Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 25 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Gde si ovo na¹ao ? Gde ima jo¹ ovakvog materijala sa snimanja ?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

misa-pei

Sa snimanja "Mad Max". Prvog dela.
Država je najveći neprijatelj naroda

eclipse4


lord_oblivion

Citat: misa-pei poslato 10 Maj, 2014, 21:15
Sa snimanja "Mad Max". Prvog dela.

Znam ¹ta je, zato i pitam.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

eclipse4


Radanovic


mali_zmaj

eh,da klasièna prièa,mrziti izbjeglicu ili ne to je pitanje!!!! dali je on veci ili manji patriota!! zasto je on uspjeo u mom mjestu,a ja nisam..... itd,itd... e sad mali elaborat izbjeglice iz hrvatske!!! ima nas vise vrsta!! oni koji su dobri i lo¹i ljudi!
do¹li su negdje,izbjegli i za par godina sto vezama sto parama koje su vjerovatno imali vec, uspjeli i obogatili se bolje nego neki lokalac,naravno lokalac ga odma mrzi!! a ¹ta bi drugo!?
ako je neki ruralac,jebiga ne valja,jebe vasu urodjenu kulturu....gradsku naravno!!
ako nije ruralac opet ne valja,pa on kao izbjeglica ima neke benefite od drzave itd,itd...
moj primjer je jednostavan,ja nisam izbjegao iz hrvatske,mi smo otisli na vrijeme,moj otac je otisao cim se prva sahovnica zavijorila u Puli,mada Istrani nisu neki ekstrmisti ali eto!! dosli smo u B.Luku i nikad se nismo prijavili kao izbjeglice,i naravno da je stari nasao neki posao putem poznanstava,pa najbolje da budemo gladni,naravno istovarao je slepere,mada je bio foteljas 20 gdina u firmi u Puli,i naravno pokupe ga u rat cetiri godine,naruseno zdravlje,ubijen voljom.....,naravno i srecom je borac pa je docekao i penzije i sad se veseli sa unucima,pije kilo tableta ali jebiga... moja zena je bila u kolonama iz krajine,imali su sve,pa su ostali bez svega!! tast je normalno preko veze nasao posao,morao je,cak je i moja zena i njen mladji brat radili  kao prevodioci i snasli se,tako da su svojim parama,a ne drzavnim,sagradili kucu..itd,itd... to su vam samo neke price..,to na kosovu vam je politicka igra,i samo narod je tu nakraju donji,ima naravno ljudi koju tu svoju nesrecu koristi maksimalno i kenjaju kako su zrtve,a ima onih koji su najebali,sve im je spaljeno,pobijeno.... itd,itd... kao ¹to rekoh ima nas gamadi a ima nas po¹tenih i vrijednih,kulturno vaspitanih.... to nema veze dali je neko izbjeglica ili nije veæ dali je èovjek ili ne,nije niko oti¹ao  iz rodnog mjesta zato ¹to mu se digao...,veæ zato ¹to je morao!!
jin-jang

Dukags


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 11 Maj, 2014, 19:10
eh,da klasièna prièa,mrziti izbjeglicu ili ne to je pitanje!!!! dali je on veci ili manji patriota!! zasto je on uspjeo u mom mjestu,a ja nisam..... itd,itd... e sad mali elaborat izbjeglice iz hrvatske!!! ima nas vise vrsta!! oni koji su dobri i lo¹i ljudi!
do¹li su negdje,izbjegli i za par godina sto vezama sto parama koje su vjerovatno imali vec, uspjeli i obogatili se bolje nego neki lokalac,naravno lokalac ga odma mrzi!! a ¹ta bi drugo!?
ako je neki ruralac,jebiga ne valja,jebe vasu urodjenu kulturu....gradsku naravno!!

Bez ¾elje da bilo koga vreðam: u Novi Sad je do¹lo jako puno ljudi u kratkom vremenu i promenili su strukturu stanovni¹tva. Nije dolazilo po malo ljudi, da se uklope, prilagode, nego mnogo i - meni je bilo oèigledno - grad je poseljaèen. Drastièno. I to je fakat.

©to se "uspeha" tièe - zeme se u NS dr¾e zajedno, dosta stvari re¹avaju preko veze - doðe jedan u firmu, pa povuèe njih jo¹ 10, pa na kraju svi direktori iz istog bosanskog sela. I sad je to prihvaæeno kao normalno: tra¾i¹ vezu, snalazi¹ se. Onako kako sam ja vaspitan, to je sramota.


To je iz tog drugog ugla - "domaæih". Nikog ne osuðujem, ne krivim, prièam samo kako jeste, kako vidim. Ja bih mo¾da bio isti, ili gori, da izgubim sve i izbegnem, ali to nadam se nikad neæu saznati.


montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

©eki

  Ne¹to kao  "Dr¾avni posao"   ;D ;D ;D

El Jefe

Najveci seljak u Novom Sadu je Nenad Èanak
Друштво за заштиту од животиња

mkt

Kombi, a u njemu - "spakovani" BMW X6. 

Rumunski lopovi pokazali su nam da nismo jo¹ ni¹ta videli! Oni su iz Italije prevezli BMW X6 u kombiju, ali su ih provalili tek na maðarskom graniènom prelazu Nagylak. Kontrolom vozila ustanovljeno je da rumunski vozaè prevozi automobil u delovima, a onda je otkriveno da je taj X6 ukraden u Italiji.
http://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10356412_724242010972742_2449640045432562913_n.jpg

Hohštapler

...upakovali ga ko kinder jaje...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Dukags


mi¹ko_kolo


BOKYBOY

...u...sto je lepa livadica desno... ;D

Dukags

...doduse malo ukoso a zatravljeno...