Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 30 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: El Jefe poslato 02 Jul, 2018, 10:02
Леп младунац. У мом крају се врати у реку и каже мантра - Иди дете кући и пошаљи бабу.
Mhm, isto ka¾emo prasiæima i jagnjiæima... ;D

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mkt


Dukags


Lazic


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Meðunarodni pozdrav MM je daleko stigao... :D

Lazic


mi¹ko_kolo

Citat: Laziæ poslato 04 Jul, 2018, 09:17
[facepalm] [samoubistvo]



I ja bih je upucao iako ti i ja ne delimo razloge za isto.

Lazic

:D ;D :D :-*

Znam da ne veruje¹ da bi se crkva sru¹ila ili beba zapalila da je nekr¹tenu unesu... :D

Biker-Boy

To s krstenjem beba je cista glupost, pa i sam isus je bio krsten kad je vec imao negde oko 30 godina :D 
znaci bio je odrasla osoba, znao je sta radi, nije mu niko nista nametnuo, sam je to hteo,
tako da ovo sa bebama je hard kor indoktrinacija,
a najjaci su mi oni sto tvrde da nekrsten Srbin, Hrvat itd.. NIJE pravi Srbin Hrvat itd... 
pa jbt mi smo postojali mnogo pre nego sto su dosli i na silu nas naterali da primimo hriscanstvo,
i sad se busamo sa tim hriscanstvom, i cak smo dosli do toga se bijemo i idemo u ratove zbog toga necega sto nije nase sto nam je davno nametnuto,
i kao mrzimo bosnjake jer su primili islam, pa ni mi nismo nista bolji... u najmanju ruku smesno.
I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

Ja ih ne mrzim zbog vjere,vec sto mi zele nametnuti svoju vjeru kao jedinu ispravnu,izmisljenu drzavu,i nacionalni identitet sa kojim se ne positovjecujem,o izmisljenom jeziku da ne govorim.... Mislim ne mrzim ih,al ih se plasim na kraju...,poceli su naseljavati Bosnu prvo mudjehedinima,pa su oni donijeli ekstremni islam,pa sad imamo,vehabije,selefije,itd,itd..,jos sad kad pokoji izbjeglica iz Sirije ostane,pa se krenu razmnozavati kao zecevi..,pa raznositi bombama u po Banja Luke,zato sto smo mi hriscani,nevjernici....  Daleko ste vi od bosne.....,pa bosnjacke zrtve su jedine,srpske i ne postoje....,jok Srbi su se sami klali,ubijali,i odsjecali glave... ,da ne nastavljam dalje.... Ne zivite sa njima,na vasu srecu..  Ima naravno dobrih ljudi,al politika,koja ih  tjera u ekstremni islam,ubija!!!   
jin-jang

Biker-Boy

To samo pokazuje koliko su se ljudi otudjili jedni od drugih zarad nebitnih stvari kao sto je religija.
No u svakom slucaju, da moram da biram, naravno da bi radije ziveo u nekoj hriscanskoj zemlji nego u islamskoj, jer islam jos nije doziveo svoju racionalizaciju, jos su u kamenom dobu, seku se glave za gluposti, zene se tretiraju kao stoka za rasplod, nema alkohola, svinjetine itd...
bosna je jos super naspram ovih ekstrema na istoku.

I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

Jeste..,to je istina,samo dokle..!? Nadam se da ce se dozvati pameti i shvatiti da su europski narod,a ne turski ili arapski..,mada ni Hrvati nisu bolji,a krscani su,suruju sa fasizmom i ustastvom stalno...,umjesto da se odreknu toga..,ma ima i naseg sranja dosta..,ma ovaj Balkan je proklet uopsteno,narodi su ovdje sludjeni totalno nebitnim stvarima!!   [ludak]
jin-jang

friziderdzija

Citat: mali_zmaj poslato 04 Jul, 2018, 20:02
Ja ih ne mrzim zbog vjere,vec sto mi zele nametnuti svoju vjeru kao jedinu ispravnu,izmisljenu drzavu,i nacionalni identitet sa kojim se ne positovjecujem,o izmisljenom jeziku da ne govorim.... Mislim ne mrzim ih,al ih se plasim na kraju...,poceli su naseljavati Bosnu prvo mudjehedinima,pa su oni donijeli ekstremni islam,pa sad imamo,vehabije,selefije,itd,itd..,jos sad kad pokoji izbjeglica iz Sirije ostane,pa se krenu razmnozavati kao zecevi..,pa raznositi bombama u po Banja Luke,zato sto smo mi hriscani,nevjernici....  Daleko ste vi od bosne.....,pa bosnjacke zrtve su jedine,srpske i ne postoje....,jok Srbi su se sami klali,ubijali,i odsjecali glave... ,da ne nastavljam dalje.... Ne zivite sa njima,na vasu srecu..  Ima naravno dobrih ljudi,al politika,koja ih  tjera u ekstremni islam,ubija!!!   
ko su selefije?

Dukags


mali_zmaj

Selefije i vehabije..,jedne od sekti islama,tako da ih nazovem,imaju svoje viðenje i praktikovanje islama i propovjedanje ...,ekstremi uglavnom...,zna¹ kad ne priznaju Islamsku zajednicu u B i H..,¹ta dalje da ti ka¾em...,npr..znaèi jedan imam,izboden par puta,napadnut mu sin,zatio ¹to èovjek na svojim predavanjima (ne znam kako oni to zovu) u d¾amiji,propagira mir i su¾ivot sa kom¹ijama hri¹æanima...
jin-jang

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 05 Jul, 2018, 16:32
Selefije i vehabije..,jedne od sekti islama,tako da ih nazovem,imaju svoje viðenje i praktikovanje islama i propovjedanje ...,ekstremi uglavnom...,zna¹ kad ne priznaju Islamsku zajednicu u B i H..,¹ta dalje da ti ka¾em...,npr..znaèi jedan imam,izboden par puta,napadnut mu sin,zatio ¹to èovjek na svojim predavanjima (ne znam kako oni to zovu) u d¾amiji,propagira mir i su¾ivot sa kom¹ijama hri¹æanima...

Znam za jednog Jevreja ¹to je to propagir'o, pa ga razapeli na krst... Ta prièa se nigde ne prodaje lako. Kao ovde kad bi neko prièao kako treba ¾iveti u miru i ljubavi sa kom¹ijama Hrvatima i muslimanima.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 05 Jul, 2018, 17:03
...
Znam za jednog Jevreja ¹to je to propagir'o, pa ga razapeli na krst... Ta prièa se nigde ne prodaje lako. Kao ovde kad bi neko prièao kako treba ¾iveti u miru i ljubavi sa kom¹ijama Hrvatima i muslimanima.

Infidel  [zena] [zena] [zena]

[rofl] [rofl] [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu