Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Dukags


stilgar


Lazic


bogdan

  :D postaæe sinonim za  fake-news  :D

®or¾

Ona je veæ postala sinonim,za kako " ja moron,da doðem do posla" jbg ima¹ tatu kretena,koji blage veze nema ¹ta da uradi sa svojim detetom,a da je pri tom uhlebi i onda je sasvim " uredu" da je bubne na tv.To ¹to æera nezna ni da proèita sa idiota,nema veze. Kada se setim ¹ta je studio B,bio pre revolucije i ¹ta je sada blago je reèeno da mi se povraæa. [samoubistvo]

dzimika

studio B je bila do SNS-a prava i ozbiljna televizija, imali su kvalitetniji program u jednom trenutku nego televizije sa nacionalnom frekfencijom, mislim da je to bilo za vreme Timofejeva

megaidiot

krenuli su oni nizbrdo dosta pre sns-a, ali su se dugo drzali nekih normi. ovo sada je bruka. dusko radovic se prevrce u grobu.

®or¾

Svi koji su gutali suzavac jebenog petog oktobra se oseæaju,blago reèeno posramljeno!Jebem i seme i pleme,kompletnoj hoh¹taplerskoj,lopovskoj dru¾ini koja je posle toga zasela na vlast i sebe prozvala  opozicijom samoj sebi!.Sve gladno lopovsko govno do govneta,jedna svetla taèka ne postoji!Jebeni Perica je u jednom potpuno u pravu,dok je njima ovih balvana u nazovi opoziciji,mogu mirno da spavaju.Mislim da se nikada vi¹e neæe skupiti kritièna masa kao tada i da æe pièkousti sa kamarilom da vlada dok mu ne dosadi i dok vi¹e ne bude bilo ¹ta da se proda i mazne.Pièkousti je populistièki genije,za¹to im nudi ponovo izbore,jel treba i o tome da diskutujemo?Mi u Srbiji nemamo jedan jedini slobodan medij,a velika veæina naroda glupa,pa glupa i nerazmi¹lja dalje od svog sopstvenog fri¾idera!Izvinjavam se na ovom izlivu ne¾nosti ali stvari stoje ba¶ tako!! [samoubistvo] [veryangry]

Lazic


slave74

Slobu je srusio zapad, postavio unapred vestacki napravljen Dos, usput je uklonio Vuka Draskovica, da ne bi bio konkurencija Dos-u , optuzivsi Milosevica i za to.
Zatim je srusio Ds, jer nije planiranom brzinom radila po njihovoj zelji, postavila pedera, pa i njega ce svrgnuti, kad i ako bude trebalo..
Al nije on glup , pristace na sve sto traze, ne bi li ostao kolko hoce.

To sto ovi na vlasti jebu narod, zapadu ne smeta, cak naprotiv. Nemoj da se zavaravamo opozicijom i moje je misljenje je: kakav je nas narod takva je i vlast.
Ja sam u vreme 5 oktobra vec znao da ce biti ovako, ne bas u detalje, i ne ovoliko crno, ali imao sam bolju perspektivu od vecine zatrovanog naroda, jer sam vec tada bio izvan Srbije.

Neki ce reci da nismo bolje ni zasluzili. Po meni neki jesu, neki nisu. Moramo shvatiti da nam je zemlja prljava razlicitim slojevima gradjana, kojima je i ovo super.


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Nije problem ako ima dovoljno velike sise... :D




@Slave74:
Gde ne odoh onomad, pizda mi strinina, zanosio se da idejama o boljem ¾ivotu ovde... Za razliku od svih do sada, ovaj olo¹ je dobro shvatio da sve ¹to treba da radi je slu¹a pez pogovora i nema problema... I to je ozbiljan problem... Paju bi zapad sru¹io Milo¹eviæa da je bio popularan kao posle osme sednice...

El Jefe


Новосадски диксиленд бенд је 1965. године пред почетак концерта у хали Новосадског сајма, дочекао чувеног Луја Армстронга.
Друштво за заштиту од животиња

Splinter

Небитни пролазник

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Splinter

Ne znam da li je smesno ili zalosno. Procenite sami!

Небитни пролазник

CBRR1

Citat: Splinter poslato 13 Decembar, 2018, 15:02
Ne znam da li je smesno ili zalosno. Procenite sami!



Tri bambija za tebe, jel ti to dosta?

Lazic

Miki, znamo da nisu to svi radili, ali veæ sam pominjao, leta '88-me se mom æaletu hvalio novi kom¹ija kako je Albancu prodao kuæu koja je vredela 100.000dm za 300.000... Godinama pre ozbiljnog sranja sam slu¹ao te prièe... Nije da nisu istinite... Sredinom 60-ih nas je bilo skoro 25%, do kraja 80-ih je to palo na par %...

PECA BMW

Citat: ®or¾ poslato 12 Decembar, 2018, 13:37
Svi koji su gutali suzavac jebenog petog oktobra se oseæaju,blago reèeno posramljeno!Jebem i seme i pleme,kompletnoj hoh¹taplerskoj,lopovskoj dru¾ini koja je posle toga zasela na vlast i sebe prozvala  opozicijom samoj sebi!.Sve gladno lopovsko govno do govneta,jedna svetla taèka ne postoji!Jebeni Perica je u jednom potpuno u pravu,dok je njima ovih balvana u nazovi opoziciji,mogu mirno da spavaju.Mislim da se nikada vi¹e neæe skupiti kritièna masa kao tada i da æe pièkousti sa kamarilom da vlada dok mu ne dosadi i dok vi¹e ne bude bilo ¹ta da se proda i mazne.Pièkousti je populistièki genije,za¹to im nudi ponovo izbore,jel treba i o tome da diskutujemo?Mi u Srbiji nemamo jedan jedini slobodan medij,a velika veæina naroda glupa,pa glupa i nerazmi¹lja dalje od svog sopstvenog fri¾idera!Izvinjavam se na ovom izlivu ne¾nosti ali stvari stoje ba¶ tako!! [samoubistvo] [veryangry]

Tuzno ali je tako , a ko ima pun frizider gleda gde ce na letovanje .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !