne padove do 40 na sat ne raèunam, bilo bi ih milijarda  8)

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 15 Jun, 2017, 10:55
pao si milion puta?  [klanjam_se] ;D al sere¹ brate ko foka, zaceniæu se.... nisi ti pao kako treba .... ja takve svesne padove do 40 na sat ne raèunam, bilo bi ih milijarda  8)

! No longer available
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mkt


Lazic

Citat: megaidiot poslato 15 Jun, 2017, 10:11
Citat: Slaninar poslato 15 Jun, 2017, 07:28
Mene su d¾udo padovi milion puta spasili.
nikad cuo, kakvi su, jesu to plasticni ili oni fleksibilni? jel ti ne smeta u voznji?
ja usio u pantalone neke jeftine plasticne protektore zlu netrebalo, ali razmisljam da uzmem nesto ozbiljnije nekad mozda.

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Citat: Slaninar poslato 15 Jun, 2017, 10:41
Citat: kosta66 poslato 15 Jun, 2017, 08:31
ti si maestro. po tebi treba napisati knjigu, kako se pada i pre¾ivljava...

©ta da ti ka¾em - mu¹karci ¾ele da budu sa mnom, ¾ene ¾ele da budu kao ja... èekaj... NE!
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Citat: mkt poslato 15 Jun, 2017, 12:41
sve sami padobranci
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]