Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

zozon

Citat: Laziæ poslato 22 Maj, 2018, 11:06
Èuo si za neke izvore nafte u Izraelu...? :)
Oni su vodili rat zbog vode na golanskoj visoravni ... boli njih za naftu

mrle

Citat: PECA BMW poslato 23 Maj, 2018, 22:45
Bas u toj ulici drugaru pre dva dana maknuli akku sa 124-e , star 2 meseca a 110A :D
moj tast jedno veèe pre oko dva meseca, nije uterao golfa2 u dvori¹te, Grèiæa Milenka, èuo on neku lupnjavu oko 3-4 ujutru, dok se razbudio i pogledao kroz prozor (auto parkiran pred kuæom), nema akumulatora. Snimile ga kamere Zavoda za zavarivanje, klasika, duks sa kapuljaèom, mr¹av, visok... i ðoka.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

mkt


El Jefe

#40186
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

#40187

К75 Мad Ass
Друштво за заштиту од животиња

rboban

Ride It Like You Stole It

Bishke

You should do one thing every day that scares you

Lazic

Pa ovo je odlièno.... :o :D

durmitor2000

Prc

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Hohštapler

Bmw madass je genijalan!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Dukags

Citat: El Jefe poslato 26 Maj, 2018, 00:42


Èini mi se da je ova fotografija fake, jer je mu je lice cisto, a na cuvenom Zapruderovom filmu se jasno vidi kako mu je sadrzaj iz glave prekrio pola lica? Ili je film ..?


https://youtu.be/iU83R7rpXQY


Lazic

1. Na Zapruderovom snimku se ne vidi "fotograf" one slike...
2. Ovo na slici je Rob Lou, scena iz filma o JFK...

Hattrick

Ako je ovako precizan pogodak ovim kalibrom na metu u pokretu, na 5cm od glave njegove zene, odradio onaj nesrecnik sa prozora biblioteke, ja sam Rimski papa. Ko je jednom usao u streljanu zna o cemu pricam.

eclipse4

#40199
Citat: zozon poslato 24 Maj, 2018, 01:24
Citat: Laziæ poslato 22 Maj, 2018, 11:06
Èuo si za neke izvore nafte u Izraelu...? :)
Oni su vodili rat zbog vode na golanskoj visoravni ... boli njih za naftu

tema o ratu bez mene???

pa to vam je kao rat bez oruzja :)


Citat: El Jefe poslato 26 Maj, 2018, 00:42


jako zanimljive misice vrata imao.....drzali su glavu odlicno cak i nakon pogotka u njoj.....interesantno

Citat: Hattrick poslato 27 Maj, 2018, 01:26
Ako je ovako precizan pogodak ovim kalibrom na metu u pokretu, na 5cm od glave njegove zene, odradio onaj nesrecnik sa prozora biblioteke, ja sam Rimski papa. Ko je jednom usao u streljanu zna o cemu pricam.

zar mislis da je hteo da mu postedi zenu ???

prvi metak je omanuo vidise da je pogodjen negde u predelu vrata ili grudi,drugi je odradio pravu stvar,minimum 2 snajpera,mada i jedan da je bio imao je vreme da napuni pusku ponovo i zapuca.

a jedan detalj o nesrecniku je

"During his Marine Corps service in December 1956, Oswald scored a rating of sharpshooter (twice achieving 48 and 49 out of 50 shots during rapid fire at a stationary target 200 yards [183 m] away using a standard issue M1 Garand semi-automatic rifle), although in May 1959, he qualified as a marksman (a lower classification than that of sharpshooter). Military experts, after examining his records, characterized his firearms proficiency as "above average" and said he was, when compared to American civilian males of his age, "an excellent shot" "

a da je promasio metu velicine covecije glave na 80 metara.....bolje da se sam ubio tamo u biblioteci.