Glavni meni

zmigavci ili pokazivaci pravca!!!

Započeo gmum44, 17 Oktobar, 2010, 01:45

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

gmum44

 slomio mi komsija zadnji zmigavac na fazeru !!gde bi mogao da kupim(jeftino)neke lepe zmigavce???
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Stevan

sad cu otvoriti temu u moto opremi pa vidi...

UFF


gmum44

Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

UFF

ali samo da znas da ja nisam bio zadovoljan
kupio sma ove http://www.maxmoment.rs/artikli/detalji/sr_latin/152/proizvod_id/57/_/Migavci
4 komada
odlicna vidljivost napred a vidi se i bocno i od pozadi zahvaljujuci ovom narandzastom delu (sto je i poenta migavaca-jer ako se ne vide koji ce ti Q?)
i ovaj relej http://www.maxmoment.rs/artikli/detalji/sr_latin/166/proizvod_id/279/_/Elektrika
koji ti je neophodan za njih
radilo mesec dana pa relej crko sam od sebe a u migavcima poceo da se hvata kondenz
ne kazem da to ne moze da se resi silikonom ali mi se smucili pa sam ih prodao
relej mi napravio guja011
isto i migavce
ako imas fabricke moze on da ti ugradi led-ove u njih ili da ti napravi nesto drugo kao i meni
moj savet je pre to nego kupovati ovo pogotovo sto si sa gujom dobar pa ce takva i cena biti  ;D

gmum44

Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Gašpar

Kad vec spomenuste guju, gmume, ti bi mogao da ga pozoves ovde ;)

UFF

Citat: Gaspar poslato 17 Oktobar, 2010, 21:26
Kad vec spomenuste guju, gmume, ti bi mogao da ga pozoves ovde ;)
already done that

KIZA73

I ja sam pazario led migavce u maxmomentu ( nisu bas toliko fensi kao UFF-ovi) i isti relej. I dalje extra sljakaju samo sam morao da izvadim sijalicu iz kontrolne table da bi normalno radili jer su brljavili zbog otpora iliti koje cega vec. Neko mi je objasnjavao kako to da resim ali nisam nesto vican elektronici pa i dalje vozim bez indikatora za migavce. Juce mi je mali cigojner signalizirao iz pezejca da su ostali ukljuceni.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

zodiac

Sve te zmigavce u maxmomentu je zuta ruka pravila. Garantovano dobro rade prvih petnaest minuta, nakon toga istice garancija i secanje na musteriju. Vrlo nekvalitetna roba, iako pristojno izgleda. Ako se vec zajebete pa kupite, obavezno tretman svih spojeva silikonom, posto pustaju vodu.
Prijatelj je zao drug

RoaD GunneR

Citat: zodiac poslato 20 Oktobar, 2010, 11:17
Sve te zmigavce u maxmomentu je zuta ruka pravila. Garantovano dobro rade prvih petnaest minuta, nakon toga istice garancija i secanje na musteriju. Vrlo nekvalitetna roba, iako pristojno izgleda. Ako se vec zajebete pa kupite, obavezno tretman svih spojeva silikonom, posto pustaju vodu.

Ja sam kupio kod njih sa obicnom sijalicom, pri montiranju na motor metalni deo na kojem je navoj ispao iz gumenog lezista, pa sam morao kompletno da rastavljam migavac i da radim reviziju projektovanja istog. Nakon nekih mesec dana sam ih skidao sa motora i kad sam ih otvorio bili su puni prasine prepostavljam od dobrog dihtovanja  ;D


OKi

Pomoæ !
Honda seven fifty >> prestali da rade ¾migavci odjednom . Æuje se da cakæe., kad pritisnem prekidaè , ali jok.  [ljutko]

zagadjenje

sijalice ok? Mo¾da se neka ¾ica otkaèila
Tjuning bud¾ing

OKi

Citat: zagadjenje poslato 11 Maj, 2018, 15:47
sijalice ok? Mo¾da se neka ¾ica otkaèila
.
Jedino ako zbog jedne ne rade sva èetri(kod auta promene ritam , kad edna sijalica ne radi ). Ne znam zato pitam. Na mestu osiguraèa, nema osiguraèa za migavce. A po¹to cakæe, predpostavljam da nije automat, a ne znam  :o ni on gde se nalazi [facepalm] !




Glava Dole

U repu bi trebalo da je automat. Treba propratiti semu pa ispitati dovod do automata, posle njega... provodnike na putu od automata do zmigavca, sijalice naravno... svasta moze da bude, tesko je reci ovako napamet.

clutch&brake

Oki skini plastike sa strane. Moras ga naci. Uglavnom su mali cetvrtasti plasticni sa 3 pina(tri zice). Ali automat nije jer da jeste,migavci bi samo goreli bez treptanja. Zameni osigurac za pocetak
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!