Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 36 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Biker-Boy

Logican sled dogajaja, samo sam ceko kad ce neko da se seti  [rofl] [rofl] [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

Splinter

Небитни пролазник

Lazic

Jezivo, k'o iz nekog horor filma...

Splinter

Небитни пролазник

Lazic


Boban_m


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: Boban_m poslato 16 Januar, 2019, 18:10
Brutalno 😁
Ubi¹e je k'o zeca, æurku... Ko je jebe kad mora da se ¹valeri¹e i svojkira... :D

Zeljkamp

Name¹ta je aktuelna vlast jer ih javno kritikuje.
TwinZ Auto & Moto

Boban_m

Jbg, ko s djavolom tikve sadi...Sva medijska zastupljenost doticne nosilice (jel se tako dzender senzitivno kaze za nosioca u zenskom rodu?) estradne misli nema mnogo veze s muzikom nego sa verbalnim i vizuelnim egzibicionizmom, skandalima, svadjama, prozivanjima itd. Ne mozes novine procitati a da ona nema nesto za izjavi, obicno sa pozicije moralne vertikale. Jbt ja ne znam ni jednu njenu pjesmu. U ovom svijetu izopacenih vrijednosti i ovo ce biti boost popularnosti doticne umjetnice. A njenom muzu (i ostalim poznavaocima materije) je najjasnije da li je cavka sa slike njena.

Splinter

Небитни пролазник

®or¾

 [rofl] naravno da  ne zna¹ ni jednu njenu pesmu,ta vrsta " muzike"je saèuvaj Bo¾e,ne znam ni ja ali je neverovatno sa kojim u¾ivanjem narod èita ove budala¹tine,zaboravljajuæi na svakodnevne muke,mnogo je va¾no da li je èavka njena i sa kim se ona kre¹e.  [neampojma] O novinama da i ne govorim,razapinju je i razvlaèe,onako ba¹,ba¹ na slamèicu,a ga¾u za njene buduæe nastupe komotno pomno¾i sa pet i to minimum.I ko je onda lud? [cheers]

Lazic

Kad je Mrle stavio slike pre neki dan, pogledao sam, skapirao ko je, pomislio, e budale i nastavio da radim ¹ta god sam radio u tom trenutku... Oèigledno je narod pun pièkopaæenika... :)

Lone Wolf

То што је перверзна и глупа ми је само плус....
Шта ће ми ако је препаметна и даска?
Или сликовито: Карауша или Брнабичка?
Не може рај на земљи.

bucko

Zbog Karleuse i ovih njenih jebaca danima ne znamo sta je sa Darkom Lazicem i dal se opet drogira :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Splinter

#41356
Ал` смо фини! Мора да сте се у родили у Финској! Ма пустите ме те филозофије. Платио бих јој и радио бих јој све оно што прочитах. И дозволио бих јој да ме изудара по гузи!  [rofl]Јок, ви не би! Ма јашта! Била је добра риба за секс и остала, а то што неко овде прозива да има пичкопаћеника, само нека прозива. Да му дође у спаваћу собу и да се скине, најурио би је! АХААААА!

Сходно томе, немој много да ми се просеравате са финоћом! Нисте се родили у Финској!


Небитни пролазник

Hurricane

..malo si pogre¹io, nisu finci veæ gejevi mahom  [rofl]

dzimika


Splinter

Небитни пролазник