Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 36 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: durmitor2000 poslato 05 Februar, 2018, 17:02
Istina

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Jeste istina, ali... bosanci ne zidaju takve kuæe... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

Oni i ne zidaju,vec dobijaju od nasih jer pickousti i ostali moraju da se umile ocevima sa zapada

Lazic

Neki deo Los Anðelesa 2017-te godine... Stambena zgrada srednje klase(¹ta god to znaèilo tamo) i beskuænici... Bar im je klima povoljna...



Biker-Boy

E serem im se u te njihove amerike...
I feel the need..... the need for speed !!!

mkt


PECA BMW

Ma ovi satori su ustvari red pred prodavnicom , krajem godine izlazi novi iphone pa hvataju red na vreme !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

megaidiot

dosli turisti iz cehoslovacke pa im zavaljali kamp opremu

mali_zmaj

#39527
Da,da....  tako vjerovatno pricaju za mene i mog starog ovuda,ovi starosjedioci iz Banja Luke..,jebeni izbjeglica iz Pule,ima stan,kucu na selu,auto,sin mu vozi motor, ima auto...,i stan je uzeo!!!   Pa dragi moji,moj caca kad je dosao iz Pule iz fotelje,tj posla koji je radio u Puli,presao je na sleper..,al ne za volan,vec u prikolicu za istovar,tad nista nije dolazilo paletirano,vec svaka gajba voca,banane,brasno..,rucno!!  Poslije cetiri,pet godina na ratistu,se vratio na taj isti sleper,i usput uzgajao na selu jagode,tako je tu cuvenu kucu digao na selu i auto kupio...,kad je napokon poslije dva srcana udara,bruceloze,kile,zapetljanih crijeva,pogresnog lijecenje,i reume i osteoporoze zaradio penziju,i dalje radi kao predsjednik zgrade,i malo zaradjuje mimo penzije.....  A sin,pa sin je isto krenuo sa istovarom slepera , sta se moglo raditi 94 te. I stalno radi sa prekidima i dan danas, a stan,pa stan kreda,a motor,isto kreda,auto imate jednom da pogadjate!!  Zahvaljujem mom starom sto je jebeni radoholik,izbjeglica,mada nikad pomoc nismo uzeli kao izbjeglice,vrijedan i posten,a to sto ga odgovaraju neradnici, ljenovi, tzv. stari Banjalucani kako sebe zovu,boli me i kurac,jebem ih lijene i nesposobne!!!!!!!!!!!!!!!!!    Tata   [kralj]
jin-jang

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Dukags

Najbolje ide dr¾avni auto...

Hurricane

slu¾beni, generalno najbolji za na¹e puteve, 80 preko le¾eæeg ne trepne   ;D

mali_zmaj

jin-jang

misa-pei

Citat: mali_zmaj poslato 07 Februar, 2018, 17:13
I tro¹i najmanje!!!!

A, ne, ne... Gre¹i¹ ¹inko, grdno gre¹i¹... Slu¾beni tro¹e najvi¹e. Èak i preko norme. :D :D :D :D (osim ako ne plaæa¹ sam gorivo :D )

Kad sam kao klinac radio u rent-a-car-u, golf dizel je po normi tukao 8, 9 litara. Realno, 4, 5. Ostatak... zna se. Samo se skupljaju bonovi.
Država je najveći neprijatelj naroda

mali_zmaj

naravno,najmanje tro¹i kad dr¾ava plaæa!!  onda mo¾e i da radi klima 24 sata dnevno,grijanje itd,itd....
jin-jang

Hohštapler

Ne mogu da provalim koji je kamion... èini mi se da je MAN 6ca, al ne vidim celu komandnu :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Splinter

Моја девојка се плаши висине!


Небитни пролазник

Andreja

Citat: Ho¹tapler poslato 07 Februar, 2018, 18:00
Ne mogu da provalim koji je kamion... èini mi se da je MAN 6ca, al ne vidim celu komandnu :D
97% da jeste.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

PECA BMW

Citat: Ho¹tapler poslato 07 Februar, 2018, 18:00
Ne mogu da provalim koji je kamion... èini mi se da je MAN 6ca, al ne vidim celu komandnu :D

i mene zanima dal na punu preticali solo kamionce ili pak ceo sleper prikolicar .

uglavnom vidi se na tabli da je gnjavio sa brzinom pa ga zbog toga i preticu
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lone Wolf

Vozio 80 koliko je maksimalno i dozvoljeno.
Не може рај на земљи.