Glavni meni

Set guma 120 - 160 supermoto

Započeo Bishke, 10 April, 2019, 09:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bishke

Kupujem gume  set 120-160, idu na supermoto.

Do 80, 100 jura.

[hello]
You should do one thing every day that scares you

Gavrolini

Bas zicane trazis ili? Za te pare zicane sm nema...nema ni za duplo vece pare.

Bishke

Tebra, zaboravio sam da napisem da kupujem gume, a ne felne :D ;D
hahahhaha
You should do one thing every day that scares you

Gavrolini

E to vec ima smisla :) vidi kod onog lika u surcinu. Za 100e ces naci skoro nov set.

Bishke

Znas koliko mi je mutan taj lik...

Kao onaj iz Kraljeva...

Gume namazane, lepo na slikama izgledaju, al ono sto je izbacio nista me ne privlaci dovoljno da mu dam pare...

par puta sam ga cimao nesto ranije, oduvao me na jedan...

Ima neki set Pilot road 4, za 120e...skinut sa XTX-a, presao 2000km...
Al zasto je skinut :D
You should do one thing every day that scares you

Gavrolini

I meni je bio mutan ali ga i ivde svi hvale koji su bili licno kod njega. Skoro je drug bio kod njega i uzeo neke dualke skroz korektne.

Gašpar

ZA tog lika sve preporuke, veruj mi! Mislim ako neæe¹ kod njega, mogu ja da ti prodam Rosso Corsu za 80, pa æu da odem i kupim kod njega za 60  ;D

panthocrator

Ja bih preporucio da kupis novu conti sm u NS ( vredi sve pare) a zadnju realno sta god da stavis je ok. Ta conti je kao da vozis po sinama.

Bishke

Citat: panthocrator poslato 10 April, 2019, 13:36
Ja bih preporucio da kupis novu conti sm u NS ( vredi sve pare) a zadnju realno sta god da stavis je ok. Ta conti je kao da vozis po sinama.

Hvala za preporuku, provericu :)

Ako imas neke blize informacije prosledi u PM...razmisljam se kakvu gumu da stavim pozadi, prednja mi je bitna zbog kocenja i drzanja...a opet i zadnja da ne seta po asfatlu (mnogo) :D
You should do one thing every day that scares you

ninja66

Imao na TTR SM prednju Heidenau K73 Rain, guma za stazu. Odlicno se pokazala na hladnom, toplom i naravno na kisi. I traje pristojno.

Taraba

Meni su najbolje bile nove :D
Imao sam i kisnu Dunlop pozadi - drzala je super svih 2.500km
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Bishke

Sluzbeno i novo je uvek najbolje ;D

Pitam za prozivodjaca i smesu...mada vidim da cu otici preko i doterati 20 guma za 100eur da menjam svaki mesec ;D
You should do one thing every day that scares you

Taraba

Zavisi gde ces da vozis.
Ako je po gradu, bilo koja pozadi da je do 5-6 godina ce biti super. Kupi neku za 30e, drndaj je dok ne izbaci konce pa sledecu.
Ako ces Avalu da peglas, gledao bi nesto kvalitetnije (hladniji asfalt, vece brzine itd).

Meni su Michelin Pilot Power 2ct i Pilot Road 4 bile odlicne na 640. Imao sam i tu dunlop kisnu i ona je bila super dok je trajala :D
SM jede zadnje gume okreni obrni.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Bishke

Znam...zato sam i otvorio temu...

Ici cu kod ovog u Surcin, da vidim sta ima i kako ima...

Trebace mi i za Adv zadnja ...

You should do one thing every day that scares you

dzimika

ja sam skoro bio, ima svega i svacega, ima i novije i starije, sve zavisi koliko zelis para da das, decko je jako usluzan uzivo iako ne deluje tako preko telefona

Biker-Boy

Mene smorilo ¹to taj likus iz Surèina u svojim oglasima ne navodi koji je DOT guma, i kad mu po¹aljes poruku (nekoliko poruka) i pita¹ koji je DOT, on neæe da ti odgovori, na kapiram taj ¹abanizam.
I feel the need..... the need for speed !!!

dzimika

shvatio bi kad bi video koliko guma ima, veruj mi ni ja se ne bih zamlacivao sa tim da sam na njegovom mestu

Gavrolini

Ja sam mu dva puta poslao poruku i odgovorio mi je u istom danu. Ja sam jednom imao desetak guma i ziv sam se smorio da svaku slikam, pisem dot, ovo ono...ne mogu da zamislim kako je kad imas par stotina. Ok ako ti je samo i samo to posao.  Postavljaj nove oglase, obnavljaj stare, ovo prodato, ono nije...ma sad ce lik i sa dotovima da se cima, boli ga kurac.

Biker-Boy

Ne vidim zasto je TOLIKI problem napisati cetiri cifre u oglas? Svakako je vec uzeo gumu u ruku, pogledao je, zapisao koji je model i dimenzija,   oprao je izglancao i upicanio, i onda mu je problem da napise DOT?? Ma hajde...
verovatno su mu sve neke matore gume, zato i nece da napise DOT, ne vidim drugi razlog.

Ja imam odlicnu prednju gumu, dobra sara, nije ispucala, ali je brate matora ima 10 godina, i ja bi da je zamenim nekom friskom, i sad sta treba da radim? da narucim gumu od tog lika i da se nadam da mi nece poslati neku matoru? Pa matoru vec imam, druga mi ne treba.
I feel the need..... the need for speed !!!

Gavrolini

Meni je odgovorio oba puta kad sam pitao za dot