Glavni meni

Nato objavio rat Libiji

Započeo bullet88, 18 Mart, 2011, 15:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bullet88

Ministar za uvoz

svetac

tek toliko da nam ne bude dosadno!! zavadi pa vladaj!!!! strasno!  [neslusam]

BANE BROTHERHOOD

MAXIMUM HATE ZA NATO STOKU AGRESORSKU!!!! [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Zverka

Citat: KIZA73 poslato 18 Mart, 2011, 15:58
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 18 Mart, 2011, 15:50
MAXIMUM HATE ZA NATO STOKU AGRESORSKU!!!! [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]
+1
prezivela 91,pa bombardovanje pa jos sto sta

JADAN NAROD nista dr.
ZAO MI IH JE
Never ride faster than your angel can fly

:D

BANE BROTHERHOOD

OPET TA NAFTA DOKLE BRE VISHEEEE OPET PRAVE SRANJE DA BI SE DOCEPALI NAFTE A VEROVATNO IM JE I STRATESKI CILJ DA SE STO VISHE PRIBLIZE IRANU I ONDA ETO NOVOG SRANJA NA BLISKOM ISTOKU!!!NICIJA NIJE GORELA DO ZORE PA NECE NI NJIHOVA MAJ>U IM AGRESORSKU!!!! [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

bullet88

sad ce nafta da skoci na 200dolara za barel a onda smo mi sirotinja najebali
Ministar za uvoz

prpa_zr

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 18 Mart, 2011, 16:14
OPET TA NAFTA DOKLE BRE VISHEEEE OPET PRAVE SRANJE DA BI SE DOCEPALI NAFTE A VEROVATNO IM JE I STRATESKI CILJ DA SE STO VISHE PRIBLIZE IRANU I ONDA ETO NOVOG SRANJA NA BLISKOM ISTOKU!!!NICIJA NIJE GORELA DO ZORE PA NECE NI NJIHOVA MAJ>U IM AGRESORSKU!!!! [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]

ma nije nafta, videli su da je i¹ao ©utanovac da sklapa dil sa Gadafijem da im izvozimo naprednu srpsku vojnu tehnologiju pa se sasrali u gaæe i br¾e bolje sastavili neki plan da udare na buku :D

Dutchman

ma docice i njihov kraj jednog dana .... samo dal ce da to dozivimo , da dodju vanzemljaci i da zgaze amere ... mada ja se nadam da ce Gadafi sve da zapali i da sravni celu zemlju ... u Libiji je bilo extra , kum mi se vratio sad iz Bengazija kad su svi bezali i kaze da je opozicija boranija teshka , napali bengazi ushli u hotele polomili sve , sledeci dan doshla vojska izbacila ih grada , treci dan otvorile se prodavnice sve u normali , a ovi sa periferije pokushavaju da napadnu al nishta spec ... tako da ja se nadam da ce da im se najebe mame mamine

Dzigi Boy

NE DAJ SE PUKOVNICE, SRBIJA JE UZ TEBE!!!!!! A I NISMO TE DZABA OBUCAVALI!!!?????

markodjurovic

stari recept, ako uspeju da svrgnu Gadafija dovesce neku "demokratsku" marionetsku vladu, a onda ce da se pojave vehabije i talibani iz njihovimh stekova i eto jos jedne fundamentalisticke zemlje sa konstantnim gradjanskim ratom. saudijska Arabija ostaje samo sa jos jednim neprijateljem, Iranom, Ameri ostavrili svoje ciljeve i eto. Kako sve ovo lici na Irak pre kolko ono bese godina ?
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Tihi_ZR

Napad je najbolja odbrana, zato NATO i napada. Kao satro krse se ljudska prava od strane regularne vojske koja brani drzavu. Bas smo to ucili na faxu proisle nedelje, meni ali i meni i dalje nije jasno sta je tu lose ako se neko podigne protiv sistema i pocne da pravi pizdarije da dobije po usima i gotovo. Gadafi je veoma jak koliko se meni cini i voli ga narod tako da postoji velika sansa da se Ameri zajebu. Nije to Egipat pa da se demonstracijama srusi jedan apsolutista koji je decenijama pljackao narod, Gadafi je mnogo harizmaticniji, pomalo nalik na Tita.

prpa_zr

Citat: Titja poslato 18 Mart, 2011, 16:36
Napad je najbolja odbrana, zato NATO i napada. Kao satro krse se ljudska prava od strane regularne vojske koja brani drzavu. Bas smo to ucili na faxu proisle nedelje, meni ali i meni i dalje nije jasno sta je tu lose ako se neko podigne protiv sistema i pocne da pravi pizdarije da dobije po usima i gotovo. Gadafi je veoma jak koliko se meni cini i voli ga narod tako da postoji velika sansa da se Ameri zajebu. Nije to Egipat pa da se demonstracijama srusi jedan apsolutista koji je decenijama pljackao narod, Gadafi je mnogo harizmaticniji, pomalo nalik na Tita.

Pa Gadafi je sa Titom i bio veliki prijatelj a da li ga narod voli to je malo diskutabilno jer ima plemena u Libiji koji potpuno drugi klan u odnosu na Gadafija..
mada koliko se seæam prièa kad sam bio klinja, jednom su veæ probali da èaèkaju Gadafija (nisam siguran da li je bio i poku¹aj otmice njegovog sina ili tako ne¹to ) pa nije ba¹ najbolje uspelo.. stariji na forumu verovatno bolje znaju ¹ta je to bilo..
Ko zna ¹ta taj èovek jo¹ ima u rukavu..

CADILLAC

...pojavio se i stih : "iz Tripolija glas klice, gazi govna Pukovnice "  [blahblah] ;)
BMW BoxerClub Pancevo 666

bullet88

Ministar za uvoz

mi¹ko_kolo

Negde æe se zajebati, mo¾da je to èak i sada u Libiji. Ne znam ni¹ta, ali bih voleo da je tako.

rboban

Nazalost nisu ameri oVce za sisanje, oni ce to iz daleka...... da oru!!!!!
Ride It Like You Stole It

Atirudra

KAKO SIJES TAKO CES I ZNJETI glasi univerzalni zakon za sva ziva bica , kakvu akciju izvedes takva ce ti se vratiti u vremenu i prostoru!
-------------- -_- ---------------

Atirudra

Citat: mi¹ko_kolo poslato 18 Mart, 2011, 16:51
Negde æe se zajebati, mo¾da je to èak i sada u Libiji. Ne znam ni¹ta, ali bih voleo da je tako.
Naravno da ce hoce cim god neko krene NA SILU da napravi reda ( a i narod kaze metli smece pred svojom kucom) neko ce njima da napravi reda, u kosmosu uvek ima neko ko je jaci i veci ! Samo to uvek zaboravljaju oni koji smatraju sebe najvecim:)
-------------- -_- ---------------

-Joksa-

Citat: mi¹ko_kolo poslato 18 Mart, 2011, 16:51
Negde æe se zajebati, mo¾da je to èak i sada u Libiji. Ne znam ni¹ta, ali bih voleo da je tako.
Zajebace se tek na kraju, kada udare na Rusiju, sto je i krajnji cilj. Zajebace se kao i svi ostali pre njih koji su to pokusali.
Losa je prognoza, sto ce zajebati i nas sve ostale, jer nas vise nece biti.

Ja im zelim unutrasnje probleme pre toga i da se podave u sopstvenoj krvi. Ne vidim sta drugo moze spasiti planetu.