Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 34 gostiju pregledaju ovu temu.

chengelle

Citat: mkt poslato 09 Januar, 2013, 01:28
[ludak]
e sada ide ona cuvena recenica- E SADA CU DA TI JEBEM MATER!!!!
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

Plazma Keks

Citat: monsterbnt poslato 09 Januar, 2013, 12:14
Dovatio stene od 6 meseci.......toliko ga unakazio da su morali da ga uspavaju. Moracu ga navatam ovih dana da ga slikam.
ako prezivis ;D

K0le

Citat: monsterbnt poslato 09 Januar, 2013, 12:14
Dovatio stene od 6 meseci.......toliko ga unakazio da su morali da ga uspavaju. Moracu ga navatam ovih dana da ga slikam.

:o  da je bio moj pas u pitanju, da ga je unakazio, pa tu Catzillu  ne bi  spasilo da ima 112 kg  [djavo] [djavo] [djavo]

monsterbnt

Meni nije jasno sta je gazda psa radio u tom trenutku. Gotivim macke ali da je napo mog psa odro bi ga zivog....
Smrt SVIMA!!!!

Ivan1979

Citat: monsterbnt poslato 09 Januar, 2013, 13:31
Meni nije jasno sta je gazda psa radio u tom trenutku. Gotivim macke ali da je napo mog psa odro bi ga zivog....

Spasavao covek zivu glavu  ;D

mkt


3006


monsterbnt

Ma samo macka psihopata.........dok ne naleti na ozbiljnog kera.....npr na rota
The Cat Attacks The Rottweiler!!!
Smrt SVIMA!!!!

Ivan1979

A od rota ostanu samo dugmici  [sutirakamen]

Evo ga i foto robot

Uncle Bob

Citat: K0le poslato 09 Januar, 2013, 13:11
Citat: monsterbnt poslato 09 Januar, 2013, 12:14
Dovatio stene od 6 meseci.......toliko ga unakazio da su morali da ga uspavaju. Moracu ga navatam ovih dana da ga slikam.

:o  da je bio moj pas u pitanju, da ga je unakazio, pa tu Catzillu  ne bi  spasilo da ima 112 kg  [djavo] [djavo] [djavo]

Pa ja bi se odrekao takvog psa i pripitomio tog zaostalog Tigra. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

K0le


[/quote]  Pa ja bi se odrekao takvog psa i pripitomio tog zaostalog Tigra. [rofl]
[/quote]

Dobermani su dugo vremena 'klinci' , mo¾da izgledaju veliko al' su u stvari blente. Pogotovo sa 6 meseci, uop¹te ne budu svesni svoje velièine pa deluju trapavooo, sapliæu se, ru¹e sve redom  [facepalm]  ;D

Zapati¹ Catzillu , 'rani¹ je paRcovima i  kom¹ijama - taman se ratosilja¹  vi¹e napasti iz cuga  ;D

Plazma Keks

kupis nekog psa, terijera recimo, da ti juri pacove krtice, uglavnom sve sto ne zelis u dvoristu...

K0le

Citat: Plazma Keks poslato 09 Januar, 2013, 14:44
kupis nekog psa, terijera recimo, da ti juri pacove krtice, uglavnom sve sto ne zelis u dvoristu...

Sve i jedan  mo¾e to da radi, ako ima volje i ako ga ne zatupi¹. U dvori¹tu su mi doberman i engleski seter, i rade posao -pacova nema. A nema ni ne¾eljenih posetilaca :D.
Deda je imao me¹anca breton x irski seter , lep, roðeni lovac, al' ga deda zatupio i zaglupio do 00. I danas se kajem ¹to nisam slikao tog stvora kako se igra (!) sa pacovom, ko dva najbolja druga  [facepalm]  [rofl]. pacovèina skaèe po njemu, a on se vrti u krug i laje , prevræe se ..  [rofl] [rofl]

Uncle Bob

Citat: K0le poslato 09 Januar, 2013, 14:51
Citat: Plazma Keks poslato 09 Januar, 2013, 14:44
kupis nekog psa, terijera recimo, da ti juri pacove krtice, uglavnom sve sto ne zelis u dvoristu...

Sve i jedan  mo¾e to da radi, ako ima volje i ako ga ne zatupi¹. U dvori¹tu su mi doberman i engleski seter, i rade posao -pacova nema. A nema ni ne¾eljenih posetilaca :D.
Deda je imao me¹anca breton x irski seter , lep, roðeni lovac, al' ga deda zatupio i zaglupio do 00. I danas se kajem ¹to nisam slikao tog stvora kako se igra (!) sa pacovom, ko dva najbolja druga  [facepalm]  [rofl]. pacovèina skaèe po njemu, a on se vrti u krug i laje , prevræe se ..  [rofl] [rofl]
[doh]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

monsterbnt

Imo americkog buldoga........njega si mogo bukvalno da gazis po kuci suvise bio lenj da se pomeri....dok ne vidi macku napolje.......srecom bio dresiran pa nikad nije nijednu dohvatio i samleo......a sa kucnom mackom je spavao.......

Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

pazi, to terijerima je to u krvi, da jure glodare. evo svez primer, ortak ima malog jednog, cupavog, sto meni lici na pudlu, po meni dusu dao ker za pod tocak ;D , ne znam tacno pun naziv rase, ali znam da je terijer jer mi je i on sam to rekao. kad je vidis, onako mala, sva umiljata, stidljiva i sve sto ide uz to. jednom prilikom je ortak cistio kavez sa hrckom i ker se odjednom transformisao u krvolocnu malu zver koja hoce da drkne hrcka...
dva erdel terijera i staford terijera. svi su tamanil pacove, krtice, zmije... sem macaka, sa njima su ziveli od rodjenja pa ih nisui napadali.

yzf750

Imao rota koji je ovakve macke kao na snimku gore tresao kao od sale,nije da sam ga terao i ucio na to ali kada je vidi nema joj spasa...neznam koliko sam ih sahranio posle njegovog izivljavanja,letele na sve strane,posle joj prepolovi kicmu i kraj za cica macu,pokusao da spasim neku ali dzaba..
kidisao i na druge pse jedno vreme dok mu nisam objasnio [prebicute] posle povlacio rucnu,nisam morao ni da viknem,ali kad sam ga prevaspitavao mozda sam i preteram pa je zarezao dobro...kada smo se pomirili bila je druga pesma,extra je bio pas

3006

Nemaèki lovni terijer, mali crni kratkodlaki... Kako je to lud ker, kad mu padne roletna ne gleda ¹ta ujeda...

Hohštapler

...volim sve kuèiæe (osim onih pudli i ostalih privezaka za plavu¹e)...
Ali rotvajler je rotvajler... To su bebe, daju ti du¹u na dlanu.
Na proleæe uzimam jednog, samo da podignem ogradu prema ulici, ovu od 80ak cm preskoèi ko da je nema... bez 2 metra ni¹ta.. a i to mu je malo...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

K0le

NLT - malo pakovanje, srce k'o u lava, al zato tanak s ¾ivci :D.
No, da se vrnemo na temu (malo kereæih :D) :