Glavni meni

ljubav i romantika :)

Započeo Stevan, 22 Oktobar, 2010, 00:26

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Stevan

Ljubavna tema [srce]
Ovde mozete da pisete o nekim originalnim idejama kojima moze da se obraduje svoja lepsa polovina (ili mozda jaca) i neka super mesta na koja moze da se izadje.
Evo da ja pocnem. Preskocicu ruze i te obicne stvari koje muskarac mora s vremena na vreme da pokloni svojoj zeni/dragoj/devojci, mislim red je, pa evo jedne super ideje kojom se nesto moze obeleziti, npr. 101 kratka ljubavna porukica u lepoj kutiji, obavezno rukom napisane. U mom slucaju pun pogodak. Za dalje ovakve ideje cemo da vidimo kad dodje vreme. :)
A neka lepa mesta, pa evo par onih, da kazemo za svaki dan. CHOCO KAFFE u Knezu, na kraju. Jako fin kafic sa mnogo finim kafama, cene korektne, usluga korektna, kolaci su preslatki. Poslasticarnica "SRCE", na Obilicevom, odma' ispred "Ruskog cara", odlicni kolaci, ok cene, samo je malo skuceno. Palacinkarnica "KEOPS" na Zemunskom keju, to pod obavezno, palacinke fantasticne, prostor super, jedini problem je da ponekad nema mesta :), Caffe "Monza", odma' pored "Keopsa", najgora od ovih navedenih do sad, zbog posluge, cesto su nadrkani. Pizzerija "Cetverac" na Zemunskom keju. Ovo je VRH. Prelepo iznutra, super ukusne pice, cene sasvim pristojne (2 pice i 4 soka oko 1500din), jako lepo, jako, prvo mesto ovde. "Costa Coffe" u Goce Delceva, jako lepo, fino, ako pijete kafe, uzmite srednje, i one su ogromne. Splav "Godo" i splav "Cruz" fini, fensi (po mom ukusu Godo je malo previse fensi), malo jace cene, ali fino. Kad se setim jos necega, pisem. :D
Potrudio sam se, aj sad vi? :D

Nadalina

Jaoooo, Stevane, tvoja devojka je srecnica....  [clapp]
Moje vidjenje.... Ne znam da li ja zaosta nisam preterano romanticna, ili sta je u pitanju, ali generalno vise cenim svakodnevne sitnice nego poklone tipa, godisnjica veze, 8. mart, ng i tako to.... Godisnjice veze nikad nisam obelezavala jer ne vidim svrhu....  ;D  Devojkama je bitnije da joj pokazes nekim sitnicama da ti je stalo do nje, nego da joj kupujes skupe poklone- to su samo stvari.... ;)
Ali, zato, sitnicama sam uvek pokazivala da mi je stalo....  ::)
A, kako znam i da kuvam- nemam problem gde cemo da idemo na vecere i tako to....  [yahoo]
I, da... Najbitnija stvar... Kod muskarca cenim kad je dovoljno siguran u sebe i nema komplekse od toga da njemu devojka plati pice, veceru ili sta vec.... ;)
I, nikad nisam dozvoljavala da me decko 'finansira', pa makar to bilo pijancenje u kafani....
Ok je da on placa jedno vece, ja drugo... Ili, i on i ja... Cak se moj bivsi cesto zezao na tu temu, kad je skapirao da tu nema rasprave sa mnom, kada odemo negde i ja trazim racun i ja platim, kako je on sponzorusa....  ;D

