Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

CBRR1

Citat: freepartyman poslato 08 Mart, 2018, 17:52




You have already posted a thanks to this post at 31 Jul, 2012, 06:47

Biker-Boy

Sportisti zajedno sa ekipom iz Holivuda i pevacima su jebeno jeeebeno precenjeni....
I feel the need..... the need for speed !!!

freepartyman

 Nije problem u Ivani konkretno ne kazem da ne zasluzuje te stvari ,problem je u drzavi,koja svrsava na sportiste a ljude koji su je branili i dali zivot za nju tretira kao pseta.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

megaidiot

hleba i igara. ako hoces da stedis na hlebu onda mora vise igara.

mareskin

Citat: freepartyman poslato 08 Mart, 2018, 18:01
Nije problem u Ivani konkretno ne kazem da ne zasluzuje te stvari ,problem je u drzavi,koja svrsava na sportiste a ljude koji su je branili i dali zivot za nju tretira kao pseta.

Nije meni problem novac za spotiste. Nemamo mi milion vrhunskih sportista da ne bi mogli da ih nagradimo za globalne uspehe.
Meni je problem ¹to je ova zemlja kakva god da je dovoljno bogata da mo¾e da pomogne i ratnim invalidima, ali lopove na vlasti i njihove prilepke je te¹ko nahraniti.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

milomir22

A sta tek reci za nacionalne penzije pevaljkama i muzikantima. Uze Lepa Lukic 50 000 i ode u kazino da spiska tu sicu, a dinara u pio fond nije uplatila. Moji ceo zivot izdvajali doprinose, majka ima 24 000, a otac 30 000 penziju. Ali nije svima zet Sutanovac-smrdljiva lopovcina.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

CBRR1

Citat: milomir22 poslato 08 Mart, 2018, 20:21
A sta tek reci za nacionalne penzije pevaljkama i muzikantima. Uze Lepa Lukic 50 000 i ode u kazino da spiska tu sicu, a dinara u pio fond nije uplatila. Moji ceo zivot izdvajali doprinose, majka ima 24 000, a otac 30 000 penziju. Ali nije svima zet Sutanovac-smrdljiva lopovcina.
Kazi roditeljima da idu u kazino, bar ce po necemu biti slicni Lepi Lukic.. ;D  nije sve tako crno, nek igraju na crveno.... ;D ;D

milomir22

#39728
Ni po cemu oni nikada nece biti slicni pevaljki raspaloj.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hohštapler

Citat: freepartyman poslato 08 Mart, 2018, 17:52




Nek se napu¹i uticajni tvitera¹ kurca.. Ali za stvarno. Do krajnika.
Ja Ivanu znam od malena, i ne znam dal vam je jasno kolko je odricanja, treninga, posveæenosti iza te medalje?
Ovoj kurcopu¹aèici to verovatno deluje kao "7 metara" ali iza te medalje su hiljade i hiljade metara. Krvi i znoja. Ustajanja u 6am kada je krava spavala, voðenje raèuna o svakom komadu koji pojede kada je krava ¾drala picu, odlaska u krevet u 22h kad je krava i¹la da luduje.
Ivana je veoma skroman èovek, nema bogate roditelje, nije imala ni posebne uslove niti joj je usput dr¾ava pomagala. Posebno u poèetku. Svojim ljubavlju prema tom sportu (alo bre, atletièar u Srbiji.. Pa ne znam dal postoji manje popularan sport) je stigla do toga gde je....
7m... Mr¹ bre uticajna tvitera¹ka droljetino. Kako ljude boli tuði uspeh...a verovatno je i boli ¹to joj deèko rekao da je Ivana do jaja riba. 100.000e je kurac za ovu dr¾avu, za osobu koja je svetski simbol.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MIGE

niko ne spori sto je Ivana sve to dobila..nego sto veteran nije dobio 200.000e,stan i penziju... e to je problem

monsterbnt

Ivana jeste zasluzila, ali njoj ne zavisi egzistencija od toga.... Skoro je potpisala ugovor o sponzorstvu sa Red Bull-om sto samo govori o njenoj sportskoj velicini. Red bull placa samo najbolje. A skoro sam slikao Danijelu Jankovic, paraolimpijku, devojku koja nema ni sake ni stoipala a osvaja medalje u tekvondu, penje se na planincine, vozi mount bike..... Cekala je 3 godine na 10.000 za medalju na evropskom sampionatu koje cak nije ni trazila ali joj pripadaju..... Dobila ih je tek kad su mediji nagazili drzavu.... Sa druge strane, deca se lece SMS-ovima.

Nije problem u nagradi za sportiste, problem je u prioritetima drzave....
Smrt SVIMA!!!!

Biker-Boy

Najzalosnije je sto je generalno od sporta napravljen cirkus, Duci je to lepo objasnio
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Èuo sam da je pobedu posvetila predsedniku... Nadam se da je izmi¹ljotina...

Lone Wolf

I da je stvarno, pitanje je koliko je dobrovoljno a koliko ©tazi radi.
Не може рај на земљи.

Splinter

Smesne i zanimljive slike!!!
Небитни пролазник

Biker-Boy

Citat: Laziæ poslato 09 Mart, 2018, 10:05
Èuo sam da je pobedu posvetila predsedniku... Nadam se da je izmi¹ljotina...
Samo da ne krene stopama rvaca Stefaneka, saban prodani, postao je sns-ovska podguzna muva/pudlica...
I feel the need..... the need for speed !!!

Lone Wolf

#39737

Не може рај на земљи.

Lone Wolf

#39738

Не може рај на земљи.

Splinter

Небитни пролазник