Glavni meni

moto morini corsaro 1200

Započeo Veruda, 28 Mart, 2011, 16:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Veruda

prodao sam yamahu fazer 1 06god. i imam namjeru kupiti Moto Morinija corsaro 1200 veloce. motori se jo¹ proizvode meðutim, kao i u onoj seriji " Ðekna jo¹ nije a kada ce nezna se " fabrika je pala u stecaj i objavila bankrot prije par mjeseci. ja sam vec u pregovorima u Italiji za navedeni model ali ¹ta ce se desiti sa mre¾om servisa, djelovima i uopce ako ga ja i kupim tko bi ga htio poslje mene? to me malo brine ali ipak " da " buduci da sam star pa ne vjerujem da cu poslje njega kupovati jo¹ neki motor. ajde da cujem i vas jer svako mi¹ljenje je dobrodo¹lo a mo¾da i neko od njih i prihvatim.

pit

   Kupi odma dva za svaki slucaj.

Veruda


kawa ninja


Mile ti vec znas sta ces samo zajebavas sirotinju ovde.... [prebicute]... ;D
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

Veruda

ej stvarno imam malu dilemu pa sam mislio cuti i vas jer nije ba¹ sjajna situacija za tvornicu Morini. motor je za pet i o njemu sam citao samo najbolje sa testova po svim parametrima. ovo me najvi¹e jebe kada ga nakon nekoliko godina budem prodavao jer nece imati vrjednost kao roba koja se ne proizvodi i ne samo to nego je i tvornica nestala. djelova i servisera ce biti ali....

MILJAN

Ja to ne bih kupovao... ne bih smeo... Servisi i delovu su najva¾nija stavka tu.... A ako to ode u tri lepe onda si u problemu...
Cave ab homine unius libri

Dzigi Boy

Ako slusas razum nije pametno uzetiga, ali ako te srce vuce ka njemu nemoj oklevati nego ga uzmi!!!!!!!

Veruda

imam jo¹ vremena mjesec dva pa odvagacemo srce i razum makar su mi se ovih nekoliko zadnjih fazera pokazalo kao odlicnim ali osjecam da je vrjeme za neku promjenu. ima tu jo¹ neka varijanta za neki R pa vidjecemo.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Veruda poslato 28 Mart, 2011, 23:18
imam jo¹ vremena mjesec dva pa odvagacemo srce i razum makar su mi se ovih nekoliko zadnjih fazera pokazalo kao odlicnim ali osjecam da je vrjeme za neku promjenu. ima tu jo¹ neka varijanta za neki R pa vidjecemo.
Gledaj to ovako. Ako ga ne budes nikada prodao za pedeset godina bice raritet i kostace vise nego bilo koji motor koji se proizvodi. Dakle dobra investicija...ali podugacak period da bi se mogla naplatiti....ako ga ostavis unucima sa pravom dozivotnog plodouzivanja....moze da bude dobar biznis.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Milo¹*

fabrika posle steèaja ima obavezu da delove proizvodi jo¹ narednih x godina..
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

kawa ninja

This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: misa-pei poslato 29 Mart, 2011, 00:09
Na ¹ta?
Nasta ja hocu...nemam te afinitete pa ni ne razmisljam o tim pravcima....a vidim tebi Ljilja uvela sankcije pa bi nesto sa strane :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

 pa ako èovek hoæe sa strane,okreni se na stranu,ispo¹tuj starijeg..  [srednjiprst]

abarth

Da si planiraro da ga kupi¹ pre par godina, kad je Moto Morini dobro poslovao, bio bi u potpuno istom problemu kao i danas, ¹to se tièe delova, servisa i dalje prodaje. Jedina ¹to ga sad mo¾e¹ kupiti za manje para...  Ako ti se motor sviða i pare nisu problem, onda KUPUJ!  Ako te sve to brine, onda lepo idi kupi stroma...  [rolleyes]

Veruda

Citat: abarth poslato 29 Mart, 2011, 11:59
Da si planiraro da ga kupi¹ pre par godina, kad je Moto Morini dobro poslovao, bio bi u potpuno istom problemu kao i danas, ¹to se tièe delova, servisa i dalje prodaje. Jedina ¹to ga sad mo¾e¹ kupiti za manje para...  Ako ti se motor sviða i pare nisu problem, onda KUPUJ!  Ako te sve to brine, onda lepo idi kupi stroma...  [rolleyes]

danas sam zvao par prodavaca M.M. u Trstu i rekli su da za sada nema problema jer imaju zalihe za redovne servise i one najce¹ce kvarove ali neznaju ¹ta ce biti. svi se nadaju da ce M.M. ostati talijanski brend u nekoj od grupacija ( pijaggio)uz pomoc dr¾ave.