Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 29 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle


Icemilutin

Malopre kolega poslao sliku sa terena...



Receno im je da ga tako drze, inace racunar nece da radi  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

Dukags

Citat: Icemilutin poslato 26 April, 2017, 12:07
Malopre kolega poslao sliku sa terena...
...

#onokad dobije¹ posao preko stranke na montiranju kompjutera  [klanjam_se] [rofl] [rofl]

Lazic

Verovatno upadne kabl u ventilator...

Icemilutin

Citat: Laziæ poslato 26 April, 2017, 12:28
Verovatno upadne kabl u ventilator...
Sasvim validan razlog za okretanje kucista naopako :)
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

DebeliZmaj

ili glavi ventish sam od sebe .. LOL !:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Meni tako kolega okrenuo iz zajebancije i ja namerno ostavio neko vreme... :)  Nema sad vi¹e CD-ova, pa ne vidim ¹ta æe mu smetati kako god ga okrenuo. Nije neka gejmerska makina, pa da mora imati super hlaðenje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Isti andrak ako su kablovi fiksirani...

feelgod

Ja u zivotu nisam video sire postavljene kofere, iskreno ne znam da li je smesno ili kada bi vozio tuzno.



mali_zmaj

Ti zmigavci trebaju da se izvuku i da se koferi priblize...,ili da se montiraju neki na kofere npr...,a ovi da budu montazno demontazni...,ovako je siri od jumbasa!!!
jin-jang

Hurricane

..sa ovog motora ne mo¾e ni da  se padne  ko èovek..

Glava Dole

 :o 'bem ti, za ovo treba trazis auto-parking i uplacujes parking mesto samo zbog kofera...

feelgod

Citat: mali_zmaj poslato 26 April, 2017, 21:35
Ti zmigavci trebaju da se izvuku i da se koferi priblize...,ili da se montiraju neki na kofere npr...,a ovi da budu montazno demontazni...,ovako je siri od jumbasa!!!
Nije do migavaca nego do lonca imao sam isti problem dok sam terao ST.

mali_zmaj

Da istina..,nisam ni vidjeo lonac,nisu orginalni koferi pa je sranje,ja sam na BMW u imao orginalne kofere koji su imali udubljenja za auspuh,na jednoj strani i udubljenja za zmigavce na oba..,jbg krauser orginal bili...
jin-jang

Ivan1979


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

O da, majku im jebem olo¹ku... Ispravio sam ti sendvièarski minus, jebem i njih glupe...

viper

Da mogu dao bih 100 + za tu sliku
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Da mogu dao bi 1000 + da ih vidim pokaèene po banderama oko vlade...

Biker-Boy

Zasto skrnaviti bandere, kad imamo tolike rudnike i njive, ili negde da mesaju malter... samo ih treba upregnuti da rintaju, i to naravno, za minimalac ;)
I od toga napraviti reality show, ja mislim da bi gledanost bila rekordna.
I feel the need..... the need for speed !!!