Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Citat: Laziæ poslato 08 Januar, 2013, 19:13
Omiljena igraèka za novu godinu u Srba... Èak ne mora ni da je persijska...:D ®ao mi ¹to pre 25-6 godina nisu bili lako dostupni ovi digitalni satni mehanizmi...:D

pre nekoliko godina u Arilju, lik je vezao dinamit za macku i zapalio, a macka nije luda nego pravo u kucu
posle nekoliko trenutaka krov se zatresao, sreca pa niko nije bio unutra ;D

Andreja

Osim maèke.

Laziæu, otvaraj temu za piromane pa da svi damo doprinos :D Ne bih da je ja otvaram, nisam dovoljno struèan (jo¹) :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Popsy

Citat: Bori¹a poslato 08 Januar, 2013, 22:06
Citat: Laziæ poslato 08 Januar, 2013, 19:13
Omiljena igraèka za novu godinu u Srba... Èak ne mora ni da je persijska...:D ®ao mi ¹to pre 25-6 godina nisu bili lako dostupni ovi digitalni satni mehanizmi...:D

pre nekoliko godina u Arilju, lik je vezao dinamit za macku i zapalio, a macka nije luda nego pravo u kucu
posle nekoliko trenutaka krov se zatresao, sreca pa niko nije bio unutra ;D
Prezirem takve ljude... ne vrede pi¹ljivog boba...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

KIZA73

 ;D

[attachment deleted by admin]
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

mkt


Nixazzar


mkt


Lazic

Citat: Andreja poslato 08 Januar, 2013, 23:04
Osim maèke.

Laziæu, otvaraj temu za piromane pa da svi damo doprinos :D Ne bih da je ja otvaram, nisam dovoljno struèan (jo¹) :D

Nije ti lo¹a ideja, ali mogao bi neko ne¹to od toga da proba, pa ja da najebem kao podstrekaè, ako ne¹to poðe naopako...[facepalm][rofl]

I bez davanja ideja o maèkama muèenicama...[rofl]

monsterbnt

Svim ljubiteljima mucenja macaka bi preporucio Djordja, slatkog malog novobeogradskog macka od 12kg, koji ne bezi....
Smrt SVIMA!!!!

Lazic


monsterbnt

......do sad na dusi od rasnih pasa ima jednog dobermana (pekinezera i ne racunam), i par lutalica......
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

sta je to? Ris?
aj bre vi sa NBG-a imate mutirane macke, ona tvoja macka sa stomakom fudbalske lopte kojoj noge sluze samo kao oslonac da se ne bi kotrljala po stanu. pa taj od 12kg... kakvu hranu prodaju ti u pet centru?!

The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Uncle Bob

Citat: monsterbnt poslato 09 Januar, 2013, 09:55
Svim ljubiteljima mucenja macaka bi preporucio Djordja, slatkog malog novobeogradskog macka od 12kg, koji ne bezi....
To nije Maèak to je Tigar zaostao u razvoju imao je nesreæno detinjstvo. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Plazma Keks

mucili su ga kad je bio mali ;D

monsterbnt

Pa jedino tolika macka i moze da prezivi u bloku gde ima bar jedno 20 lutalica po coporima. Treba tek da vidite koliki su nam pacovi........jeli gnomsku decu kod belvila dok ih djilas nije izbagerisao.....
Smrt SVIMA!!!!

K0le

Daj slikaj to èudo da vidimo kako izgleda  :o . Ajd ¹to je k'o krme, nego mi ne pada na pamet kako to nosi dobermana na  du¹i  :D

monsterbnt

Dovatio stene od 6 meseci.......toliko ga unakazio da su morali da ga uspavaju. Moracu ga navatam ovih dana da ga slikam.
Smrt SVIMA!!!!

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM