Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

neskez

Citat: Laziæ poslato 18 April, 2018, 09:20
Citat: BAneZ poslato 18 April, 2018, 00:49
Tekst iz Kurira nema blage veze sa istinom barem sto se tice vikendice. Ova vila sto se spominje nema veze sa Mihajlovicem, vlasnistvo je nekog lika iz sveta fudbala. Njegova vikendica je obicna, prosecna vikendica kakvih po Srbiji ima na hiljade.
I ja ga tako cenim...

Najtuznije od svega sto je covek nakupio za ko zna koliko desetina ovakvih vikendica, ali ova NIJE njegova.

Isto tako bi bilo super da mi je prvi komsija preko puta Dule Mihajlovic, ali kao sto to obicno biva NIJE, vec samo Bane koji se manijacima licno predstavio u Debrcu

slave74

Skoro sam prosao pored te "vikendice" sto se prodaje na oglasima, i pitao dvojicu radnika EPS ,koji su nesto stemali na banderi pored puta:
Da li je to kuca Dusana Mihajlovica? Kazu nije, ona je jos dalje zavucena na Povlen.
E sad mozda su i lagali , mozda je i neka kombinacija na drugog vlasnika, kako cesto i rade...

Splinter

Citat: slave74 poslato 18 April, 2018, 10:13
Skoro sam prosao pored te "vikendice" sto se prodaje na oglasima, i pitao dvojicu radnika EPS ,koji su nesto stemali na banderi pored puta:
Da li je to kuca Dusana Mihajlovica? Kazu nije, ona je jos dalje zavucena na Povlen.
E sad mozda su i lagali , mozda je i neka kombinacija na drugog vlasnika, kako cesto i rade...

Нису те слагали!
Небитни пролазник

mareskin

Sad ne mogu da naðem fotografije Mihailoviæeve vikendice sa Povlena, ali to nije ova. Pokojni otac je vi¹e puta bio kod njega na Povlenu.
Koliko se meni èini ovo je nekoga ko ima veze sa sportom, ali nikako ne mogu da se setim koga.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


BAneZ

Nije vulkanizer, nisam niciji, samo svoj. To sto nemam veci broj postova je mozda sto me mrzi da kuckam, a ovaj sam napisao cisto sto znam stanje pa me malo isprovocirao tekst. Svracao sam vise puta na gradiliste dok je ova vila bila jos u izgradnji, a pre nekoliko godina upoznao vlasnika licno, takodje znam i razlog prodaje. Sto se bivseg ministra tice, njega nikad nisam upoznao, nemam nikakvo misljenje o njemu ali tacno znam gde je njegova vikendica, i kako izgleda i spolja i iznutra jer sam jednom prilikom ulazio. Uvek je bilo prica cim proleti neki helikopter u pravcu Povlena da ide kod njega, ali ja bar ne znam nikoga ko je i video da slece gore, a znam dosta ljudi sa tog podrucja. A sto se tice anonimnosti videli su me ljudi koji su bili u Debrcu, kod Neska, pre dvadesetak dana, tako da te Perice, Djokice ostavite za nekog drugog.

Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Imam ja sliènu sliku svoje pokojne ujne u Sarajevu 1992-ge...

Lazic


Biker-Boy

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
[samoubistvo] [samoubistvo] [samoubistvo]
Samo ce joj se kasti posle nekog vremena... valjda...
I feel the need..... the need for speed !!!

Hattrick

Ihhh Amerikanke.  :)
Znas ti vrlo dobro how to attach it.  :)
I to vec jako dugo vremena  :)

eclipse4


Biker-Boy

Moze i da pita bilo koju drugaricu, ionako ih vecina redovno prima u buljsona :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


Lone Wolf

Ona ne zna a ovde samo sipaju saveti...
Не може рај на земљи.

gixxer


mareskin

Citat: Lone Wolf poslato 19 April, 2018, 14:42
Ona ne zna a ovde samo sipaju saveti...


Eto... gde smo mi, a gde je svet.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња