Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Gašpar

Citat: UFF poslato 06 Decembar, 2018, 02:00
ne znam za rumune ali moj doberman je jos tinejdzer i voli svakog i hoce da se igra i mazi sa svima osim sa ciganima, njih jednostavno hoce da pojede
i mogu da se derem, da ga bijem, ne pomaze nista sto inace deluje, kidise, ne staje, ne jebe zivu silu a niko ga to ucio nije  :wtf:

I moj bokser. I drugaricin terijer... i svi bez obja¹njenja.

bogdan

naèin hodanja  dr¾anje uop¹te , moja pokojna Lola , kad komsija prolazo trezan  ona ga ne primeæuje , vraæa se pijan   da ga pokida  a isti èovek

Hurricane

Moja Naomi hoæe da pojede strica i po¹tara samo njih dvojicu, inaèe jedan vrlo umiljat jazavièar...

Ivicat


mali_zmaj

Citat: Hurricane poslato 07 Decembar, 2018, 13:42
Moja Naomi hoæe da pojede strica i po¹tara samo njih dvojicu, inaèe jedan vrlo umiljat jazavièar...

Jedan od malobrojnih pasa kojeg nisam pomazio.,na kojeg god sam nai¹ao ljut kao feferona i prgav!!  Ili te max. ignori¹e!!  Treæe nema!!
jin-jang

mareskin

Citat: mali_zmaj poslato 07 Decembar, 2018, 14:40
Citat: Hurricane poslato 07 Decembar, 2018, 13:42
Moja Naomi hoæe da pojede strica i po¹tara samo njih dvojicu, inaèe jedan vrlo umiljat jazavièar...

Jedan od malobrojnih pasa kojeg nisam pomazio.,na kojeg god sam nai¹ao ljut kao feferona i prgav!!  Ili te max. ignori¹e!!  Treæe nema!!

Kakav bi ti bio da izgleda¹ kao on??? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

monsterbnt

Citat: bucko poslato 07 Decembar, 2018, 09:49
Citat: monsterbnt poslato 07 Decembar, 2018, 02:25
Fluffy je samojed koji kao rasa vazi za nesposobnog da ujede.... do sad ima 5 recki sa ciganima.... Ne sa romima nego sa kontejnerskim ciganima... Lola ih se plasi i bezi od njih i cvili, a ova ujeda ako joj pridju.... Drugar dreser kaze da je u pitanju ''miris''.... Njima je to neprirodan miris za ljude i mnogi psi ga citaju kao pretnju
Mislim da nije miris jer moj doberman kidise na cigane takodje al cak i kad mu dolaze u susret na onoj samohotki,nemoguce da smrde 50 metara ispred a u pokretu su

O itekako osete. Na normalne ne reaguje uopste, tj reaguje kao na sve ostale ljude (pridje kao da se mazi kad se sagnes ona te izmosira). Samo na kantoprevrtace.
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4


Kanarinac

Hurikanu kakvi su jazavicari za gajbu? Daj malo info mozes i u pp. Ja vec odavno hocu da uzmem jednog, ali jbg zena deca i to 😂

Lazic


Hurricane

Citat: Kanarinac poslato 08 Decembar, 2018, 00:46
Hurikanu kakvi su jazavicari za gajbu? Daj malo info mozes i u pp. Ja vec odavno hocu da uzmem jednog, ali jbg zena deca i to 😂

sjajni su,

obavezno zenku da uzmes, ima jace osobine, nista ih ne ucis sve im je urodjeno, neverovatno poslusne, na rec, ne prave nikakvu svinjariju, nista,

prave dame, sve kvalitetne karakteristike, osim tih, jel da, dugackih nogu..

ali opet ne mora mnogo zato ni da se seta  ;D



ovu moju svi obozavaju, osim naravno strica i postara









UFF

mini doberman :)

kad ces da je dovedes malo u posetu roditeljima?

Kanarinac

Ne mogu da uzmem zenku, mora muzjak jer ce se zvati Toza 😁 Aj smaracu te kad se vidimo jos

Lazic

Mo¾e¹ ti i ¾enku da zove¹ Toza, neæe da se buni...

Kanarinac

Mogu, ali ne ide :) Ne ide da Toza bude riba

Lazic


megaidiot

Citat: Kanarinac poslato 09 Decembar, 2018, 00:02
Mogu, ali ne ide :) Ne ide da Toza bude riba
ako se ne preziva krasniæi

Lazic


El Jefe

Ма јазавичари су генијални. Пајина Мрвица боље балансира када је вози на  мотору него неки са факултетом.
Друштво за заштиту од животиња

Flavius Valerius Aurelius

Odem u klavir ¹op iz dosade (jamaha diler) I od svih stvari koje imaju vidim i ovo. Nisam ni znao da ih imaju ovde