Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

®or¾

Citat: bucko poslato 17 Januar, 2019, 11:07
Zbog Karleuse i ovih njenih jebaca danima ne znamo sta je sa Darkom Lazicem i dal se opet drogira :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
[rofl]  [rofl]  [clapp]

mrle


Hattrick


Taraba

Jel se ovo ljudi zezaju ili je stvarno ovako?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Hattrick

Pa uvek su najgori ti sitni pusikurici, koje realno niko ni za sta ne zarezuje. Svako ko je sluzio vojsku zna da je uvek bio gori vodnik od pukovnika.

mi¹ko_kolo

Citat: Hattrick poslato 17 Januar, 2019, 15:33
E jak ti posao.  [rofl]




A у петак вече или суботу, тројица сретну Нинослава негде у мраку...

megaidiot

i popuse mu za po sendvic

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

Kako je onaj izjavio skoro, "Boljeg nemamo, goreg necemo naci"

eclipse4

Citat: bucko poslato 17 Januar, 2019, 11:07
Zbog Karleuse i ovih njenih jebaca danima ne znamo sta je sa Darkom Lazicem i dal se opet drogira :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

a sloba i luna???

eclipse4


mkt


Lazic

Citat: Taraba poslato 17 Januar, 2019, 15:39
Jel se ovo ljudi zezaju ili je stvarno ovako?
K'o da ¾ivi¹ u Tunguziji a ne u Borèi... :o

Taraba

Pa nisam nikada radio za drzavnu firmu pa nemam pojma kako je to tamo.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Nije bilo tako uvek... Èak i za vreme Tita je moglo da se vi¹e vrda ¹to se tièe mitingovanja...

®or¾

Ma moglo je Q da se mrda.Od vrtiæa pa preko osnovne i dalje,nam je usaðivano u glavu, da moramo èoporativno nekog da doèekujemo i mlataramo zastavicama,s tim da dok smo mlatarali za ono zagorsko govno,mlatarali smo iz ljubavi prema najveæem sinu,naroda i narodnosti,a sad smo se prosvetlili i ukapirali,da se ne mlatara samo iz ljubavi,ima ne¹to i u sendvièu! [cheers]

Lone Wolf

Ма и сад се врда, плаше док све не прође. После се ћути.
Иста је то школа.
Не може рај на земљи.

Taraba

Citat: Lazić poslato 18 Januar, 2019, 10:55
Nije bilo tako uvek... Čak i za vreme Tita je moglo da se više vrda što se tiče mitingovanja...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Koliko dugo to nisam èuo.... :) :) :)  :-* [srce] :-[











'be¹ latinicu i ja prvo proèitao peh... :)



mali_zmaj

 [rofl]  jeb se Lazicu kad se ne udavih.i ja se zajebah!!
jin-jang