Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 24 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: Ivan1979 poslato 09 Maj, 2014, 10:26
Citat: mareskin poslato 08 Maj, 2014, 18:41
Citat: balcan girl poslato 08 Maj, 2014, 17:43
garnitura stigla :D sad ponovo da olupam plocice u kupatilu, nova tus kabina, ormaric sa lavaboom, nov plakar, nov krevet (ovaj nema fioke) i nova kuhinja i trepezarijski sto :D :D :D :D znaciiiii kostaaaaa :D :D :D

®eno, strpi se malo èekam Ivana da mi javi cene :D

Nema sta da se ceka, dok ti cekas ja ti zavrsio garnituru  [zvizdi]


A od kuma garnitura !
E pa kume srecno vam bilo i brzo ga polomili  ;D



p.s.: Balcan, nisam teto ja i nisam teto ja i nisam nisam nisam teto ja   [rofl]

Onda kume da idemo da prosimo mladu i da vidimo u vezi miraza :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic





Nikolacbr


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

K0le


monsterbnt

Nimalo smesno.... Hram hrista spasa u Pristini.... poceta gradnja za vreme Milosevica.... U sred pristine odma pored one svemirske biblioteke.... Sada shipci oce da ga ruse jer kazu da ruzi izgled grada.... Inace je za zavrsetak potrebno nesto oko 100+ K evra.... za ukupno 15 vernika od 40 srba koji trenutno zive u glavnom gradu shiptarije... Te pare naravno treba da pljune Srbija..... Bes mi sve ako se zna ko je tu ludji....









Smrt SVIMA!!!!

bigbad86

Da se neko ne uvredi ali i ja da sam na njihovom mestu bih srusio. A ovi nasi su ludi ako daju pare. 100 000k evra da 40 ljudi prica sa zamisljenim prijateljom? Bolje nek im kupe stanove za te pare...

monsterbnt

Od njih 10 vernika koje sam upoznao.... svima drzava placa tamo stan, imaju penzije, neki cak i dobijaju plate iako nista ne rade... Osim dvoje penzosa svi tu ostaju iz cistog interesa..... ovo dvoje ostaju iz inata... Ne kazem da im je lako da zive tamo, ali ne bi ih bas nazvao primerom ljudskosti.... Jedna gospodja prima 50% plate od drzave srbije.... tih 50% iznosi 40.000 i za to ne radi nista... Srbija joj placa stan, dok joj cerka radi za UN. Ima unuka koji ne sme da izadje iz kuce i koji uz policijsku pratnju ide u skolu.... Ako dodje u srbiju morace da radi za platu i to malo manju nego sto sad ima, i za to je spremna da zrtvuje detinjstvo svog unuka..... Svi ostali iz te grupe, osim srpske doktorke koja putuje iz srbije da bi ih lecila su slicni.... U RTK2, srpskom kanalu tv kosova skroz druga prica.... mladi ljudi puni entuzijazma, neki se cak doselili tu iz beograda.... zive sa siptarima, druze se sa siptarima, izlaze sa siptarima.... nemaju ni trunke versko-patriotskog fanatizma prethodne grupe..... i niko ih ne dira. Kazu da je 15 godina bilo dovoljno za 99% pristinaca da prestanu da mrze.... pod uslovom da im ne guras prst u oko....
Smrt SVIMA!!!!

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Citat: monsterbnt poslato 09 Maj, 2014, 22:59
Od njih 10 vernika koje sam upoznao.... svima drzava placa tamo stan, imaju penzije, neki cak i dobijaju plate iako nista ne rade... Osim dvoje penzosa svi tu ostaju iz cistog interesa..... ovo dvoje ostaju iz inata... Ne kazem da im je lako da zive tamo, ali ne bi ih bas nazvao primerom ljudskosti.... Jedna gospodja prima 50% plate od drzave srbije.... tih 50% iznosi 40.000 i za to ne radi nista... Srbija joj placa stan, dok joj cerka radi za UN. Ima unuka koji ne sme da izadje iz kuce i koji uz policijsku pratnju ide u skolu.... Ako dodje u srbiju morace da radi za platu i to malo manju nego sto sad ima, i za to je spremna da zrtvuje detinjstvo svog unuka..... Svi ostali iz te grupe, osim srpske doktorke koja putuje iz srbije da bi ih lecila su slicni.... U RTK2, srpskom kanalu tv kosova skroz druga prica.... mladi ljudi puni entuzijazma, neki se cak doselili tu iz beograda.... zive sa siptarima, druze se sa siptarima, izlaze sa siptarima.... nemaju ni trunke versko-patriotskog fanatizma prethodne grupe..... i niko ih ne dira. Kazu da je 15 godina bilo dovoljno za 99% pristinaca da prestanu da mrze.... pod uslovom da im ne guras prst u oko....
Pitaj wolverina kako se skoro proveo u Pri¹tini... Èa¹æavali ljudi kad su videli Bg tablice ispred kafane... Ispa¹æe da nas èak i ©iptari vole vi¹e nego ¹to mi sebe same volimo... [facepalm]