Dzukela u podznaku

Sandra

Citat: Nadalina poslato 22 Oktobar, 2010, 00:46
Jaoooo, Stevane, tvoja devojka je srecnica....  [clapp]
Moje vidjenje.... Ne znam da li ja zaosta nisam preterano romanticna, ili sta je u pitanju, ali generalno vise cenim svakodnevne sitnice nego poklone tipa, godisnjica veze, 8. mart, ng i tako to.... Godisnjice veze nikad nisam obelezavala jer ne vidim svrhu....  ;D  Devojkama je bitnije da joj pokazes nekim sitnicama da ti je stalo do nje, nego da joj kupujes skupe poklone- to su samo stvari.... ;)
Ali, zato, sitnicama sam uvek pokazivala da mi je stalo....  ::)
A, kako znam i da kuvam- nemam problem gde cemo da idemo na vecere i tako to....  [yahoo]
I, da... Najbitnija stvar... Kod muskarca cenim kad je dovoljno siguran u sebe i nema komplekse od toga da njemu devojka plati pice, veceru ili sta vec.... ;)
I, nikad nisam dozvoljavala da me decko 'finansira', pa makar to bilo pijancenje u kafani....
Ok je da on placa jedno vece, ja drugo... Ili, i on i ja... Cak se moj bivsi cesto zezao na tu temu, kad je skapirao da tu nema rasprave sa mnom, kada odemo negde i ja trazim racun i ja platim, kako je on sponzorusa....  ;D



Nadalina Srcelina ! Bravo   [clapp]

Dodala bih....
.... Da nema nista lepse od vec spremljene vecere ili rucka (i to bas ono sto najvise volis) kad se umorna i gladna vracam iz neke voznje. To je uvek pun pogodak...
Necu da ti kazem ,........ celavi....

bokilic

Citat: Nadalina poslato 22 Oktobar, 2010, 00:46
Jaoooo, Stevane, tvoja devojka je srecnica....  [clapp]
Moje vidjenje.... Ne znam da li ja zaosta nisam preterano romanticna, ili sta je u pitanju, ali generalno vise cenim svakodnevne sitnice nego poklone tipa, godisnjica veze, 8. mart, ng i tako to.... Godisnjice veze nikad nisam obelezavala jer ne vidim svrhu....  ;D  Devojkama je bitnije da joj pokazes nekim sitnicama da ti je stalo do nje, nego da joj kupujes skupe poklone- to su samo stvari.... ;)
Ali, zato, sitnicama sam uvek pokazivala da mi je stalo....  ::)
A, kako znam i da kuvam- nemam problem gde cemo da idemo na vecere i tako to....  [yahoo]
I, da... Najbitnija stvar... Kod muskarca cenim kad je dovoljno siguran u sebe i nema komplekse od toga da njemu devojka plati pice, veceru ili sta vec.... ;)
I, nikad nisam dozvoljavala da me decko 'finansira', pa makar to bilo pijancenje u kafani....
Ok je da on placa jedno vece, ja drugo... Ili, i on i ja... Cak se moj bivsi cesto zezao na tu temu, kad je skapirao da tu nema rasprave sa mnom, kada odemo negde i ja trazim racun i ja platim, kako je on sponzorusa....  ;D
evo izvedi mene na vecericu,ja se necu buniti da platis ..  :P :P :P :P :P


brmmmm

olja

Odu¹evim se kada me ru¾nija polovina iznenadi (npr. spremi mi veèeru i to extra, kao u restoranu).
Pokloni...ne volim, pogotovo ne na glupave praznike (8.mart i sl.).
Obraduje me SMS poruka u neko doba noæi ili kada ne mo¾emo da se vidimo zbog raznih obaveza...ni¹ta materijalno ne mo¾e to da zameni...

Kengur

Najbolje da cu da vam ovde odajem male tajne velikog majstora... :P :P :P :P :P :P :P :P ;D ;D ;D ;D

Salu na stranu, uvek imam neke kretenske ideje, sva sreca pa te praznike ne voli ni moja ruzn... ovaj lepsa polovina... ;D

U principu najvise je obraduju te vecerice spremljene od mene... Doduse, jedino sto mi uvek uspe su palacinke na razne nacine... Slane, slatke...
Neobavezna vecerica uz neko vince servirana u krevetu, obavezno lagana, da je ne muci stomak u toku sna... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Porukice  su pravi pogodak... Neke sitnice i gluposti su mi onako najsladje...
Plisane igracke nezaobilazne, ne znam ni sam koliko sam ih kupio...  ;D ;D ;D Pale 100 posto, jer su posle 6 godina i dalje u njenoj sobi...  8)


