Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 34 gostiju pregledaju ovu temu.

CBRR1

Citat: Laziæ poslato 13 Decembar, 2018, 19:37
Miki, znamo da nisu to svi radili, ali veæ sam pominjao, leta '88-me se mom æaletu hvalio novi kom¹ija kako je Albancu prodao kuæu koja je vredela 100.000dm za 300.000... Godinama pre ozbiljnog sranja sam slu¹ao te prièe... Nije da nisu istinite... Sredinom 60-ih nas je bilo skoro 25%, do kraja 80-ih je to palo na par %...

E ti takvi nek popuse kurac...

UFF

ako moja kuca vredi 100k i ne zelim da je prodam ni za 200k jer nije na prodaju kad neko dodje i ponudi 300k nije da neces da se zapitas sta sve mozes sa time da napravis i da se penzionises u novijoj i vecoj kuci
da ne pricamo o rizicima i pretnjama koje uz to dolaze
poslovni ljudi jbg, ili samo zdrav razum

jebo kucu, napravis drugu, bolju i vecu


a za te kojima je do granica i nacinalizma nek uzmu pusku pa nek idu da pokusaju nesto da promene, srecno :D
nit sam rodjen na kosovu nit sam tamo ikad bio, nacionalista i patriota po difoltu jer eto valjda tako treba ali ne retardiran ni zaslepljen sa ta dva pomenuta kao ni sa religijom
ako nesto vredi 5 a neko ti ponudi 15 onda prodajes, osim ako si glup ko kurac, a taj ko je glup ko kurac taj je i siromasan pa nema sta da proda
nije ti nudio da ti plati za dete nerodjeno ili da ti ga siluje jbt, to je samo nekretnina a ako si bio tamo srecan ko kaze da ne mozes negde drugde biti jos srecniji?
nije do lokacije nit do kuce, sve je u glavi i samo od tebe zavisi

Lazic

Problem je ¹to su te dvostruke, trostruke pare kojima su Albanci plaæali da promene demografsku sliku, na Kosovo odlazile iz dr¾avne blagajne...

Hohštapler

Pri tom, ponudi ti pare za koje kupi¹ kola i 3 stana u BGu za kuæu u nekoj pripizdini...
(Khmm... Koliko Crnogoraca je prodalo straæare Rusima i pokupovalo stanove po Beogradu, Novom Sadu, i sad æera Q7 i balavi kafe po ceo dan...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Èujem da ovih dana kukaju da im je najveæa gre¹ka bila "ulazak" u dr¾avu sa nama... Èuj, Srbi u¹li u zajednicu sa Srbima... [facepalm]

Hattrick

Citat: Hoh¹tapler poslato 14 Decembar, 2018, 00:12
Khmm... Koliko Crnogoraca je prodalo straæare Rusima i pokupovalo stanove po Beogradu, Novom Sadu, i sad æera Q7 i balavi kafe po ceo dan...



Splinter

#41106
Citat: CBRR1 poslato 13 Decembar, 2018, 18:56
Citat: Splinter poslato 13 Decembar, 2018, 15:02
Ne znam da li je smesno ili zalosno. Procenite sami!


Tri bambija za tebe, jel ti to dosta?

Hvala ne treba!
Небитни пролазник

CBRR1

Citat: Splinter poslato 14 Decembar, 2018, 07:56
Citat: CBRR1 poslato 13 Decembar, 2018, 18:56
Citat: Splinter poslato 13 Decembar, 2018, 15:02
Ne znam da li je smesno ili zalosno. Procenite sami!


Tri bambija za tebe, jel ti to dosta?

Hvala ne treba!

Treba treba...ipak je provokacija namenjena i nama drugacijima...

CBRR1

Citat: Hoh¹tapler poslato 14 Decembar, 2018, 00:12
Pri tom, ponudi ti pare za koje kupi¹ kola i 3 stana u BGu za kuæu u nekoj pripizdini...
(Khmm... Koliko Crnogoraca je prodalo straæare Rusima i pokupovalo stanove po Beogradu, Novom Sadu, i sad æera Q7 i balavi kafe po ceo dan...

