Glavni meni

Obavezno pogledajte!

Započeo plamen_ks, 16 Mart, 2011, 16:14

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m


monsterbnt

Dok ne bude bukvalno zakopan nece biti dovoljno...
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Citat: Boban_m poslato 16 Februar, 2017, 01:55
Zamisli Seselju kez ;D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


@Monster:
Ne sme tako jeftino da se izvuèe...

Major

Citat: Laziæ poslato 16 Februar, 2017, 01:52
Prvo ga je ukopala biv¹a ¾ena malog govnara, a veèeras i Toma grobar... ;D ;D ;D

Zato sto se istripovao da je glavni batica. A mi ako smo poznati po necemu to je po onom vicu:

Prolazi èovek grobljem i vidi ogroman kamen na kome pi¹e:

"Brate Srbine, ako si pravi brat i drug, pomozi mi i pomeri ovaj kamen ¹to mi na du¹i stoji i olak¹aj mi muke."

Èovek proba da pomeri, gura, vuèe i posle èitava dva sata muèenja i kilavljenja, sav mokar od znoja, uspe da pomeri kamen....

A ispod kamena pi¹e:

"Brate Srbine, ako si pravi brat i drug, i ako si pravi Srbin, vrati ovaj kamen nazad da zajebemo jo¹ nekoga..."

Glava Dole


Lazic

Citat: Major poslato 16 Februar, 2017, 12:25
Citat: Laziæ poslato 16 Februar, 2017, 01:52
Prvo ga je ukopala biv¹a ¾ena malog govnara, a veèeras i Toma grobar... ;D ;D ;D

Zato sto se istripovao da je glavni batica. A mi ako smo poznati po necemu to je po onom vicu:

Prolazi èovek grobljem i vidi ogroman kamen na kome pi¹e:

"Brate Srbine, ako si pravi brat i drug, pomozi mi i pomeri ovaj kamen ¹to mi na du¹i stoji i olak¹aj mi muke."

Èovek proba da pomeri, gura, vuèe i posle èitava dva sata muèenja i kilavljenja, sav mokar od znoja, uspe da pomeri kamen....

A ispod kamena pi¹e:

"Brate Srbine, ako si pravi brat i drug, i ako si pravi Srbin, vrati ovaj kamen nazad da zajebemo jo¹ nekoga..."

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

100% istina... ©to reèe slaninica onomad, Srbin æe radije da nekoga zajebe za 20e, nego da po¹teno zaradi 50... :o [facepalm]

mali_zmaj

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  a kako drugacije...
jin-jang

Bojan

I ovaj bradonja ce u sledecem sazivu da udje u skupstinu kod demokrata ili Cede

Lazic

I ti hoæe¹ da se vrati¹ ovde...

Bojan

Citat: Laziæ poslato 18 Februar, 2017, 02:52
I ti hoæe¹ da se vrati¹ ovde...

Ma ja stalno pricam da je i tamo lose, ali niko ne cuje. Svi misle med i mleko. Pa najvece prevara je plasiranje lazi kao nasi strucnjaci idu i rade u inostranstvu. Odu strucnjaci a tamo po 10-toro u sobi, pa ko je strpljiv dodje i do svoje sobe.
Samo nas cekaju po belom svetu

Lazic

Bolje i 10-oro u sobi, samo vi¹e da ne gledam ovu "dramu"...

UFF

ne bi ziveo sa 10oro u sobi nema tih para
nekad dok sam bio mlad i bih, dodje ti kao vojska samo bolje placeno
sad nema sanse, dzaba pare kad nemas zivot

Major

Gledam protiv malera  :o

Major

Aktiviramo temu protiv smak sveta :D

Slaninar

Citat: Bojan poslato 18 Februar, 2017, 03:23
Citat: Laziæ poslato 18 Februar, 2017, 02:52
I ti hoæe¹ da se vrati¹ ovde...

Ma ja stalno pricam da je i tamo lose, ali niko ne cuje. Svi misle med i mleko. Pa najvece prevara je plasiranje lazi kao nasi strucnjaci idu i rade u inostranstvu. Odu strucnjaci a tamo po 10-toro u sobi, pa ko je strpljiv dodje i do svoje sobe.
Samo nas cekaju po belom svetu

Od ljudi sliènih pogleda na svet èujem da je svakako drugaèije.
Ko naðe posao koji voli, a to ¹to voli nije bedno plaæeno, ne pada mu/joj na pamet da se vraæa.
Ova zemlja tone sve vi¹e i dosta br¾e od mnogih "zapadnih" zemalja.
Pare nisu va¾ne kao takve, od momenta kad zadovoljavaju osnovne ¾ivotne potrebe - upravo to je kod nas sve manje sluèaj.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

Ima ljudi koji odu i koji se snadju, a ima i onih koji to ne uspeju. Neki kukaju na taj zivot preko jer stvarno nisu imali nazvacemo je srecom pa nisu uspeli da nadju dobar pocetni posao, a neki su jednostavno lenji i ocekuju da ih tamo negde prihvate kao rod najrodjeniji i pritom da ne moraju oni mnogo da se cimaju i da rade a da im sve naravno bude isplaceno.
Sve koje ja licno poznajem, a koji su otisli preko nemaju nikakve ambicije da se vrate ovde jer kazu radi se dosta nije zivot las vegas ali opet radis, zaradis imas svoje slobodno vreme i nekako se osecas kazu vise kao covek postuju te bar na taj nacin nisi potrosna roba.
Ali uvek ima prica ovakvih i onakvih. I ovde i tamo  :-*

Lazic

Citat: Major poslato 31 Maj, 2017, 08:07
Aktiviramo temu protiv smak sveta :D

Citat: Major poslato 31 Maj, 2017, 09:08
Ima ljudi koji odu i koji se snadju, a ima i onih koji to ne uspeju. Neki kukaju na taj zivot preko jer stvarno nisu imali nazvacemo je srecom pa nisu uspeli da nadju dobar pocetni posao, a neki su jednostavno lenji i ocekuju da ih tamo negde prihvate kao rod najrodjeniji i pritom da ne moraju oni mnogo da se cimaju i da rade a da im sve naravno bude isplaceno.
Sve koje ja licno poznajem, a koji su otisli preko nemaju nikakve ambicije da se vrate ovde jer kazu radi se dosta nije zivot las vegas ali opet radis, zaradis imas svoje slobodno vreme i nekako se osecas kazu vise kao covek postuju te bar na taj nacin nisi potrosna roba.
Ali uvek ima prica ovakvih i onakvih. I ovde i tamo  :-*
Ti mene zajebava¹ sa vremenom poruka... ;D ;D ;D

Major


eclipse4

Ja od kad znam za ovu foru,nikad se ne zajebem da otvorim i pogledam!

Major

Citat: plamen_ks poslato 16 Mart, 2011, 16:14
Prodajem skuter Yamaha Neos 2002godiste, 49kubika. Motor je jacine 2.6Kw (3.5KS).presao: 14 000km. Trajno registrovan (vlasnik). Uvezen iz Svajcarske. Skuter je u super stanju(kao sto se vidi sa slika), na njemu je sve fabricko (boja, motor nikad otvaran, nikad padano sa njega!), gume kao nove, digitalna instrument tabla, redovno odrzavan. Stavljen nov akomulator,plocice,rolnice (potrosni materijal). Motor je teget metalik boje. Ima fabricke blokade na 55km/h. Cena: 900e. Krusevac! mob: 064/ 61-70-593

Nego jel neko zvao coveka da vidi jel aktuelan i dalje
:D