monsterbnt

 Mene niko nije dirao, setao se ceo dan po pristini, sedeo u kafani i pricao na srpskom, a da me niko nije ni pogledao. Cak nas je recepcioner siptar u hotelu grand prepoznao.... U grandu su odsedali svi novinari 98-99... Vodio nas covek na rucak i kenjao kako su amerikanci svinje i ne znaju da se zezaju...

Ne mogu da kazem na osnovu toga kakvo je zaista stanje tamo, samo prenosim dve potpuno razlicite price koje su mi srbi iz pristine ispricali.

Inace prva ekipa.... ova koja mrzi sve i koja zivi na drzavnim jaslama.... Jedva su pristali da pricaju sa nama uopste... Sta mi ima da im dolazimo tu iz beograda kad smo svi razmazeni dziberi koji uzivaju u zivotu dok se oni tu pate.... Najgori je bio cica penzioner.... Pun je mrznje.... Ide po pristini i prica kako je tu 2 miliona srba.... njih 10 (ostale srbe ne priznaje jer ne mrze siptare) i 1.999.990 mrtvih.... I kako ce on tu da ostane dokl svi siptari ne pocrkaju.... Na nase pitanje da li su mu siptari ubili nekoga, kaze da nisu.... ali da svakako zasluzuju da pocrkaju jer su siptari..... Gospodja koja prima srpsku platu je tek primer licemerja... Nije joj dosta, oce jos... odbija da se preseli odatle i trazi da joj srbija napravi kucu jer ne moze da zivi u zgradi sa siptarima..... kaze smrde joj i prljavi su..... "Prljaviji od ustasa".....

Svetli momenat u celoj toj grupi je bila doktorka.... Zivi u bujanovcu i skoro svaki dan dolazi u tu ambulantu da ih leci, meri pritisak, il jednostavno da poprica sa njima.... Isto tako i sa ovim drugim srbima koji ne mrze nikog.... radi to za obicnu platu lekara opste prakse.... ne dobija cak ni dnevnice.

Mladja ekipa.... potpuno opusteni ljudi.... Ne mrze nikoga i zive svoj zivot... U ekipi koja je nama dodeljena je novinarka iz beograda, i siptar kamerman iz pristine, zajedno rade od pocetka RTK2. Pridruzili nam se jos neki siptari iz drugih medija na kafi. Svi pricaju kako im nedostaje zezanje u beogradu.....  pogotovo za novu godinu.... Kazu da u pristini vecinu ljudi boli uvo za sve.... gledaju svoja posla. Problematicni su siptari sa juga.... u urosevac, pec, prizren, djakovicu... ne moze sa srpskim tablama bez pratnje... kazu ne bi smo se vratili....
Smrt SVIMA!!!!


balcan girl

moj otac je otisao sa kosova sa recenicom za neke srbe dole "pobice vas siptari ako to ste i zasluzili kako se ponasate" ja sam licno dozivela da mi klinac koji je kao pobegao sa kosova kaze gde mu otac prima dve plate, dobili stan za dz, keva prima dve plate i sestre upisale fakultete bez prijemnog ispita "kakvi ste vi to ovde nama kad su dosli izbeglice iz hrvatske i bosne mi smo njima dali kuce a vi nama nista" ja ga pitam a cije ste im kuce dali a on meni kaze " pa siptarske naravno" rekoh kako to mislis siptarske? kaze "pa lepo mi udjemo u siptarsku kucu i kazemo im da se sele al namestaj ne smeju da nose, isto tako udjes u siptarsku prodavnicu i odneses sta ti se svidja i ne platis" a onda ja njemu kazem da su srbi dole gori od bilo kog siptara jer to sto rade je klasicna kradja i otimacina i pitam njega a sta si ti radio kad su oni tebi uradili isto sto i ti njima godinama unazad a on kaze pa mi smo dosli ovde i sad mi trebamo da ih branimo???? bole me bas kurac da branim lopuze....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Plazma Keks

cesto samo cujem negatvine price o srbima koji su "pobegli" sa kosova...