Ne bih voleo, da dodjes u situaciju da ti madjari oduzmu kucu ili im prodas za x3 jer vidis da ce ti oduzeti, i da tu nema prostora za tebe i decu...

dzimika

Ja kad bih prodao kucu za 3x vise nego sto vredi sigurno ne bih ostao u srbiji, jer kad krenu da u BG placaju 3x vise onda jebo tu zemlju, tu vise i nema drzave onda

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

eclipse4

Citat: dzimika poslato 14 Decembar, 2018, 20:31
Ja kad bih prodao kucu za 3x vise nego sto vredi sigurno ne bih ostao u srbiji, jer kad krenu da u BG placaju 3x vise onda jebo tu zemlju, tu vise i nema drzave onda

ja tu vidim odlican biznis

stilgar

Citat: eclipse4 poslato 14 Decembar, 2018, 23:16
Citat: dzimika poslato 14 Decembar, 2018, 20:31
Ja kad bih prodao kucu za 3x vise nego sto vredi sigurno ne bih ostao u srbiji, jer kad krenu da u BG placaju 3x vise onda jebo tu zemlju, tu vise i nema drzave onda

ja tu vidim odlican biznis
tako i AV razmislja samo na visem nivou...rasproda sve u srbiji za masne pare i ode na floridu...

megaidiot

ali i tamo ima vec ko da ga doceka

stilgar

Citat: megaidiot poslato 15 Decembar, 2018, 00:33
ali i tamo ima vec ko da ga doceka
morace dobro da se ucipi inace :)


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Jadno dete... Ako ni¹ta pre æe da se ugu¹i nego ¹to æe da se razbije...

eclipse4

Citat: stilgar poslato 15 Decembar, 2018, 00:27
Citat: eclipse4 poslato 14 Decembar, 2018, 23:16
Citat: dzimika poslato 14 Decembar, 2018, 20:31
Ja kad bih prodao kucu za 3x vise nego sto vredi sigurno ne bih ostao u srbiji, jer kad krenu da u BG placaju 3x vise onda jebo tu zemlju, tu vise i nema drzave onda

ja tu vidim odlican biznis
tako i AV razmislja samo na visem nivou...rasproda sve u srbiji za masne pare i ode na floridu...

naopako...ako imas njegov br nazovi ga,kazi mu lik ti nudi kucu za 3x vece pare nego sto vredi,ako kupi moju kucu imas od mene 50.000e ti licno,ja kupim jos dve i zoves ga opet i ja mu ponovo prodam te dve po 3x vecoj ceni i obecavam da se nigde necu seliti...icicu samo na more jednom do dva puta godisnje...

PECA BMW

Citat: eclipse4 poslato 15 Decembar, 2018, 21:33
Citat: stilgar poslato 15 Decembar, 2018, 00:27
Citat: eclipse4 poslato 14 Decembar, 2018, 23:16
Citat: dzimika poslato 14 Decembar, 2018, 20:31
Ja kad bih prodao kucu za 3x vise nego sto vredi sigurno ne bih ostao u srbiji, jer kad krenu da u BG placaju 3x vise onda jebo tu zemlju, tu vise i nema drzave onda

ja tu vidim odlican biznis
tako i AV razmislja samo na visem nivou...rasproda sve u srbiji za masne pare i ode na floridu...

naopako...ako imas njegov br nazovi ga,kazi mu lik ti nudi kucu za 3x vece pare nego sto vredi,ako kupi moju kucu imas od mene 50.000e ti licno,ja kupim jos dve i zoves ga opet i ja mu ponovo prodam te dve po 3x vecoj ceni i obecavam da se nigde necu seliti...icicu samo na more jednom do dva puta godisnje...

Izdajico , a " letujte u srbiji "  to nista a ? :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

Citat: eclipse4 poslato 15 Decembar, 2018, 21:33
Citat: stilgar poslato 15 Decembar, 2018, 00:27
Citat: eclipse4 poslato 14 Decembar, 2018, 23:16
Citat: dzimika poslato 14 Decembar, 2018, 20:31
Ja kad bih prodao kucu za 3x vise nego sto vredi sigurno ne bih ostao u srbiji, jer kad krenu da u BG placaju 3x vise onda jebo tu zemlju, tu vise i nema drzave onda

ja tu vidim odlican biznis
tako i AV razmislja samo na visem nivou...rasproda sve u srbiji za masne pare i ode na floridu...

naopako...ako imas njegov br nazovi ga,kazi mu lik ti nudi kucu za 3x vece pare nego sto vredi,ako kupi moju kucu imas od mene 50.000e ti licno,ja kupim jos dve i zoves ga opet i ja mu ponovo prodam te dve po 3x vecoj ceni i obecavam da se nigde necu seliti...icicu samo na more jednom do dva puta godisnje...

upravo
zasto bi neko placao 3x od trzisne cene?
nije da ce tuda sutra da prodje auto put ili da se zida stadion pa da se obogati na razlici
plus vlasnik kuce ima pretnje po zivot ako ostane, u tom slucaju mu ponudis 1/3 cenu i mozda ali moooozda mu das pola vrednosti
ili ga pojede mrak i dobije qrac a kucu naslede rodjaci koji ne smeju ni da dodju da se i njima isto ne desi

ali ne i pored svih tih prednosti albanci nude srbima ne duplu vec trostruku vrednost objekta  [rofl]

zasto bi to uradili?

pa kako zasto? zato sto vole srbe naravno