UFF

Citat: olja poslato 22 Oktobar, 2010, 10:10
Odu¹evim se kada me ru¾nija polovina iznenadi (npr. spremi mi veèeru i to extra, kao u restoranu).
Pokloni...ne volim, pogotovo ne na glupave praznike (8.mart i sl.).
Obraduje me SMS poruka u neko doba noæi ili kada ne mo¾emo da se vidimo zbog raznih obaveza...ni¹ta materijalno ne mo¾e to da zameni...

osim ako nije najnoviji mercedes ili put po evropi  ;D

Antidepresiv TDI - 20.10.2010. - Mercedes, By. Boyan

Antidepresiv TDI - 08.09.2010. - Daria & Covek 47. god, By. Boyan

Kengur


Dragan_kineziolog

U Stevane, ako sam dobro razumio 2 pice i 4 soka (1500din), sto mu dodje 30km. Za te pare ja u Banja Luci izvedem curu na jagnjetinu jos nam i ostane za palacinke  ;D
Al ne stvarno, sta je u pitanju, jel neki elitni restoran... Ako tako cascavas curu, onda svaka cast.
Ja sam onda po Nadalini kompleksas, jer nikad ne dam djevojci da plati pice, malo mi je to [ludak] a i nekako nije red...ma sramota... Zna se ko vozi traktor ko kapiju otvara  ;D
Sala, nisam ni ja "konj", desava se da otpjevam koju pjesmicu na uvce, napisem koji stih..... Jbg bilo je tesko priznati  :D
Tezak je zivot nas nindzi

dzimika

Citat: Stevan poslato 22 Oktobar, 2010, 00:26
Splav "Godo" i splav "Cruz" fini, fensi (po mom ukusu Godo je malo previse fensi), malo jace cene, ali fino. Kad se setim jos necega, pisem. :D
Potrudio sam se, aj sad vi? :D

Godo jeste malo fensi ali imaju isto odlicne koktele kao i na kruzu a na kruz vise ne idem jer su imali a mozda i jos uvek imaju bezobraznu hostesu koja mi je kad je splav imao 10 gostiju ukupno rekla da je sve rezervisano a pre toga nisam isao nigde drugo osim na kruz, a to se desilo jos nekim ljudima koje znam i rekao sam da im vise nikada necu otici.
Godo mi se svidja jer je usluga jako dobra i imaju skolovane konobare a ne klince iz kraja.

Sto se tice lepse polovine i kako nju malo obradovati to nije tako tesko, setnja po kalisu, uscu, 25. maj, zemunski kej i slicno sa eventualnim svracanjem na sladoled, nesto drugo slatko ili slano negde, neki pokloncic tipa neki komad sitnog nakita (bizuterije) ili vesa, za ves sam se ispraksovao jako dobro :D cak mi i vlasnik butika kod koga stalno pazarim rekao to vise puta i mogu ga preporuciti ako nekom zatreba, hala 9 na bazaru drugi red s'desna na levo ili ako je lakse nekome jedini butik vesa koji ima i menjacnicu u okviru butika

Stevan

Citat: Nadalina poslato 22 Oktobar, 2010, 00:46
Jaoooo, Stevane, tvoja devojka je srecnica....  [clapp]
Moje vidjenje.... Ne znam da li ja zaosta nisam preterano romanticna, ili sta je u pitanju, ali generalno vise cenim svakodnevne sitnice nego poklone tipa, godisnjica veze, 8. mart, ng i tako to.... Godisnjice veze nikad nisam obelezavala jer ne vidim svrhu....  ;D  Devojkama je bitnije da joj pokazes nekim sitnicama da ti je stalo do nje, nego da joj kupujes skupe poklone- to su samo stvari.... ;)




U potpunosti se slazem. :D Sreca je u malim znacima paznje, rece Milka. :) Moja se odusevi kad je doceka ruza i ona milka srca, skace do neba, obozavam je! :D [srce]

A sto se tice placanja, opasna je i ova moja tu, uvek hoce ona da plati, pa to ugl ispadne 2 (nekad 3) puta ja, onda ona, mada mi je malo glupo kad ona placa, al' ajde :P

Stevan

Citat: Dragan_kineziolog poslato 22 Oktobar, 2010, 17:44
U Stevane, ako sam dobro razumio 2 pice i 4 soka (1500din), sto mu dodje 30km. Za te pare ja u Banja Luci izvedem curu na jagnjetinu jos nam i ostane za palacinke  ;D
Al ne stvarno, sta je u pitanju, jel neki elitni restoran... Ako tako cascavas curu, onda svaka cast.


Ovde je to super cena :D ozbiljno... restoran je ok, nije neki sad elitni. Npr u onom Djokovicevom restoranu su toliko samo 2 soka :D

Popsy

Volim ja romantiku, a ¹to se plaæanja tièe ako joj je ¾elja da me negde izvede, neæu se buniti  :D :D :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

UFF

-prigovara fata muji za¹to nije romantièan,
mujo se naljuti i ka¾e da æe biti romantièniji.
izvede nju mujo na veèernji izlazak i pita:
-viða¹ li ti fato ovo nebo;
-viðam, mujo.
-viða¹ li ti ove zvijezde,
-viðam mujo.
-a viða¹ li ti fato ovaj mjesec;
-viðam mujo.
-dosta romantike,skidaj gaæe..

http://www.facebook.com/pages/DOSTA-ROMANTIKE-SKIDAJ-GACE/401207015537


http://www.facebook.com/pages/ej-maliskidaj-gacedosta-romantike/346722452619

dzigi

samo me interesuje koji fakultet  zavrsila [veryangry]
he who dares winns

Gašpar

Citat: johnynovak poslato 22 Oktobar, 2010, 17:50
... tice lepse polovine i kako nju malo obradovati to nije tako tesko, setnja po kalisu, uscu, 25. maj, zemunski kej i slicno sa eventualnim svracanjem na sladoled, nes......

Za ovo svaka cast. Slucajno sam otkrio to mesto, i odusevljen sam  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

Sandra

Citat: Gaspar poslato 22 Oktobar, 2010, 21:11
Citat: johnynovak poslato 22 Oktobar, 2010, 17:50
... tice lepse polovine i kako nju malo obradovati to nije tako tesko, setnja po kalisu, uscu, 25. maj, zemunski kej i slicno sa eventualnim svracanjem na sladoled, nes......

Za ovo svaka cast. Slucajno sam otkrio to mesto, i odusevljen sam  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

Ja sam zivela tu neko vreme i srecom vise NE!  Svega ima al' romantike nikako!  [ljutko]

Necu da ti kazem ,........ celavi....

UFF


Stevan

Citat: Sandra poslato 22 Oktobar, 2010, 22:16
Citat: Gaspar poslato 22 Oktobar, 2010, 21:11
Citat: johnynovak poslato 22 Oktobar, 2010, 17:50
... tice lepse polovine i kako nju malo obradovati to nije tako tesko, setnja po kalisu, uscu, 25. maj, zemunski kej i slicno sa eventualnim svracanjem na sladoled, nes......

Za ovo svaka cast. Slucajno sam otkrio to mesto, i odusevljen sam  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

Ja sam zivela tu neko vreme i srecom vise NE!  Svega ima al' romantike nikako!  [ljutko]



Znam o cemu pricas, trenirao sam tu plivanje godinama... Lepo, al' jbg...

Sandra

Sigurno nema Romantike i mesta za parkiranje!!!!
Koliko god izgledao taj kej divan i romantican, on to nije! A nije jer tamo nema intime! i najmanji sapat se cuje daleko, daleko i bucno, a mozes zamisliti sta se desava kada u divnim i toplim letnjim vecerima krene 2000 porodica da nesto hoce!!!!!!!
Pakao!!!
O trivijalnim stvarima ne vredi ni govoriti....
Mozda je to samo moj stav..... a mozda sam postala i matora.... [ludak]

Necu da ti kazem ,........ celavi....